bedava internet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Nedir? Nasıl Yapılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Nedir? Nasıl Yapılır?
09.01.2021 08:14
0
A+
A-

Vodafone seviyorum interneti testi ile sizlerde hemen bedava 3 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Vodafone seviyorum interneti 2021 kampanyasında Vodafone hat sahipleri ankete katılırak bedava internet paketi sahibi oluyorlar.

Abone sayısını her geçen gün yükselten Vodafone hem müşterileri bedava internet vermek hemde internet alışkanlıklarını öğrenmek için seviyorum interneti testi yapmaktadır. Bu teste katılan tüm vodafone aboneleri testin sonucunda 3 GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

Vodafone seviyorum interneti 3 GB bedava internet kampanyası hakkında merak edilenler ve Vodafone seviyorum interneti testi nedir? Vodafone seviyorum interneti testine nasıl katılırım sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Vodafone Seviyorum İnterneti Nedir?

Vodafone seviyorum interneti testi internet kullanım alışkanlıkları ölçmek için kullanılan testlerden biridir. Kullanıcıların internet kullanımı ölçen bu teste katılan tüm vodafone aboneleri ayrıca testin sonucunda 3 GB bedava internet verilmektedir.

Seviyorum interneti testine katılarak hem eğlenebilir hemde test sonucunda bedeva internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Nasıl Yapılır?

Vodafone seviyorum interneti testine nasıl katılabilirim ve seviyorum interneti testi nasıl yapılır sorularına cevap vermek istiyorum. İşte vodafone seviyorum interneti testi nasıl yapılır sorusunun cevabı;

  • Seviyorum interneti testine katılmak için ilk olarak siteye giriş yapmanız gereklidir. Siteye gitmek için https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkine tıklayın.
  • Ana sayfaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan Teste Başla linkine tıklayınız
  • Artık soruları cevaplamaya başlayabilirsiniz. Her soruya cevap verdikten sonra devam tuşuna basın.
  • Testi belli bir süre çözdükten sonra size sizden internet kişiliği testine katılmanız istenecektir bu adımda eğer teste katılırsanız size 3 GB bedava internet verilecek. Teste Devam Et tuşuna basarak soruları çözmeye başlayabilirsiniz. Teste ortalama 3 ile 4 dakika kadar sürmektedir.
  • Teste devam et tuşuna bastığınızda sizden telefon numaranızı girmeniz istenecektir.
  • Telefon numarasını girerek cebinize gelen şifreyi girip teste devam edebilirsiniz.
  • Testin tüm sorularına cevap verdiğinizde test sonucunda hattınıza 3 GB bedava internet yüklenecektir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretli Mi

Vodafone seviyorum interneti testine katılmak ve tüm sorulara cevap verdiğinizde hattınza 3 GB bedava internet yüklenir. Seviyorum interneti testi ücretli değildir ve sizden her hangi bir ücret kesilmez. Telefon numaranızı girmeniz sonucunda hattınız asla ücret alınmaz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ne Zamana Kadar Geçerli

Vodafone seviyorum interneti 2021 testi halen devam etmesine karşın daha önce ankete katılanlara verilen hediyeler şimdilik verilmemektedir. Ankete katılarak sadece 3 GB bedava internet kazanırsınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hata Veriyor

Vodafone seviyorum interneti bir hata oluştu sorunu çok sık karşılaşın sorunlardan biridir. Genelde anket sorularına cevap verirken karşılan Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyin sorunu ankete verdiğiniz cevapların yanmasına ve en başa dönmenize neden olmaktadır.

Şimdilik bu sorun için malesef Vodafone tarafından resmi bir açıklama yapılmamıştır. Eğer aynı hata sizde çıkarda müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığınız durumu anlatarak sorun hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Teti Kaç Kere Yapılır

Vodafone seviyorum interneti testine dilediğiniz kadar katılma hakkınız bulunmamaktadır. Ancak ankete katılarak sadece 1 defa bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hile

Vodafone seviyorum interneti hilesi var mı ve seviyorum interneti testi hilesi nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse seviyorum interneti testi hilesi yoktur. Sorulara dilediğiniz gibi cevap vererek hediye internet kazanırsınız.

Vodafone Seviyorum İnterneti Bedava 3 GB Kampanyasına Kimler Katılabilir

Seviyorum interneti testine sadece vodafone değil diğer operatörlerde katılım gerçekleştirebilir. Ancak bedava internet kazanmak için Vodafone müşterisi olmanız gerekmektedir. İster faturalı olsun isterse faturasız tüm Vodafone aboneleri katılım gerçekleştirebilir.

Vodafone seviyorum interneti testi yorumları ve kullanıcı deneyimlerini yorum kısmında okuyabilir yada dilerseniz sizde yorum yapabilirsiniz.

 

 

 

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.