bedava internet

Bedava Xbox Live Hesapları Gold ve Oyun Hesapları

Bedava Xbox Live Hesapları Gold ve Oyun Hesapları
27.02.2021 20:21
0
A+
A-

Xbox Live Gold Bedava Hesaplar 2021 | Oyunlarla 1 Ay Ücretsiz Kullanım ;Xbox Live Gold, özellikle çok oyunculu deneyimler için sıklıkla tercih edilir. Ancak demoların her birini indirme, oynatma ve bunlara erişme gibi birçok fırsat sunan bir üyeliktir. Aylık aboneliğiniz faturalandırıldığında, Microsoft tarafından her ay 2 oyun ücretsiz olarak sunulur. Oyuncular için yapılan bu sistemde pek çok oyun yer alıyor.

Bizler ise talep üzerine oyunlar içeren bedava xbox canlı gold hesapları yayınladı . Listelenen ücretsiz xbox one hesapları ve oyunlarıyla, 1 aylık ücretsiz kullanım için ücretsiz xbox canlı altın hesapları alacaksınız. Xbox’ta yayınlanan tüm oyunlarda yayınladığımız herhangi bir hesaba bağlanarak arkadaşlarınızla oynayın.

Hesapların herkese eşit olarak dağıtılması için lütfen yalnızca 1 ücretsiz hesap alın.

Oyunlarla Bedava Xbox Live Hesapları 2021

Oyun İçeren Ücretsiz Xbox Live Hesapları  Şifreler
friday.black14@gmail.com 4m6isposr
danielmuse@gmail.com snindgn1156
goodem_plus@hotmail.com 2020mrplus
candy.oupog@gmail.com pogwayDatt
divary.edumbac@mail.com dungetool0255
xlive_noahvila@hotmail.com @kafadergisi
yonds.tob@gmail.com Provitaller471
deap.puns521@gmail.com Scrinavehk57
gany.mogenat@gmail.com edigont492

Ücretsiz Xbox Live Hesapları | Oyunlarla Gold Üyelik Hesapları 2021

Yayınlanan listede yer alan oyunlara sahip ücretsiz xbox live gold hesapları 1 aylık kullanım hakkına sahiptir. 1 ay ücretsiz kullanabileceğiniz gold üyelikli xbox canlı hesaplar için bize destek olmanız yeterli olacaktır.

Xbox Live Hesabı Nedir?

Ücretsiz Xbox Live Gold Hesabı nedir? Özellikler neler?

Xbox One ve Xbox 360 için çevrimiçi oyun fırsatı sağlar abone. Ancak gruplarla online oyunlarda ve rekabetçi oyunlarda da tercih edilmektedir. Ücretsiz bir Xbox Live Gold hesabı ile sesli sohbete ve grup sistemine erişim de sağlanır. Geniş kütüphanesinde oyunlar için tüm bu olanakları bir araya getiriyor. Bu tür üyelik ile oyun kütüphanesi her ay yeni oyunlar kazanacaktır. Özellikle çevrimiçi ve çok oyunculu oyunlar için vazgeçilmez bir üyeliktir. Bu hizmet aynı zamanda bulut depolarınızdaki dosyalara erişim sağlar. Ücretsiz Xbox Live Gold Hesabı, Youtube, Skype, Windows Live Messsenger, Netflix ve Soundcloud gibi birçok uygulamaya erişim sağlar. Tüm oyunları gerçekçi bir yüzle deneme sürümüne sahip olan Ücretsiz Xbox Live Gold hesaplarına sunmayı hedefliyor.

Ücretsiz Xbox Live Gold Abonelik İşlemleri

Bir Xbox Live Gold aboneliği edinmek için Xbox cihazınızda Microsoft e-posta adresinizle oturum açmanız gerekir. Ayrıca Xbox internet adresinden kayıt yapılır. Bu kayıtla birlikte birçok özellik kullanıcılara sunulur. Oyun deneyimleri dışında birçok oyunu ücretsiz oyun indirme özelliği ile indirebilirsiniz. Xbox One’da 1 aylık ve Xbox 360’ta 2 haftalık ücretsiz oyunların indirilmesine izin verilir. Bu süreden sonra ücretsiz indirme sona erer. Aboneliğinizi iptal ederseniz oyunlar devre dışı bırakılacaktır. Yeniden abonelik durumuyla, indirilen bir oyuna yeniden erişme olasılığı vardır.

Xbox Ne Kadar?

Xbox Live Gold’un etiket fiyatı yıllık 60 ABD dolarıdır. Ayrıca 25 $ ‘a üç aylık bir abonelik veya 10 $’ a bir aylık abonelik satın alabilirsiniz. Açıkçası, bir yıllık abone olmak en iyisidir.

Bununla birlikte, genellikle Gold abonelikleriyle ilgili anlaşmalar göreceksiniz. Aboneliğiniz bitmeden önce indirimleri kontrol edin. Microsoft’un ödül programı ile ücretsiz Altın Ayı kazanabilirsiniz.

Nasıl Xbox Live Hesabı Edinebilirim?

Bir Xbox Live Gold aboneliğini çeşitli şekillerde satın alabilirsiniz. Doğrudan Xbox’ınızdan abone olmak istiyorsanız, Xbox düğmesine basın ve Ayarlar sekmesine gidin. Tüm Ayarlar’ı ve ardından Hesap> Abonelikler’i seçin. Burada Gold üyeliği hakkında bilgi edinin’i seçin ve bir abonelik satın almaya devam edebilirsiniz.

İsterseniz hediye kartı satan mağazalarda ve diğer yerlerde ön ödemeli Gold kart satın alabilirsiniz. Xbox Microsoft Mağazası’nı açmak için Mağaza sekmesine gidin. Kodu kullanın’ı seçin ve satın aldığınız kodu girin. Geri ödemeyi onaylayın ve abone olun.

Xbox aracılığıyla abone olmak istemiyor musunuz? Ardından Microsoft web sitesinden bir kod satın alabilir ve satın aldığınız abonelik koduyla Web sayfasındaki kodları girerek Xbox Live Aboneliğinizi etkinleştirebilirsiniz.

Kullanıcılar Ayrıca Oyun İçeren Ücretsiz Xbox Live Hesaplarını Sordu;

Xbox Live Gold üyeliği olmadan çevrimiçi oyun oynayabilir miyim? Bunu yapmanın bir yolu var mı?

Hayır değil.

EA Access hizmetini kullanmak istiyorum. Bu hizmeti kullanmak için Xbox Live Gold’a abone olmam gerekir mi?

Hayır, gerekli değil. Access ve Gold bağımsız hizmetlerdir. EA Access’in ne olduğunu bilmiyorsanız bu bağlantıyı takip edin.

Ücretsiz Xbox Live Gold Hesaplarının kullanıcıya sunduğu tüm özellikler nelerdir? Çevrimiçi oyun oynamaktan başka ne yapabilirim?

Xbox Live Gold hizmetine abone olarak:

 • 8 kişiye kadar grup sohbeti ve görüntülü sohbet özelliğini etkinleştirebilirsiniz.
 • bulut depolama sisteminde depolanan dosyalarınıza erişebilir.
 • Bazı oyunlara erken erişiminiz var.
 • Xbox Mağazasından oyun demolarını indirebilirsiniz.
 • Windows Live Messenger’da oturum açabilirsiniz.
 • konsolunuzda Skype kullanabilir.
 • YouTube, Soundcloud gibi uygulamalara erişebilir ve internette gezinebilirsiniz.
 • dijital indirimlerden ekstra indirimler alın.
 • Gold aboneleri, Deal with Gold adlı indirimlerde% 75’e varan indirimlerden yararlanır.
 • Gold aboneleri, kazandıkları kupalarla oyuncu puanı alabilirler. Gamerscore’un ne olduğunu bilmiyorsanız bu bağlantıyı takip ederek öğrenebilirsiniz.

Hem Xbox 360 hem de Xbox One ve PC için tek bir Microsoft hesabı kullanabilir miyim?

Evet yapabilirsin.

Ücretsiz bir Xbox Live Gold denemesi var mı?

Evet var. Konsolu sıfıra satın aldıysanız, kutuda 2, 4 veya 14 günlük bir altın deneme kodu görünecektir. Böyle bir kod yoksa, kredi kartınızı Xbox Store sistemine tanıtabilir ve herhangi bir ödeme yapmadan deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

Games With Gold oyunları ne zaman indirilebilir olacak?

Games With Gold, oyunculara ikisi Xbox One ve ikisi Xbox 360 için olmak üzere toplam 4 oyun veriyor ve bu sistemin iki aşaması var. Birinci Aşama Xbox One Oyunları:

 • Xbox One’ın ilk Games With Gold oyunu ayın 1’inde oyunculara sunuluyor. İkinci oyun ayın on altıncı günü oyunculara sunuluyor.

İkinci aşama Xbox 360 oyunlarıdır.

 • Xbox 360’ın ilk Games With Gold oyunu ayın 1’inde satışa çıkacak. İkinci oyun ayın on altıncı gününde satışa sunuldu ve ayın sonuna kadar indirilebilir.
Ücretsiz olarak sağlanan gold oyununu indirmeyi unuttum. Şimdi başka oyunlar da verildi. Bedava unuttuğum oyunu indirebilmemin bir yolu var mı?

Hayır değil. Ücretsiz bir oyunu indirmeye hazır oldukları günden itibaren 1 ay içinde ve iki hafta içinde ücretsiz 360 oyunları indirmelisiniz.

Aboneliğimi iptal etmek istiyorum. Gold tarafından sunulan ücretsiz oyunlara erişebilir miyim?

Hayır, erişemezsiniz.

Aboneliğimi iptal ettim ve Altın oyunlarım gitti. Yeniden abone olursam oyunlarım geri gelir mi?

Evet öyle. Aboneliğinizi yenilediğinizde daha önce kütüphanenize eklediğiniz tüm Gold oyunlar aktif hale gelir ve tekrar oynayabilirsiniz.

Xbox Mağazasından ücretsiz oyunlar indirmeye çalışıyorum, ancak bir kredi kartı istiyorum. Neden?

Xbox One’ın yazılımı, sisteme kaydedilmiş bir ödeme yöntemi tanımlamak istiyor. Kredi kartınızı yazsanız bile izniniz olmadan para çekme işlemi yapılmayacaktır.

Oyun İçeren Ücretsiz Xbox Live Hesapları 2021 [Güncellenmiş]

asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
englow.enua@gmail.com
entabibap
dofwarn.ofta@gmail.com
Evballyt964
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
hapy.vely@gmail.com
Rasgihihpt
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
edigg.chen@gmail.com
isvayh423
dagga.way@mail.com
ManxAL4PMak
pirilask.nonn@mail.com
epokalksik
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
xvanwar.apto@mail.com
Snawintirak

İyi haber!

Ücretsiz Netflix Hesapları Güncellendi. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz  netflix bedava hesaplar  gidin ve bir tane kazanın !

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.