bedava internet

Vodafone Redbox Tarife Kampanya ve Kullanıcı Yorumları

Vodafone Redbox Tarife Kampanya ve Kullanıcı Yorumları
10.02.2021 21:57
0
A+
A-

Vodafone Redbox Tarife Kampanya ve Kullanıcı Yorumları; Müşterilerine elektrik prizinin bulunduğu her yerden internete bağlanabilme şansı sunan Vodafone Redbox; kolaylıkla taşınabilen cihazı ve indirimli fiyatları ile 2021 yılında da yoğun bir ilgi görüyor.

Müşteri sayısı her geçen gün daha da artan Redbox; indirimli fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Müşterilerine fiber hızında internet vaat eden Redbox hizmeti alan kişiler; evlerinde ya da işyerlerinde fiber internet ya da ADSL bağlantısı olmaksızın internete bağlanabiliyorlar.

Üstelik Redbox cihazı, şehirler arasında bile taşınabildiğinden müşteriler, kendi memleketlerine giderken de bu cihazı aylık 30 TL ödeme karşılığında yanlarında götürebiliyorlar.

Kısacası Redbox; tüm abonelerinin internete diledikleri yerden ve şehirden bağlanabilmelerine öncülük ediyor.

Bu yazımızda Redbox internet hizmeti almayı düşünen kişiler için Vodafone Redbox tarife ve kampanyalarından bahsetmeye, ardından Redbox kullanıcı yorumlarını paylaşmaya çalışacağız.

Vodafone Redbox Kullanmanın Avantajları

Turkcell Superbox hizmetine rakip olarak gösterilen Redbox; kullanıcılarına birden çok avantaj sunuyor.

Superbox tarifelerine göre daha ekonomik olan Redbox; uygun fiyatları ile çoğunluk tarafından tercih ediliyor.

Redbox kullanmanın avantajlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

  • Müşteriler; Redbox hizmeti sayesinde 4.5G hızında yani fiber internet hızında internete diledikleri yerden bağlanabiliyorlar.
  • Fiber internet, ADLS, port vb. hiçbir altyapı gerekmeksizin Redbox; Vodafone tarafından maksimum 2 gün içerisinde müşteriye bağlanıyor. Yani müşteri, günlerce hatta haftalarca internetin bağlanmasını beklemek zorunda kalmıyor. Evinden ya da ofisinden taşınmaya karar verdiğinde de Redbox cihazını yeni adresine rahatlıkla götürebiliyor.
  • Redbox cihazı, prize takılarak çalışan bir cihaz olduğundan balkonda, terasta, ev ya da ofislerin farklı odalarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Elektrik prizi bulunan her yerde internete bağlanabiliyorsunuz.
  • Redbox aboneleri, Vodafone Red dünyasının ayrıcalıklarından da yararlanabiliyorlar. Müşteriler, yeme-içme, seyahat, alışveriş vb. pek çok alanda indirim çekleri, kuponlar ve hediyeler kazanabiliyorlar.
  • Müşteriler, ilk 30 gün boyunca internet hizmetini beğenmedikleri takdirde aboneliklerinden cayabiliyorlar. Üstelik ilk 30 gün sözleşmeden caydıklarında hiçbir şekilde taahhüt yani cayma bedeli de ödemek zorunda kalmıyorlar.
  • Redbox müşterileri arıza talebi ya da üyelikleriyle ilgili müşteri hizmetlerine bağlanmak istediklerinde ise hızlı bir şekilde bağlanabiliyorlar. Yani Redbox müşterilerine öncelik tanınıyor.
  • Müşteriler, aylık 30 TL’lik bir ücret karşılığında Redbox internet hizmetinden her yerde yararlanabiliyorlar. Yani memleketine giderken ya da yaz tatilinde internetini yanında taşımak isteyen kişilerin aylık 30 TL ödemeleri gerekiyor.

Vodafone Redbox Tarife ve Kampanyaları

Redbox hizmeti almak isteyen yani aboneliğe başvurmak isteyen kişiler, 2021 yılı için 3 farklı tarifeye başvurabiliyorlar.

Tarifeleri aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Redbox 4.5G- 200 GB İnternet

4.5G hızında 200 GB kotalı Redbox internet hizmetine aylık 119.90 TL gibi oldukça uygun bir fiyata abone olabiliyorsunuz.

Abone olabilmeniz için başlangıçta 24 aylık sözleşme imzalamanız gerekiyor.

12 ay dolduğunda ise geri kalan 12 ay için aylık 139,90 TL ödemeniz gerekiyor.

Vodafone Redbox 4.5G- 250 GB İnternet

250GB kotalı internete abone olmak isteyen müşterilerin ise ilk 12 ay boyunca aylık 159,90 TL ödemeleri gerekiyor.

12 ay dolduğunda ise fiyatlar, yükseliyor.

Müşterilerin bu fiyatlardan yararlanabilmeleri için abonelik başlangıcında 24 aylık taahhüt vermeleri yani sözleşme imzalamaları talep ediliyor.

Kişi, ilk 12 ay dolduğunda aylık 179,90 TL’ye 12 ay daha aboneliğine devam edebiliyor.

 Vodafone Redbox 4.5G-Limitsiz İnternet

Limitsiz yani kotasız internet keyfini yaşamak isteyen müşteriler, aylık 159.90 TL karşılığında abone olabiliyorlar.

Müşteriler, 24 ay boyunca Redbox abonesi olarak kalacaklarına dair sözleşme imzalayarak söz verdiklerinde ilk 12 ay sonrasında 179,90 TL ödemeleri gerekiyor.

Yukarıdaki 3 farklı tarifeden herhangi birine abone olan kişilerin farklı bir operatör abonesi olmaları halinde sözleşmeden caymaya karar verdiklerinde cayma bedelinin 500 TL’si de Vodafone tarafından karşılanıyor.

Yani müşteriler, cayma bedeli öderken 500 TL indirimden yararlanabiliyorlar.

**Vodafone Redbox müşterileri, modem ücreti ve kurulum ücreti tarifelere dahil olduğu için herhangi bir modem ücreti de ödemiyorlar.

Ancak sözleşmeden caymaları halinde ise modem ücretini ve kurulum ücretini ödemeleri gerekiyor.

Vodafone Redbox Başvuru Nasıl Yapılır?

Vodafone mağaza ve bayiliklerinin yanı sıra Vodafone resmi internet sitesi üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

0542 542 00 Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak da Redbox internet hizmetine başvurabilirsiniz.

Vodafone Redbox Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Vodafone Redbox üyeliğinizi aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız takdirde ilk 30 gün içerisinde hiçbir cayma bedeli ödemeden iptal ettirebilirsiniz.

Sonraki dönemlerde üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizde ise sizi yüklü miktarda taahhüt cezasının beklediğini söyleyebiliriz.

Buna rağmen üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız; iptal işlemini Vodafone Çağrı Merkezini arayarak ve Vodafone mağazalarından birine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Redbox Müşteri Hizmetleri Numarası

Redbox internet hizmetiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde arıza bildiriminde bulunmak için ya da üyeliğinize dair taahhüt, sözleşme bitiş tarihi, taahhüt cayma bedeli vb. her türlü sorularınız için Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Vodafone müşterisiyseniz telefonunuzdan 542’yi çevirerek, müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Farklı bir operatör müşterisiyseniz, herhangi bir operatörden müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 542 95 42 telefon numarasını çevirebilirsiniz.

Vodafone Redbox Cayma Bedeli Ne Kadar

Redbox’a abone olan müşteriler, ilk 1 ay içerisinde internet çekim gücünü beğenmedikleri takdirde aboneliklerini hiçbir cayma bedeli ödemeden sonlandırabiliyorlar.

30 gün sonrasında ise kişi, bu hakkını kaybediyor ve sözleşmeden ayrılmak istediğinde taahhüt cayma bedeli ödemekle yükümlü oluyor.

Bu noktada müşterinin sözleşme süresince geri kalan aylar için taksitleri tek seferde ödemesi gerekiyor.

Aynı zamanda modem kurulum hizmeti ücreti, modem ücreti, vergiler ve işlem ücretleri de Vodafone tarafından talep ediliyor.

Müşterinin kampanya dahilinde yararlandığı indirimleri de geri ödemesi gerekiyor.

Yani müşterinin oldukça yüksek bir rakam ödemesi gerekebiliyor.

Örneğin, 24 ay sözleşme imzalayan kişi, 10. ayın sonunda sözleşmeden ayrılmak istediğinde kalan 14 ayın tüm taksitlerini ödemek zorunda kalıyor.

Müşterinin ilk 10 ay boyunca kampanya kapsamında faydalandığı tarife indirimlerini, 150 TL modem kurulum ücretini, 460 TL modem ücretini de ödemesi bekleniyor.

Bu yüzden de sözleşmeden caymadan önce mutlaka Vodafone Superbox cayma bedelini öğrenmenizi, yüksek bir miktar ödemeniz gerekiyorsa sözleşmeden caymak yerine sözleşme bitiş tarihini beklemenizi öneriyoruz.

Vodafone Redbox Kullanıcı Yorumları

İnternette, sözlüklerde ve pek çok platformda Vodafone Redbox kullanıcı yorumlarına rastlayabiliyoruz.

Müşteriler, Redbox fiyatlarının rakip marka olan Turkcell Superbox fiyatlarına nazaran daha ekonomik olduğunu, internete diledikleri her yerden bağlanabildiklerini hatta Redbox cihazını memleketlerine giderken ya da ofislerinde de kullandıklarını dile getiriyorlar.

Yorumlarda genellikle Redbox müşterilerinin aldıkları hizmetten memnun kaldıklarını görebiliyoruz.

Bazı müşteriler ise tüm Redbox tarifelerinin kotasız olmasına dair dileklerinden bahsediyorlar.

Ancak birtakım müşteriler de kimi zaman internet erişiminde yavaşlık ve kopma yaşadıklarından yani internetin her yerde çekmediğinden yakınıyorlar.

Sizler de Superbox müşterisiyseniz, kullanıcı deneyimlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.