bedava internet

Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma

Vodafone Ücretsiz İnternet Kazanma
12.01.2021 10:10
0
A+
A-

Vodafone bedava internet kazanma için 2021 yılı başından itibaren faturalı ve faturasız hat sahibi müşterileri için oldukça fazla kampanya yaptığı bilinmektedir.

Vodafone’nun özellikle ücretsiz internet hediyesi yapmasındaki amaç daha çok kitleye hitap edip abone sayısını arttırmaktır. Vodafone abonelerinin bedava internet kazanmak için yapmaları gereken bazı durumlar söz konusudur.

Vodafone abonelerinin en çok merak ettiği soruların başında, özellikle internet paketi yetmeyen müşteriler Vodafone bedava internet nasıl yapılır sorusu olmuştur. Bizler de size bu yazımızda Vodafone ücretsiz internet kazanma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları 2021

Vodafone bedava internet kampanyaları ile 2021 yılına damgasını vuran GSM operatörü olarak hafızalarda yerini alırken, diğer GSM şirketleri de ayrı kampanyalar yaptı. Ancak Vodaone kadar başarı elde edemediler.

İster faturalı isterseniz de faturasız hat sahibi olmanız bedava internet kazanmak için yeterlidir. Öncelikle Vodafone ücretsiz internet kazanmak için, Play Store ya App Store’dan Vodafone uygulamasını indirerek ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketi yapmak için gerek Vodafone uygulamasındaki ya da internet sitesindeki kampanyaları takip ederek ya da ücretsiz SMS göndererek ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet

Vodafone’lulara özel Vodafone Self Servis uygulamasını telefonunuza indirerek anında bedava internet kazanabilir, kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu kampanyalardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını ilk kes telefonunuza indirdiğiniz 5 GB bedava internet hediye edilecektir.

Vodafone yanımda bedava internet kazanmak için Yanımda uygulamasına giriş yaparak her hafta çarkı çevirerek 20 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca anımda uygulaması üzerinden arkadaşını davet et kampanyasına katılarak hem siz hemde arkadaşınız 15 GB hediye internet alabilir.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet 

Vodafone faturalı hat sahipleri için E-Fatura sistemine geçen abonelerine özel olarak 15 gün geçerli olmak şartıyla 1 GB internet hediye etmektedir. E-Fatura ya da SMS olarak fatura isteyen faturalı aboneleri için geçerli bir kampanyadır.

Ayrıca Vodafone E-Fatura ya da SMS fatura sistemini, doğayı korumak için de gerçekleştirmiştir.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gerek işlem, SMS bölümüne girerek EFATURA boşluk Eposta ya da SMSFATURA yazıp 7000’e ücretsiz mesaj atarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Paketi 

Vodafone hat sahipleri tek sefere mahsus SUPER2GB yazıp 3636’ya SMS atarak anında 2 GB internet kazanabilirsiniz. Ancak paket yenileme tarihinden önce mutlaka takibini yapmaları gerekmektedir. Eğer paket otomatik olarak yenilenirse ek ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Bu aboneliği iptal ettirmek için IPTAL boşluk SUPER2GB yazarak 3636’ya SMS yollayıp aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcisini arayarak da iptal işlemi gerçekleştirilebilir.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet

500 MB bedava internet paketi için Vodafone aboneleri NET 500MB yazarak 3636’ya ücretsiz SMS yolladıktan sonra anında 500 MB hatlarına tanımlanacaktır.

Sürpriz Hediye İnternet Paketi

Sürpriz hediye internet paketini kazanmak için SURPRIZ yazıp 6666’ya SMS yollayarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Aboneliğine 5 GB Hediye İnternet

Vodafone müşterileri 4.5G aboneliğine geçerek anında ücretsiz internet kazanabilirler. Yapmanız gereken işlem 4.5G yazıp 4545’e SMS yollamanız yeterli olacaktır. 1 ay geçerli olmak üzere hattınıza 5 GB internet paketi tanımlanacaktır

Vodafone İnternet Kazandıran Kampanya

Vodafone müşterileri internet kazanmak için oyun oynayıp ücretsiz internet paketine sahip olabilirler. Bunun için yapmanız gereken işlem https://www.vodafone.com.tr/neresiburasi/index.php?page=oyun internet sitesine girmektir. Burada size sorulan soruları doğru cevapladığınız takdirde size sürpriz hediyeler vermektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Çöz

Vodafone seviyorum internet ile testi çözerek kendinizin nasıl internet bağımlısı olduğunun testini yapabilirsiniz. Bunun yanında internet sitesine girerek testi çözmeden önce size 6 GB internet kazanmak için Vodafone müşterisi olmaya davet etmektedir.

Testi çözerek 5 yıllık kesintisiz internet hediyesi kazanabilirsiniz.

İstediğiniz tarifeyi seçerek SIM kartınızı adresinize getirip, hattınız aktif olduktan sonra ilk 3 ay 6 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone ücretsiz internet kazanma 2021 yolları ve güncel kampanyalar hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.