bedava internet

Vodafone Hoş Geldin Paketi 20 GB Bedava İnternet

Vodafone Hoş Geldin Paketi 20 GB Bedava İnternet
09.01.2021 09:52
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone hoş geldin paketi 20 GB Vodafone geçişin daha cazibeli hale gelmesini sağlıyor. Son 30 gün içerisinde Vodafone mağazalarından yapılmakta olan numara taşıma işlemini yeni faturalıya geçiş ile beraber Vodafone gelenlerin tarifelerine uygun bir şekilde aylık 20 GB yahut bir aylık 10 GB hediye kazandırma şansını veriyor.

Vodafone yanımda uygulamasına giderek ek paketler bölümünden abonenin tercihine göre hediye seçimi yapılabilir. Vodafone gelenlere ilk ay 10 GB kadar internet hediye sloganı ile yola çıkan Vodafone abonelerini kampanya yoluyla artırmaya gidiyor.

Teknoloji çağının getirdiği internet bağımlı ile beraber bedava internet fırsatlarına aboneler kovalar oldu. Özellikle karantina döneminde evde kalan zamanda internet kullanımı artmasıyla beraber operatörlerin için bedava internet kampanyaları sürüyor. Özellikle güncellenmiş olan paketlerde operatörler bedava internet kampanyaları içinde Vodafone Red’ e Hoş Geldin kampanyasıyla beraber Vodafone abonelerine 20 GB‘a kadar internet kazandırma hakkını veriyor.

Vodafone Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Red’e hoş geldin ile 20 GB bedava internet kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz gerekir. 20 GB bedava internettiniz Vodafone abonelerinin hattına şartsız bir şekilde yüklenir. Vodafone red tarifesinden bedava internet kazanmak için numaranızı Vodafone taşımanız yeterli olacaktır. İnternet kazanmak için numaranızın taşınabilir yahut yeni bir hat sahibi olabilmeniz gerekir.

Son 30 gün içerisinde aşağıdaki tarifelerden her hangi birine geçen tüm vodafone aboneler 20 GB bedava internet alabilirler.

  • Red20,
  • Red25,
  • Red30,
  • Red35,
  • Redli Genç 20,
  • Redli Genç Oyun,
  • Uyumlu 15
  • Uyumlu Genç 15

Yukarıda tarifelerden her hangi birine geçtikten sonra hediye 20 GB almak için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Vodafone yanımda uygulamasında bulunan e“Ek Paket Al”  linkine tıklayarak size tanımlanan bedava interneti hemen alabilirsiniz.

Vodafone Hoş Geldin Paketi 2021

Belli dönemlerde yeni müşteriler elde etmek için bir birinden güzel kampanya yapan Vodafone son yaptığı güncel kampanyası ile yeni hat alan yada hattını taşıyan tüm abonelere ilk ay 20 GB bedava internet vermektedir.

Vodafone hoş geldin paketi ile sizlere 20 GB hediye internet almak için isterseniz yeni hat alabilir yada hattınızı Vodafone taşıyabilirsiniz.

Vodafone Hoş Geldin Paketi Kimler Alabilir

Vodafone hoş geldin paketi 30 gün içerisinde hattını Vodafone taşıyan yada yeni hat alan abonelere özeldir. Vodafone hoş geldin 20 GB faturasız yada faturalı hatların katılımına açıktır ancak belirli olan tarifelere geçiş yapmanız gereklidir.

Red20, Red25, Red30, Red35, Redli Genç 20, Redli Genç Oyun, Uyumlu 15 ve Uyumlu Genç 15 tarifelerden herhangi birine faturalı olarak katılmanız yeterlidir.

Vodafone hoş geldin paketi faturasız tarifelere geçmek isteyen müşteriler ise Uyumlu 7GB, Uyumlu 11GB, Süper Uyumlu, Uyumlu Genç 7, Uyumlu Genç 11 paketlerinden her hangi birine geçtiklerinden hediye internet hakkı kazanırlar.

Vodafone hoş geldin paketi kapsamında verilen 20 GB bedava internet geçerlilik süresi 30 gündür. Ücretsiz internetin hattınıza tanımlanması için mutlaka Vodafone yanımda uygulaması üzerinden “Ek Paket Al” linkinin tıklanarak talep edilmesi gereklidir.

Talep sonra Vodafone hoş geldin 20 GB paketi bildirim SMS sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.