bedava internet

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları
23.01.2021 18:19
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2021; Cazip tarife ve paketleri ile faturasız hat kullanıcılarının takdirini toplayan Vodafone; 2021 yılında da kampanyaları dahilinde müşterilerine birbirinden avantajlı tarife ve paketler sunuyor.

Faturasız hat kullanmayı tercih eden Vodafone müşterileri; kampanya dahilindeki tarife ya da paketlere oldukça uygun fiyatlara abone olabiliyorlar.

Bununla birlikte faturalı hatların aksine faturasız hat kullanıcılarının yeni bir hat satın alırken mutlaka hat ücreti ödemeleri gerekiyor.

Faturalı hat alan kişiler; hat bedelini sözleşme süreleri boyunca her ay eşit taksitlerle öderlerken yani hat bedeli, aylık faturalarına yansıtılırken; faturasız hat alacak kişilerin ödemeyi tek seferde ve nakit yapmaları gerekiyor.

Bu yazımızda Vodafone faturasız hat satın almayı düşünen müşteriler için Vodafone faturasız hat fiyatları ne kadar? En uygun Vodafone faturasız paketler hangileri? vb. bu konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2021

2021 yılı için Vodafone faturasız hat fiyatları, 80 TL’den başlıyor ve bu rakam, bayiliklerde 100 hatta 150 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Serbest piyasa koşullarına göre, müşteriler Vodafone bayiliklerinden faturasız bir hattı 100-150 TL arasında alabiliyorlar.

Vodafone faturasız hattını satın alan kişilerin ardından paket seçiminde bulunmaları gerekiyor.

Vodafone’da 7’den 70’e her yaşa ve her bütçeye hitap eden paketler yer alıyor.

Paket fiyatları, aylık 35          TL gibi uygun bir fiyattan başlayarak aylık 44 TL’ye kadar yükselebiliyor.

*** Eskiden müşterilerin hat aldıktan sonra faturasız tarifeye abone olmaları gerekiyordu. Vodafone tarafından yapılan güncelleme ile artık eski tarifeler kaldırıldı. Müşteriler, TL yükleme dertlerinden de bu yenilikle kurtulmuş oldu.

Artık faturasız hat kullanan müşteriler, hatlarını aldıktan sonra paket satın alarak, internet, sms ve dakikalarını kullanabiliyorlar.

Vodafone Faturasız Paketler 2021

2021 yılı için müşterilerin satın alabilecekleri toplamda 11 adet paket bulunuyor.

Paketlerin 28 günlük geçerlilik süreleri bulunuyor.

Aynı zamanda paket kapsamındaki hakları biten müşteriler, aynı ay içerisinde üst üste paketler yani yeni paketler de satın alabiliyorlar.

Herşey dahil kolay paketler sayesinde müşteriler, TL yükleme dertlerinden de kurtulmuş oluyorlar.

Vodafone faturasız hatlara özel paketleri ve paket içeriklerini kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

  • Süper Kolay Paketler:

Vodafone müşterileri tarafından en çok ilgi gören paketlerden olan Süper Kolay Paketler; kendi içerisinde Süper Kolay Paket 10, Süper Kolay Paket 25, Süper Kolay Paket 7, Süper Kolay Paket 14, Süper Kolay Paket 2500 ve Süper Kolay Paket 17 olacak şekilde alt sınıflara ayrılıyor.

Bu sınıflandırmalarda genellikle faturasız pakette yer alan GB miktarı dikkate alınıyor.

  • Süper Kolay Paket 10:

10 GB internet, 750 dakika ve 250 sms içeriğine sahip olan Süper Kolay Paket; yalnızca 35 TL’ye satın alınabiliyor.

Yeni hat alan müşteriler ya da numara taşıma yoluyla Vodafone faturasız hatta geçen kişiler; bu pakete abone olabiliyorlar.

  • Süper Kolay Paket 17:

750 dakika, 250 sms hakkı ve 17GB internetten oluşan Süper Kolay Paket 17; kısa bir süre için 49 TL’ye satın alınabiliyor.

Numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile müşteriler, bu paketi alabiliyorlar.

  • Süper Kolay Paket 2500:

Kampanyalı paketlerden biri olan Süper Kolay Paket 2500’te 2500 dakika, 250 adet sms hakkı ve 500 MB internet yer alıyor.

Kısa bir süre sonra sona erecek bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yalnızca 27 TL ödemeleri gerekiyor.

Bu paket de diğer faturasız hat paketleri gibi aynı ay içerisinde birden çok alınabiliyor.

  • Süper Kolay Paket 25:

Sadece Vodafone yeni bir faturasız hat satın alan kişilere özel olan bu pakete numara taşıma yoluyla Vodafone’a geçen müşteriler, üye olamıyorlar.

Paket içeriğinde 25 GB internet, 750 dakika ve 250 adet sms bulunuyor.

Diğer paketler gibi 28 gün geçerliliğe sahip bu paket, 30 TL gibi uygun bir rakama satışa sunuluyor.

Üstelik bu paketi satın alan kişiler, ilk ay hiçbir ücret ödemiyorlar. İlk ay kullanımı, Vodafone tarafından yeni hat alan müşterilere armağan ediliyor.

  • Genç Kolay Paketler:

26 yaş altı gençlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik hazırlanan Genç Kolay Paketler, Genç Kolay Paket 6, Genç Kolay Paket 8, Genç Kolay Paket 12, Genç Kolay Paket 30 ve Genç Kolay Paket Oyun 16 olacak şekilde 5 paketten oluşuyor.

  • Genç Kolay Paket 6:

27 TL’ye satın alınabilen Genç Kolay Paket; 750 dakika, 250 sms, 4GB internet, sınırsız Whatsapp kullanımı, Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter kullanımlarında geçerli ekstra 2GB internetten oluşuyor.

Bu paketi yeni hat alan ya da numarasını Vodafone’a farklı bir operatörden taşıyan 26 yaş altı gençler yani 25 yaş ve altındaki gençler alabiliyorlar.

  • Genç Kolay Paket 8:

5GB internet, 750 dakika, 250 sms içeren bu pakette aynı zamanda Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter kullanımlarında geçerli 3GB hediye internet bulunuyor.

Aynı zamanda gençler, Whatsapp uygulamasını sınırsız yani kotalarından yemeden kullanabiliyorlar.

Bu paket, sadece 30 TL’ye satın alınabiliyor.

  • Genç Kolay Paket 12:

35 TL’ye satın alınabilen ve 28 gün geçerliliği bulunan bu pakette 750 dakika, 250 sms ve 7GB internet kullanımı bulunuyor.

Gençler; 7GB internete ek olan 5GB internetlerini Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter sosyal medya ağlarında kullanabiliyorlar.

Bu paketi alan gençler, Whatsapp’ta diledikleri kadar zaman geçirebiliyorlar.

Yeni hat alan ya da numarasını farklı bir operatörden Vodafone’a taşıyan kişiler, bu paketi satın alabiliyorlar.

  • Genç Kolay Paket 30: 

25GB internete ek, Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter kullanımlarında geçerli 5GB internet, 750 dakika, 250 sms ve sınırsız Whatsapp kullanımını içeren bu paket, aylık 35 TL’ye satışa sunuluyor.

Yalnızca yeni hat alan 26 yaş altı gençlere özel bu paket, ilk ay ücretsiz alınabiliyor.

Bu yazımızda kısaca Vodafone faturasız hat fiyatlarına dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Vodafone faturasız hat kullanıcısıysanız; konuya dair görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.