bedava internet

Vodafone RedBox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone RedBox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
09.02.2021 23:05
0
A+
A-

Vodafone RedBox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021; Ülkemizin lider GSM operatörlerinden olan Vodafone, yalnızca faturalı ya da faturasız hat sahibi müşterilerine internet sunmakla kalmıyor, evde kesintisiz ve hızlı bir internet hizmeti almak isteyenlerin de 4.5G şebekesi üzerinden internete bağlanabilmelerine olanak tanıyor.

Ülkemizin en köklü GSM şirketleri arasında yer alan Vodafone tarafından sunulan Redbox; taşınabilir internet cihazı olarak, priz bulunan her yerde kullanılabiliyor.

Müşteriler, elektrik prizine takarak kullanabilecekleri Redbox’ı Powerbank cihazları ile de kullanabiliyorlar.

Turkcell Superbox’ın bir numaralı rakibi olan Vodafone Redbox; pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Redbox kullanıcıları, 4.5G hızında internete diledikleri her yerden hızlı bir şekilde bağlanabiliyorlar.

Bu yazımızda Vodafone Redbox kullanıcılarının sıklıkla merak ettiği Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olur? sorusunu yanıtlamaya, Vodafone Redbox müşteri hizmetleri telefon numarasını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Vodafone Redbox Nedir?

Yaşadığı yerde fiber internet bulunmayan kişilere fiber internet hızında, kaliteli bir internet deneyimi vaat eden Vodafone Redbox; bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilen bir cihazı ve sunulan internet hizmetini ifade ediyor.

Herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymadan müşteriler, Redbox sayesinde internete bağlanabiliyorlar.

Üstelik Redbox cihazını istedikleri yere yani ofislerine, yazlıklarına kısacası gittikleri her yere de yanlarında götürebiliyorlar.

Vodafone Redbox; evde, balkonda, terasta yani elektrik prizinin bulunduğu her ortamda prize takılarak, çalıştırılabiliyor.

Evinde internet ya da fiber internet altyapısı mevcut olmayan kişiler de Redbox sayesinde internetten yoksun kalmaktan kurtuluyorlar.

Redbox aboneleri, ilk 30 gün içerisinde aboneliklerinden ve imzaladıkları sözleşmeden hiçbir ücret yani cayma bedeli ödemeksizin de cayabiliyorlar.

Müşteriler, Redlilere özel olan pek çok ayrıcalıklardan da faydalanabiliyorlar.

Müşterileri alışveriş, eğlence, seyahat, yeme-içme vb. birçok kategoride cazip indirimler, hediye çekleri ve avantajlar bekliyor.

Evde internet hizmeti alan aboneler; tarifelerine ek aylık 30 TL ödeyerek, Redbox Her Yerde paketine abone olabiliyorlar.

Aboneler, aylık 30 TL karşılığında Redbox’larını ofislerine, iş yerlerine, yazlıklarına hatta memleketlerine bile götürebiliyorlar.

Yani taşınabilir olan bu cihaz, şehirlerarasında bile taşınabiliyor ve farklı şehirlerde de kullanılabiliyor.

Vodafone Redbox Fiyatları

Vodafone Redbox, oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Fiyatlar, aylık 119,90 TL’den başlıyor ve 159,90 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Yeni aboneler, aylık 159,90 TL’ye ilk 12 ay boyunca Redbox bağlantısından yararlanabiliyorlar.

12 ay dolduğunda ise fiyatlar, 139,90 TL ile 179.90 TL arasında değişiyor.

İlk 12 aylık üyelik süresini dolduran müşteriler, 24 ay boyunca Redbox kullanmaya devam edeceklerine sözleşme ile söz verdiklerinde bazı ayrıcalıklardan da faydalanabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak için Vodafone müşterisi olmak da gerekmiyor. Yani Turkcell, Türk Telekom vb. farklı GSM operatörü aboneleri de Redbox satın alarak, ev interneti hizmeti alabiliyorlar.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetleri Numarası

Redbox müşterileri, internete bağlanamama, internette yavaşlama, kopukluk olması vb. internetlerine dair herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında ya da Redbox üyelikleriyle ilgili olarak bilgi edinmek istediklerinde Redbox müşteri hizmetlerine bağlanıp, müşteri temsilcisinden yardım alabiliyorlar.

Müşteriler, faturalarına, taahhüt sürelerine, taahhüt cayma bedeline ve üyeliklerine dair her konuda müşteri temsilcisine danışabiliyorlar.

Redbox Müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen kişilerin Vodafone müşteri numarası olan 542 veya 0850 542 9542 numaralarından birini çevirmeleri gerekiyor.

Vodafone müşterileri, 542’yi aradıkları takdirde Müşteri Hizmetlerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Vodafone müşterisi olmayanların ve Redbox üyeliğine başvuruda bulunmak isteyenlerin ise 0850 542 9542 numarasını aramaları gerekiyor.

Vodafone Müşterileri, aynı zamanda 0 850 542 1 542 Sesli Yanıt Self Servis kanalı aracılığıyla da aldıkları internet hizmetine dair müşteri hizmetlerinden bilgi alabiliyorlar.

Vodafone müşterileri, Vodafone resmi internet sitesi üzerinden de Redbox başvurusunda bulunabiliyorlar.

Telefon numaranız ile siteye hızlıca giriş yapabilir, Redbox’a başvurabileceğiniz gibi Redbox hakkında detaylı bilgi de edinebilirsiniz.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanılır?

Vodafone Redbox müşterileri, müşteri hizmetlerini arayıp, temsilci ile görüşmek istediklerinde diğer Vodafone abonelerine göre daha hızlı bir şekilde temsilciye bağlanıyorlar.

Yani çağrı merkezini arayan kişiler arasından Redbox müşterilerine öncelik veriliyor. Bununla birlikte müşteri hizmetlerini arayan kişiler, müşteri temsilcisine bağlanana kadar birtakım tuşlamalar yapmak zorunda kalıyorlar.

Müşterilerin ya da müşteri olmayı düşünen kişilerin, kendilerini karşılayan sesli komutun yönlendirmesi ile bazı tuşlamaları yapmaları gerekiyor.

Bu durum, müşteri hizmetleri yoğun olduğunda müşterilerin temsilciye bağlanmak için birkaç dakika da olsa beklemesini zorunlu kılıyor.

Bazen de müşteriler, tuşlamalar arasında kaybolup, temsilciye bağlanamadan aramayı sonlandırabiliyorlar.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Redbox müşterileri, müşteri temsilcisine direk bağlanabiliyorlar. Böylelikle müşteri hizmetleri numarasını aradıklarında birtakım tuşlamalar yapmaktan da kurtulmuş oluyorlar. Müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız, 542’yi aradıktan sonra sizden talep edilen TC kimlik numarasını klavyeniz ile girdikten sonra sırasıyla 1 ve 2 rakamlarını tuşlamalısınız.

Bu rakamları tuşladığınızda direk müşteri temsilcisine yönlendiriliyorsunuz.

Ancak bu, temsilci ile hemen görüşeceğiniz anlamına da gelmiyor. Temsilciler, diğer müşterilerle görüşüyorsa yaklaşık 5-10 dakika aralığında hattın ucunda telefonunuzu kapatmadan beklemeniz gerekebiliyor.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

Vodafoen redbox müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için müşteri temsilcisi numarası olan 542’yi veya 0850 542 9546 arandıktan sonra sesli yanıt sisteminden Müşteri Hizmetleri diyerek direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Bu yazımızda Vodafone Redbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl olur? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Redbox müşterisiyseniz ya da abone olmayı düşünüyorsanız, konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.