Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Vodafone Günlük İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Günlük İnternet Nasıl Yapılır? 2023 yılında uygun fiyatlı günlük, haftalık ya da aylık ek paketleri sunan Vodafone; tarifeleri kapsamındaki internet kullanım hakkı sona eren müşterilere internete kesintisiz bir şekilde erişebilme fırsatı tanıyor.

Vodafone’da faturalı hat kullanıcıların yanı sıra faturasız hat abonelerinin de satın alabilecekleri günlük internet paketleri bulunuyor.

Bu paketler sayesinde müşteriler, tarife aşımı sonrasında fatura dönemi sona erdiğinde yüksek fatura borcu ile karşılaşmaktan da kurtulmuş oluyorlar.

Sizler de tarifeniz kapsamındaki internet kullanım hakkınızı fatura döneminizin bitimine birkaç gün kala bitiyorsanız; tarife aşımına gitmemek adına Vodafone günlük ya da haftalık internet paketlerinden satın alabilirsiniz.

Bu yazımızda Vodafone müşterileri için Vodafone günlük internet nasıl yapılır? Vodafone günlük internet paketleri nelerdir? vb. konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Vodafone Günlük İnternet Paketleri

Vodafone Günlük İnternet Nasıl Yapılır? Vodafone’da müşterilerin günübirlik kullanabilecekleri birden çok Vodafone günlük internet paketi bulunuyor.

Faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları bu paketler sayesinde oldukça uygun fiyatlara ek internet paketine kavuşabiliyorlar.

Böylelikle yeni fatura dönemlerine birkaç gün kala tarife aşımına kaçmadan internete bağlanabiliyorlar.

Vodafone Faturalı Hatlara Özel Günlük İnternet Paketleri

Faturalı hat sahibi müşterilerin satın alabilecekleri günlük ek internet paketlerini ve fiyatlarını aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Günlük Sosyal Pass Paketi:

Yurtiçi kullanımlarda geçerli olan günlük sosyal pass paketi; sadece 6 TL’ye satın alınabiliyor.

24 saat boyunca geçerli olan paketi satın alanlar Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarına tarifelerine ait internet kotasından yemeden ücretsiz bir şekilde sınırsızca girebiliyorlar.

Bununla birlikte Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarında yapılan sesli ve görüntülü aramalar, canlı yayınlar; paket kapsamında yer almıyor. Yani sesli, görüntülü arama ya da canlı yayın yapıldığında kişinin faturasına tarifesi üzerinden ücretlendirme yansıtılıyor.

Günlük Video Pass Paketi:

Yurtiçi kullanımlarda 24 saat geçerliliği bulunan günlük video pass paketi de yalnızca 6 TL bir ödeme karşılığında satın alınabiliyor.

Paketi satın alan kişiler, Youtube ve İzlesene sitelerinde tarifelerinden internet yemeden diledikleri gibi gezinebiliyorlar.

Youtube’da sık sık vakit geçiriyorsanız, bu pakete bir şans verebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hatlara Özel Günlük İnternet Paketleri

Faturasız hat kullanıcılarının satın alabileceği günübirlik internet paketlerini ve fiyatlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Günlük 500 MB Paketi:

Faturasız abonelere özel bu paket, 500 MB internet kullanımını içeriyor.

24 saat boyunca geçerli olan bu paketi sadece 3 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Günlük Sosyal Pass Paketi:

6 TL karşılığında satın alabileceğiniz günlük sosyal pass paketinde Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarını tarifenizden yemeden kullanabilme şansınız bulunuyor.

Ancak canlı yayın, sesli ve görüntülü konuşmalar söz konusu olduğunda ücretlendirme, tarifeniz üzerinden yapılıyor.

Günlük Video Pass Paketi:

24 saat geçerliliği bulunan günlük video pass paketini 6 TL’ye alabiliyorsunuz.

Üstelik Youtube ve İzlesene sitelerinde sınırsızca dolaşabiliyorsunuz.

Yani Youtube ve İzlesene kullanımlarınız, hiçbir şekilde tarifeniz kapsamındaki kotadan yemiyor.

Sizler de Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanıcısıysanız; yukarıdaki ek paketlerden satın alarak, günübirlik internet ihtiyacınızı oldukça ekonomik fiyatlara karşılayabilirsiniz.

İnternet paketiniz bittiyse ek paket almak yerine güncel Vodafone Bedava İnternet 2023 kampanya ve paketleri inceleyerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Freezone’lu Gençlere Özel Günlük Sınırsız İnternet

Vodafone; Freezone’lu olan yani 25 yaş ve altındaki genç müşterilerine her ay tekrar eden yani yenilenen, 24 saat yani 1 gün boyunca geçerli olan sınırsız internet armağan ediyor.

Bu şahane kampanyadan hem faturalı hem de faturasız Freezone’lu gençler yararlanabiliyorlar.

Freezone abonesi faturalı gençler; Vodafone Yanımda uygulamasına girip, Ek Paketler kategorisinin alt menüsü olan Freezone’a tıklayarak, hediye günlük internet paketlerini ücretsiz bir şekilde alabiliyorlar.

Faturasız gençlerin ise hediye günübirlik internetlerini kullanabilmeleri için Vodafone Yanımda uygulamasındaki Sana Özel Kolay Paketler sekmesine tıklamaları gerekiyor.

Kendilerine gönderilen sms onayını takiben gençler; hediye internet paketlerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

24 saat dolduğunda ise artık internet paketi kullanılamıyor.

Hediye internet; sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor ve 3. şahıslara da hiçbir şekilde devredilemiyor.

Gençler; her ay hediye günlük internetlerini hangi gün kullanabileceklerini de kendileri seçebiliyorlar.

Vodafone Yanımda uygulamasını hala kullanmıyorsanız; uygulamayı IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız için Apple Store; Andorid işletim sistemi bulunan cihazlarınız için Google Play Store üzerinden telefonunuza dilediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Üstelik Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirip, uygulamaya abone olduğunuz takdirde 7 gün boyunca geçerli 5GB hediye internetin de sahibi olabilirsiniz.

Uygulama sayesinde fatura detayı görüntüleme, kredi kartı bilgileri ile fatura ödeme, tarife değiştirme, hattınıza TL yükleme, ek paket satın alma vb. birçok işlemi de dijital platformda Vodafone mağazalarına gitmeden ya da Vodafone resmi sitesini kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamadaki Hediye Çarkı kanalını takip ederek, günlük, haftalık ya da aylık internet paketleri kazanma şansını da yakalayabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı ile Günübirlik İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda uygulamasının dağıttığı hediye internet paketleri, konuşma ve sms paketleri ile ünlü kanalı ve oyunu olan Vodafone Hediye Çarkı’nı çevirerek, her hafta günlük, haftalık ya da aylık günlük internet kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Çarkı çevirdiğiniz takdirde sosyal, video ve iletişim pass günlük ek internet paketlerinden birini kazanan şanslı kişilerden biri de siz olabilirsiniz.

Aynı zamanda günlük 1GB, 2GB, 3GB, 4GB, 5GB, 10GB ve 20GB internet de kazanabilirsiniz.

Hediye günlük, haftalık ya da aylık internet paketlerinin yanı sıra hediye konuşma paketlerine ve diğer hediyelere de kavuşabilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Vodafone günlük internet paketi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Vodafone faturalı ya da faturasız hat müşterisiyseniz; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu