bedava internet

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone Faturasız SMS Paketleri
11.01.2021 11:41
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone Faturasız SMS Paketleri; Ülkemizin en çok ilgi gören, ülkemizin yanı sıra farklı ülkelerde de hizmet veren GSM şirketi olan Vodafone; 2021 yılında da faturalı ve faturasız hatlara uygun fiyatlı tarifeler ve paketler sunmaya devam ediyor.

Vodafone faturasız hat kullanıcılarını birbirinden avantajlı paketler bekliyor. Paketlerin içeriğinde genellikle sms, internet ve konuşma hakkı bulunmakla birlikte sms hakkı biten müşteriler, ek sms paketi alarak, ay sonuna kadar beklemek zorunda kalmadan mesajlaşma ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyorlar.

Vodafone; uygun fiyatlı sms paketlerinin yanı sıra internet ve konuşma paketleri ile de müşterilerinin her daim beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Bu yazımızda kısaca Vodafone faturasız sms paketleri nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, Vodafone ek sms paketi içeriklerine dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone Faturasız SMS Paketler 2021

2021 yılı için güncel Vodafone faturasız paketleri, Vodafone faturasız sms kazanma yolları ce Vodafone ücretsiz sms paketleri kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Süper Kolay Paketler

En çok satan paketler arasında yer alan Süper Kolay Paketler; kendi içerisinde Süper Kolay Paket 10, Süper Kolay Paket 25, Süper Kolay Paket 17 vb. alt sınıflara ayrılıyor.

Paketlerin isimleri sınıflandırılırken paket içeriğinde bulunan GB miktarı değerlendiriliyor.

Yeni abonelere özel olan Süper Kolay Paket 10; 10 GB internet, her yöne 750 sms ve 250 sms içeriyor.

Yeni faturasız hat kullanıcıların ilk ay ücretsiz olarak temin edebilecekleri Süper Kolay Paket 25; 25GB internet, 750 dakika ve 250 adet sms içeriyor.

Süper Kolay paketlerinin 28 gün geçerlilik süreleri bulunuyor.

Vodafone Genç Kolay Paketler

26 yaş altı yani 25 yaş ve altındaki gençlerin abone olabilecekleri Genç Kolay Paketler; cazip avantajları ile ön plana çıkıyorlar.

Genç Kolay paketler de kendi içerisinde Genç Kolay Paket 6, Genç Kolay Paket 8, Genç Kolay Paket 12 ve Genç Kolay Paket 30 gibi alt sınıflara ayrılıyor.

Paketler sınıflandırılırken paket içeriğindeki GB miktarı temel alınıyor.

Genç Kolay paketlerinin de 28 günlük geçerlilik süreleri bulunuyor.

En çok tercih edilen Genç Kolay Paket 6; 2GB’ı uygulamalarda geçerli olacak şekilde 6GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 250 sms içeriyor.

30 GB internet içeren Genç Kolay Paket 30’da ise her yöne 750 dakika ve 250 sms bulunuyor. Gençler, 30 GB toplam internet hakkının 5GB’ını sadece uygulamalarda kullanabiliyorlar.

Vodafone Faturasız Ek SMS Paketler 2021

Vodafone; tüm faturasız hat sahibi müşterilerine onlarca paket arasından diledikleri paketi seçebilme şansı sunuyor.

Paketler arasında internet paketleri,  sms paketleri ve dakika paketleri gibi temel paketlerin yanı sıra Gamer Video paketi, Vodafone dMags dergi paketi vb. müşterilerin diğer ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan ek paketler de yer alıyor.

Doldur 5000 SMS ve Doldur 1000 SMS; faturasız hat sahiplerinin satın alabilecekleri ek sms paketleri olarak biliniyor.

Vodafone Doldur 5000 ve 1000 EK SMS Paketleri

Vodafone’da Doldur 5000 ve 1000 sms paketi olacak şekilde 2 adet ek sms paketi bulunuyor.

Yalnızca 10 TL’ye satın alınabilen Doldur 5000 SMS paketinde 5000 sms yer alırken; Doldur 1000 sms paketinde ise 1000 sms bulunuyor.

Faturalı hat sahibi müşteriler için Vodafone’da daha çok sayıda ek sms paketi yer alıyor.

  • Doldur EK İnternet Paketleri

Faturasız hat kullanıcılarının tercih edebilecekleri Doldur Ek internet paketleri; Doldur 5GB, Doldur 6GB, Doldur 10GB vb. pek çok alt paketten oluşuyor.

Yalnızca internet içeren bu ek paketler, hiçbir şekilde tekrar etmiyor.

  • Günlük, Haftalık Ve Aylık EK İnternet Paketleri:

Faturasız hat sahibi müşteriler; internetleri bittiğinde günlük, haftalık ya da bir ay geçerli ek internet paketleri alabiliyorlar.

Günlük 500 MB, haftalık 500 MB ve aylık avantajlı 1GB paketi, en çok ilgi gören ek internet paketleri arasında bulunuyorlar.

  • Ek Konuşma Paketleri:

Konuşma paketi biten ve ekstra dakika sahibi olmak isteyen faturasız hat sahiplerini de son derece avantajlı olan ek konuşma paketleri bekliyor.

Doldur 500 dakika, Doldur 750 dakika ve Doldur 1000 dakika paketleri; oldukça uygun fiyatları ile dikkat çekerken, Cankurtaran 100 dakika paketi; kişilerin acil telefon ihtiyaçlarını bir an önce karşılayabilmeyi amaç ediniyor.

Yukarıdaki paketler, aylık olmakla birlikte tekrar etmiyor. Tarife bitim günü, pakette kalan konuşma hakkı da sona eriyor. Yani bir sonraki aya devretmiyor.

Büyük Seçim 500 ya da 250 dakika ek konuşma paketleri ise kişinin tarifesi ile birlikte devam ediyor yani her fatura döneminde yenileniyor.

Bu yazımızda kısaca Vodafone faturasız ek sms paketleri, internet ve konuşma paketleri ile ilgili merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Vodafone faturasız hat kullanıcısıysanız; kullandığınız ek sms paketlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.