bedava internet

Vodafone Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası
12.01.2021 02:41
0
A+
A-

Vodafone hoş geldin kampanyası ile 20 GB bedava internet vermektedir. Müşteri sayısını artırmak ve elindeki müşterileri korumak için yaptığı “Hoş Geldin”  kampanyasına katılarak 30 gün boyunca geçerli 20 GB kazanmanız mümkün.

Son yaptığı kampanyalar ile müşteri sayısını hızlıca artıran Vodafone Hoş Geldin kampanyası ile yeni hat alan hattını Vodafone taşıyan yada Vodafone faturalı hatta geçen herkes yararlanabiliyor. Ayrıca 20 GB bedava internetin yanında Vodafone Yanımda uygulamasını indirdiğinizde ek 5 GB daha kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet kazanmak için bir çok kampanyadan biri olan Vodafone hoş geldin kampanyası 20 GB ücretsiz almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında.

Vodafone Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet paketlerinden biri olan hoş geldin kampanyası Vodafone müşterileri faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaptıklarında katılmaktadır. Vodafone abonesi olmayan ise numara taşıma ve yeni hat alımların bu kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone tarafından yapılan diğer kampanyalar ile ücretsiz kazanabileceğiniz diğer paketleri incelemek için Vodafone Bedava İnternet kategorisini inceleyebilirsiniz.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyasına Nasıl Katılabilirim

Sadece Vodafone mağazalarında geçerli olan bu kampanyaya katılmak için kimlik kartınız ile beraber yeni hat alımı yada hat taşıma işleminden sonra Red20, Red25, Red30, Red35, Redli Genç 20, Redli Genç Oyun, Uyumlu 15 ve Uyumlu Genç 15 tarifelerinden her hangi birine geçiş yapmanız gereklidir.

Vodafone bedava 20 GB interneti almak için 30 gün süreniz bulunmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden size tanımlanan hediye paketi alabilirsiniz.

Ayrıca hattını Vodafone taşıyıp Yanımda uygulamasını indirenler ek olarak 5 GB daha kazanmaktadırlar.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyasına Kimler Katılabilir

Vodafone hoş geldin kampanyasına yeni hat alan ve hattını Vodafone taşıyan tüm abonler yararlanabileceği gibi Vodafone faturasız hat kullanıp faturlı hatta geçiş yapan abonelerde kazanabilir.

Hoş geldin kampanyasına sadece Vodafone mağazalarından başvurduğunuzda geçerlidir. İnternet üzerinden yapılan başvurularda kampanya kapsamında ücretsiz internet verilmemektedir.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyası Detayları

  • Yeni hat alımı yada numara taşıma işleminden sonra 30 gün içerisinde geçerlidir
  • 30 gün geçerli 20 GB ücretsiz olarak sunulacaktır
  • Hediyenin aktif olması için Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinde talep edilmelidir
  • Bilgilendirme mesajı sonrası kullanabilirsiniz
  • Paket 1 defaya mahsus verilir
  • Bedava 20 GB internetin kullanım %80 ile %100 ulaştığında size bilgi verilir
  • Hediye internet iptal edilmez,
  • Tarife değişikliğinde haklarınız silinir

 

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.