bedava internet

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası
08.02.2021 22:27
0
A+
A-

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası; 2021 yılında da düzenlediği kampanya, tarife indirimleri ve çekilişleri ile müşterilerine pek çok ayrıcalık sunan Vodafone; Vodafone Yanımda uygulamasını ilk kez kullanan kişilere hediye internet armağan ediyor.

Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirip, uygulamaya giren ve bu uygulamayı kullanan kişiler; Vodafone Yanımda ile yalnızca hediye internet değil, bedava konuşma ve sms paketleri, indirim çekleri, Vodafone servis üyelikleri vb. armağanların sahibi oluyorlar.

Müşterilerini her daim el üstünde tutan, kampanyaları ile yoğun ilgi görmeyi başaran Vodafone; yeni müşteriler kazanarak, müşteri ağını genişletmeyi de sürdürüyor.

Bu yazımızda hem Vodafone Yanımda kullanıcıları için hem de Vodafone Yanımda uygulamasını henüz kullanmamış ancak yakın zamanda kullanmayı düşünen müşteriler için Vodafone Yanımda bedava internet kampanyası ile ilgili olarak merak edilenleri yanıtlamaya ve sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlara indirilebilen Vodafone Yanımda uygulaması, faturalı veya faturasız, bireysel ya da kurumsal tüm müşterilerine aboneliklerine ve hatlarına dair birçok işlemi dijital platformda, herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirebilme imkanı sunuyor.

Yani müşteriler, Vodafone mağazalarına ya da bayiliklerine gitmek zorunda kalmadan veya Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramadan çoğu işlemlerini akıllı telefonlarından Vodafone Yanımda uygulamasına girerek tamamlayabiliyorlar.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden faturasız müşteriler, ek paket satın alabiliyor, faturalı müşteriler ise fatura detaylarını görüntüleyebiliyor ve kredi kartı bilgileri ile faturalarını tek bir tıkla ödeyebiliyorlar.

Müşteriler; tarife ve paketlerine dair kalan kullanım haklarını görüntüleyebiliyor, taahhüt cayma bedelini ve sözleşme bitiş tarihini de uygulama üzerinden öğrenebiliyorlar.

Vodafone Yanımda uygulamasındaki Online Mağazayı ziyaret eden Vodafone müşterileri, sanal mağaza üzerinden beğendikleri akıllı telefonu ya da diğer cihazları da sepetlerine ekleyerek, kolaylıkla satın alabiliyorlar.

Vodafone müşterileri Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden mevcut tarifelerini dahi değiştirebiliyorlar.

Vodafone Yanımda uygulamasında aynı zamanda müşterilerin hediyeler kazanabilecekleri kanallar da bulunuyor.

Uygulamanın en sevilen kanalı Vodafone Hediye Çarkı, uygulamada yer alan oyunlardan biri olan İnternet Avcıları, Vodafone Yanımda kullanıcılarına özel Vodafone Yükle Kazan kampanyası; Vodafone abonelerine hediye internet ve hediyeler dağıtıyor.

Üstelik Vodafone Yanımda uygulamasını ilk kez akıllı telefonuna indiren kişiler bile uygulamaya girdikleri takdirde hediye internete kavuşuyorlar.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma 2021

Vodafone Yanımda Uygulamasına Özel Bedava İnternet Kazanma Yollarını kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Yanımda Hoş Geldin 5 GB Bedava İnternet

Yeni Vodafone müşterilerine özel olan bu kampanyaya göre son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat satın alma yöntemlerinden biriyle Vodafone müşterisi olan kişiler, yurtiçi kullanımlarda geçerli olacak şekilde 7 gün boyunca kullanabilecekleri 5GB bedava internet kazanıyorlar.

Abonelerin promosyon niteliğindeki bu hediyeleri Vodafone Yanımda Uygulamasının ‘Ek Paket Al’ sayfasına giriş yaparak, almaları gerekiyor.

Aboneler; kendilerine Vodafone tarafından gönderilen onay mesajını takiben hediye internet paketlerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

Tek seferli olan, 7 günlük 5GB internet hediyesi, sadece faturasız abonelere özel olarak sunuluyor.

7 gün dolduğunda kişinin kullanmadığı kalan internet hakkı, daha sonraki döneme devretmiyor.

5GB internet, başka Vodafone müşterilerine de transfer edilemiyor.

Yani Vodafone’dan faturalı hat satın alan ya da faturalı hattını Vodafone’a taşıyan kişiler, bu kampanyaya katılamıyorlar.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi 10 ya da 20 GB İnternet

Yine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kazanabilen hediye internet paketlerinden biri olan Vodafone’a Hoş geldin Hediyesi’nden son 30 gün içerisinde numara taşıma, yeni hat satın alma ya da faturasız hattan faturalı hatta geçme yollarından biri ile yeni Vodafone müşterisi olan faturalı aboneler faydalanabiliyorlar.

Vodafone faturalı hatlardan birini tercih eden kişiler; abone oldukları tarifenin içeriğine göre 30 gün geçerli 10 GB veya 20GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Tek seferli olan 10 ya da 20GB internet hediyesi, daha sonraki aylarda yenilenmiyor ve yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor.

Hediye, diğer Vodafone müşterilerine de hiçbir şekilde devredilemiyor.

20GB internet hediyesi, yalnızca Red20, 25, 30 veya Uyumlu Devreden 12 paketlerinden birine yeni abone olan üyelere hediye ediliyor.

Hediye 10GB internet paketi ise, sadece Uyumlu Devreden3, 6 ve 12 paket yeni abonelerine armağan ediliyor.

Yukarıda bahsettiğimiz tarifelerden birine üye olan, 10 ya da 20GB internet hediyesini kazanmak isteyen yeni müşterilerin üyelik işlemlerini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ya da vodafone.com.tr sitesinden gerçekleştirmiş olmaları gerekiyor.

Son 30 gün içerisinde üyeliklerini tamamlayan yeni aboneler; Vodafone Yanımda uygulamasındaki ‘Ek Paketler’ bölümüne girerek, hediyelerini alabiliyor, kendilerine gönderilen sms onayı ile birlikte hediyelerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

Yani Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirip, uygulamanın Ek Paketler bölümüne girmeyen kişiler, hediye internetlerini kullanma şansını elde edemiyorlar.

 Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet Nasıl Alınır

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan, faturasız abonelere yönelik olan Yükle Kazan kampanyasına göre uygulamadaki Bana Ne Var menüsüne giren ve kendileri için seçilmiş, özel TL yükleme hedeflerine ulaşan kişiler; bedava internet kazanıyorlar.

Belirtilen TL yüklemesini tek seferde gerçekleştiren kişiler; yükledikleri TL miktarınca farklı hediyelerin sahibi oluyorlar.

2GB, 5GB internet, 1000 dakika içeren konuşma paketi; dağıtılan hediyeler arasında bulunuyorlar.

İnternet Avcıları Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan, oyun severlerin ilgi ile takip ettiği İnternet avcıları oyununu oynayan ve başarılı olan kişiler; bedava internete kavuşuyorlar.

Hediye internet kazanmak isteyen oyun tutkunlarının oyun esnasında havada uçan bitleri yakalamaları gerekiyor.

Daha çok bit yakalamak demek daha çok internet kazanmak anlamına geliyor.

Hem eğlenmek hem de hediyeler kazanmak için uygulamadaki bu oyunu tercih edebilirsiniz.

 Vodafone Yanımda Hediye Çarkı ile Hediye İnternet Kazanma

Vodafone’lular tarafından ilgi ile takip edilen ve sık sık ziyaret edilen Hediye Çarkı; yenilenen ve güncellenen versiyonu ile faturalı veya faturasız tüm abonelerine her hafta bambaşka hediyeler sunuyor.

Vodafone Yanımda uygulamasındaki Hediye Çarkı sayfasına girip, çarkı çevirenler; aylık, haftalık veya günlük 20GB, 10GB, 5GB, 1 GB vb. GB kazanıyorlar.

Çarkı çeviren şanslı abonelerin kazanabilecekleri diğer hediyeler arasında hediye konuşma, sms paketleri ve indirim çekleri de bulunuyor.

Hediye Çarkı; faturalı ya da faturasız tüm bireysel abonelerine hediyeler dağıtıyor.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Online Başvurulara Özel Bedava İnternet Kampanyası; Vodafone tarafından belirtilen seçili tarifelere abone olan, abonelik işlemlerini ise vodafone.com.tr üzerinden gerçekleştiren, numara taşıma veya yeni hat tesisi ile Vodafone’lu olan şanslı kişiler; tarifelerine özel bedava internet kazanıyorlar.

Örneğin, Genç Red 25GB paketine üye olan kişiler; ilk ay geçerli 30 GB bedava internet; Genç Uyumlu Devreden 6 paketine abone olanlar ise ilk ay geçerli 10GB hediye internet elde ediyorlar.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra hattınıza tanımlanan hediyeleri Vodafone Yanımda Uygulaması Hediye Çarkı sayfasına giderek, alabilirsiniz.

Vodafone’a Arkadaşlarını Davet Edenlere Özel Hediye İnternet

Vodafone’a arkadaşlarını davet eden, davet talebi kabul eden Vodafone’lular, hediye olarak 3 ay geçerliliğe sahip, tek seferli 15GB hediye kazanıyorlar.

Aboneler; henüz Vodafone’lu olmayan arkadaşlarını Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone’a davet edebiliyorlar.

Üstelik daveti gerçekleştiren abonenin yanı sıra daveti kabul eden ve Vodafone’a geçen kişiler de ilk 3 ay geçerli 15GB internete kavuşuyor.

Sizler de Vodafone abonesiyseniz ve Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyorsanız; konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, hediye internet kazandıran önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.