bedava internet

Vodafone ve Türk Telekom BİP Kullanabilir Mi? Ücretli Mi?

Vodafone ve Türk Telekom BİP Kullanabilir Mi? Ücretli Mi?
10.01.2021 01:34
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone ve Türk Telekom BİP Kullanabilir Mi? Turkcell tarafından mesajlaşma uygulaması whatsaap alternatif olarak hizmet veren BİP Turkcell müşterileri tarafından oldukça kullanılan uygulamalardan biridir. Turkcell müşterileri tarafından en çok tercih edilen BİP uygulaması mesajlaşarak ve görüntülü görüşerek sevdikleriniz ile iletişimde kalmanızı sağlar.

Diğer uygulamaların aksine oldukça yararlı servisleri bulunan ve ülkemizin yerli uygulamalarından biri olan Bip Vodafone ve Türk Telekom müşterileri tarafından kullanılıp kullanılmayacağı bir çok kişi tarafından merak edilmektedir.

Son dönemde ülkemizde olduğu gibi Dünya üzerinden hızlı şekilde en çok indirilen uygulamalar arasına giren Bip Google Play Store ya da Apple Store  üzerinden indirebilirsiniz. Telefonda kullanılan Bip ayrıca bilgisayar ve tablet üzerinden kullanma olanağı bulunmaktadır.

Turkcell abonelerin ilk tercihi olan anlık mesajlaşma uygulaması Bip sadece Turkcell aboneleri değil Vodafone, Türk Telekom ve Bimcell müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Mobil ağdan yada WİFİ ile bağlanarak mesajlaşabileceğiniz Bip tüm operatörler için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Sizlere bu yazımızda Bip Vodafone kullanabilir mi? BİP Türk Telekom’da kullanılır mıı? BİP Vodafone ve Türk Telekom ücretsiz mi sorularına cevap vermeye çalışacağım.

BİP Vodafone ve Turk Telekom’da Nasıl Kullanılır?

Vodafone, Türk Telekom ve Bimcell müşteri uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store  üzerinden telefonuna indirdikten sonra telefon numarasını girerek doğrulama yapmaları gerekmektedir.

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranızı girdikten sonra size gelen doğrulama mesajını girip Bip hesabınızı doğrulamanız yeterlidir.

Vodafone ve Türk Telekom müşterileri BİP kullanabilmek için iOS 11 ve üzeri iPhone, iPad cihazlarda;  Android 5 ve üzeri cihazlarda sahip olması gerekmektedir.

Vodafone BİP Kullanabilir Mi

Bip Vodafone olur mu ve Bip Vodafone nasıl kullanılır sorusuna cevap vermek gerekirse Bip uygulamasını Vodafone müşteri kullanımı için her hangi bir engel bulunmaktadır. Vodafone aboneleri Bip uygulamasını telefonuna indirip doğrulama yaparak hemen kullanmaya başlayabilirler.

Vodafone müşterileri Vodafone bip bedava internet kampanyalarından yararlanamazlar eğer WİFİ ağına bağlı değilseler kendi internet paketlerinden kullanırlar.

Vodafone Bip Ücretli Mi

Vodafone BİP var mı sorusuna cevap verdikten sonra sizlere Vodafone BİP ücreti mi sorusuna cevap vermek istiyorum. Vodafone aboneleri Bip uygulamasını kullanmak için her hangi bir ücret ödemezler sadece Bip kullanımı için gerekli internet kendi paketlerinden gider.

Türk Telekom Bip Kullanabilir Mi

Türk Telekom BİP kullanabilir mi  hakkında bilgi vermek gerekirse Türk Telekom müşterileri diğer operatörlerde olduğu gibi BİP kullanabilirler ancak Türk Telekom bip bedava internet kazanamazlar. Türk Telekom hat sahipleri BİP uygulamasını telefonuna indirdikten sonra doğrulama telefon numarasını girip hesabını doğrulamaları yeterlidir.

Bip bedava internet kampanyalarından sadece Turkcell aboneleri yararlanabilir. Vodafone, Türk Telekom ve Bimcell hat sahipleri BİP üzerinden mesajlaşabilirler, görüntülü arama yapabilir ve tüm hizmetlerden yararlanabilirler. Bip sadece Turkcell’e özel bir uygulama değildir.

Türk Telekom bip ücretli mi sorusuna cevap vermek gerekirse Türk Telekom müşterileri için ücretsizidir ve asla her hangi bir ücret talep edilmez. Bip kullanımı için internet kullanımı paketinizden düşer.

Bimcell BİP Kullanabilir Mi

Diğer operatörlerde olduğu gibi Bimcell hat sahipleri Bip uygulamasını telefonuna indirip doğrulama işlemlerini hallederek ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirler. Bip bimcell aboneleri için tamamen ücretsizdir.

Tamamen ücretsiz olan BİP abonelik gerektirmeyen servislerden biridir. Vodafone ve Türk Telekom müşterileri diledikleri zaman uygulamayı telefondan silebilir ve yükleyebilirler.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.