bedava internet

Bedava Gmail Hesapları

Bedava Gmail Hesapları
11.03.2021 18:31
0
A+
A-

Bedava Gmail Hesapları Listesi 2021 | Google Hesapları; Gmail (Google e-posta), Google’ın web’deki ücretsiz e-posta hizmetidir.  Google arama motoru teknolojisi ile birlikte sunulan Gmail hizmeti, 2,6 GB’ın üzerinde e-posta veri depolama alanına sahip. Tüm önemli mesajlarınızı, dosyalarınızı ve resimlerinizi sonsuza kadar saklayabilir, aramak istediğiniz herhangi bir bilgiyi hızlı ve kolay bir şekilde arayabilir ve e-postadaki bilgilerin mesaj dizilerinin bir parçası olarak yorumlanmasını kolaylaştırır. .

Bazen kimliğimizi taklit etmek veya gizlemek için bir hesaba ihtiyacımız olur. Sizin için 100’den fazla ücretsiz gmail hesabı ve şifre  yayınladık . Bunları kimliğinizi gizlemek için veya telefon numarası gerektirmeyen gmail hesabı için kullanabilirsiniz. Yayınladığımız listelerdeki tüm ücretsiz gmail hesapları ekibimiz tarafından oluşturulmuştur. Herhangi bir şekilde bir hesaba sızma veya kırma söz konusu değildir. Bedava Gmail hesaplarının listesi her gün güncellenecek ve bu sayfada sunulacaktır. Lütfen yalnızca 1 ücretsiz google posta hesabı alın .

Bedava Gmail Hesapları 2021

Gmail Bedava Hesaplar Listesi Şifreler
grofis.togma@gmail.com poseydo5913
dawigo.pimaya@gmail.com maden sandığı
pilftos4925@gmail.com divagra3915
rtpask6233@gmail.com Hiltongargerr
vf59264117@gmail.com harikalar
high.wiars1051@gmail.com perebark226
pundofis.asrk@gmail.com 5 mil’de kesilmiş
dang.wiht101@gmail.com Diadblofix
uyarsihis.ansla@gmail.com Monauraesk

Bedava Gmail Hesapları

Bu listedeki ücretsiz gmail hesaplarından bazıları, işletmeler için yararlı uygulamaları ve ayrıcalıkları tek bir çatı altında birleştiren G Suite hesaplarıdır. 1 ay ücretsiz kullanabileceğiniz bu listeden ücretsiz google mail g sutie hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Google Mail Hizmeti Tarafından Sağlanan Hizmetler

2.500 megabayttan fazla boş alan sunar; E-postalarınızı silme zorunluluğu asla yoktur.

İstediğiniz e-posta içeriğini anında bulan entegre Google araması; 2675 e-postayı anında arayarak istediğiniz herhangi bir e-postaya ulaşabilirsiniz.

Mesajlarla ilgili cevapların otomatik olarak “mesaj dizileri” içinde düzenlenmesi; Daha önce aldığınız e-postalar ve adresleri otomatik olarak kaydedilir. Gönderdiğiniz e-postalar gönderilene kaydedilir. Yeni bir e-posta yazmak istediğinizde, gönderilecek e-posta adresinin ilk harfini girerek e-posta adresleri listelenir ve e-posta adreslerinden birini seçerek işinizi kolaylaştırır.

Yenilikçi Google teknolojisi ile güçlü spam engelleme; Gelen e-postalardan istenmeyen postaları anında kaldırır.

Sadece mesajlarınızın içeriğini görebileceğiniz büyük, sinir bozucu reklamlar, sayfalarla ilgili öneriler ve küçük metin reklamlar yerine Hiçbir e-posta hizmeti bu kadar yüksek kalitede olamaz ve ücretsiz olarak sağlanabilir. Bunun karşılığında sizi rahatsız etmeyecek reklamlar gösterir.

Bedava google play kodu edinmek için…

Unutulmuş Gmail Hesabı Nasıl Kurtarılır?

Herhangi bir platforma abonelik oluştururken genellikle bir Gmail hesabı gereklidir. Gönderilecek bildirimler, tüm geri bildirimler gmail hesabımıza gelir. Ancak, bazen Gmail hesabımızın şifresini unuturuz veya hesabımız başkaları tarafından ele geçirilebilir. Bu gibi durumlarda hesabınızı kurtarmanız mümkündür. Peki, hesabımız başkaları tarafından ele geçirildiyse; Gmail hesabı kurtarma nasıl yapılır? Yeni silinen Gmail hesabınız için Google hesabı nasıl kurtarılır? Gmail hesabınıza giriş yapamıyorsanız ne yapmalısınız?

4 adımda Gmail hesabı kurtarma;

Gmail hesabı, kullanıcılar hakkında birçok bilgi içerir. Aslında, çoğumuz sabah ilk iş postalarını kontrol etmek olur. Ancak, kullanıcılar çeşitli nedenlerle Gmail hesaplarına giriş yapamayabilir. Bu nedenler genel olarak; Şifremi unuttum, hesabım saldırganlar tarafından ele geçirildi veya e-posta adresimi hatırlamıyorum. Kullanıcılar bu tür durumlarda hesaplarını kaybettiklerini düşünürler. Ancak, Gmail şifre kurtarma ve Gmail hesap kurtarma uygulayarak hesaba tekrar giriş yapmak mümkündür.

1- Şifrenizi unuttuysanız Gmail hesabınıza nasıl giriş yapabilirsiniz?

Şifremi unuttum sorununu yaşıyorsanız, hesabıma giriş yapamıyorum, Gmail şifre kurtarma için yapmanız gerekenler:

 • Gmail giriş sayfasına gidin.
 • E-posta adresinizi giriniz.
 • “Şifremi unuttum” bağlantısını tıklayın.
 • Burada, Google hesabı kurtarma için önceki şifreleriniz, hesabınıza bağlı e-postalar ve güvenlik sorularınız sorulacak.
 • Bu soruları cevapladıktan sonra telefon numaranıza gelecek olan kod ile sıfırlama işlemini gerçekleştirebilir ve hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
 • Google hesabınız için daha önce bir kurtarma e-postası belirtmediyseniz, hesap kurtarma ekranından sonra “başka bir yöntemi deneyin” i tıklayın.

Ayrıca, Gmail şifre kurtarma sayfasında başarılı olmak için bazı hesap bilgilerinizin güncellenmesi gerektiğini de not edelim. Örneğin, Google hesabınızla ilişkili telefon numarasının güncel olması çok önemlidir.

2- E-posta adresini bilmeden Gmail hesabı nasıl kurtarılır?

E-posta adresinizi unuttuysanız, işte Gmail hesabı kurtarma işlemi için yapmanız gerekenler:

 • E-posta adresinizi hatırlamıyorsanız, Gmail kurtarma için ilk adımda bir telefon numarası veya e-posta adresi girin.
 • Ardından, Gmail hesabınızda kayıtlı adınız ve soyadınız istenecektir.
 • Eşleşen hesaplara sahip bir liste yayınlanacaktır.

3- Google hesabınız başkası tarafından ele geçirilirse, hesabınızı nasıl kurtarabilirsiniz?

Hesapları tehlikeye atılan kullanıcılar şunları yapmalıdır:

İlk adımda, hesabınızda herhangi bir şüpheli etkinlik olup olmadığını kontrol edin. Hesabınızda ise;

 1. Giriş yapamazsanız,
 2. Ayrıca hesabınız silinmişse,
 3. Parolanızda ve e-posta adresinizde bir değişiklik olursa, hesabınız tehlikeye girebilir.

Sonraki adımda, ” https://accounts.google.com/signin/v2/recoveryidentifier ” sayfasına gidebilir ve Gmail hesabı kurtarma işlemini başlatabilirsiniz.

4- Yeni silinen Gmail hesabı nasıl kurtarılır?

 • Hesabınızı yeni silmiş olsanız bile kurtarabilirsiniz. Ancak bunun için uzun bir zaman olmamalı.
 • Hesap kurtarma sayfasına gidin.
 • Google’ın sizden emin olmak için sorduğu soruları yanıtlayın.

Gmail hesabı kurtarma başarılı olursa, kendinize güçlü bir şifre belirlemeniz gerekecektir.

Google hesabı nasıl silinir?

Kullanıcılar genellikle bir Gmail hesabına kaydolurken rumuz kullanırlar. Ancak bu takma adlarla açtıkları Gmail hesaplarını daha sonra işlerinde kullanmaları sorun olabilir. Bu durumda birden fazla e-posta adresi kullanmamak için gmail hesabı silme işlemini gerçekleştirirler. Sonra kendilerine yeni bir hesap açarlar.

Google hesabı silme işlemi ile, Gmail hesabınızı ve bu hesaba bağlı diğer Google hizmetlerini silebilirsiniz. Birden fazla hesabınız varsa elbette istediğiniz hesap için Gmail’i tek tek silebilirsiniz. Ancak tüm hesaplarınızı silmek istiyorsanız hemen Google hesabını silmeniz gerektiğini belirtelim.

Google hesabını yani google mail’i silmek için yapmanız gerekenler çok basit. Adım adım alıntı yapalım:

 1. Gmail hesabınızda oturum açın.
 2. Sağdaki seçeneklerden “Google Hesabı” düğmesine tıklayın.
 3. Ardından soldaki “Veri ve Kişiselleştirme” sekmesine tıklayın.
 4. En alttaki “Bir Hizmeti veya Hesabınızı Sil” seçeneğine tıklayın.
 5. Yalnızca bir Google hizmetini silecekseniz, “Bir Google hizmetini sil” i tıklayın.
 6. Ancak tüm Google hesabınızı silmek istiyorsanız, sağdaki “Google Hesabınızı Silin” bölümünü seçmelisiniz.

Ayrıca, banka bilgilerinizde sildiğiniz gmail hesabını kullanıyorsanız, Google hesabı silme işlemini tamamlayın. Daha sonra banka hesabınıza giriş yapmanızı ve iletişim tercihlerinizi değiştirmenizi öneririz. Aksi takdirde sildiğiniz e-posta adresi farklı kişiler tarafından alınabilir ve kişisel verileriniz başkalarına aktarılabilir.

Google hesabı silindiğinde hangi verileri kaybedeceksiniz?

Bir Google hesabını silmek istiyorsanız, önce bazı verilerinizin imha edileceğini belirtelim. Bildiğiniz gibi hemen hemen çoğu hizmetten yararlanabilmek için bir google hesabınızın olması gerekir. Bu yüzden Google hesabınızı kaldırdığınızda, özellikle Gmail olmak üzere birçok veriyi kaybedersiniz. Google hesabınızla giriş yaptığınız yerlere giremezsiniz.

Google hesabı silme işlemini yaptıktan sonra fikrinizi değiştirirseniz, hesabınızı belirli durumlarda geri alabilirsiniz. Bunun için “Gmail hesabı nasıl kurtarılır” başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz. Bir sorununuz varsa, “https://support.google.com/accounts/answer/32046” google hesap silme bağlantısından da yardım alabilirsiniz.

Peki, daha önce kullandığınız herhangi bir hesap için Gmail veya google hesabı kapattınız mı? Google hesabını silmeyle ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı? Görüş ve deneyimlerinizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Maalesef G Mail Hesabınız Geçici Olarak Kullanım Dışı Hatası çözümü….

Gmail Free Account 2021 

dofwarn.ofta@gmail.com
evballyt964
outrap.pish@gmail.com
Wonanmock
ilfitra.andua@gmail.com
anovLGP
pitvack.entapil@gmail.com
exvachimo92
idlivayk.etva@gmail.com
diraP4M2N
olipma.ivgar@gmail.com
embuvayi4
hapy.vely@gmail.com
rasgihihpt
cartwalk.pando@gmail.com
pcminonkwall
lisa.ann59@gmail.com
69621520
edigg.chen@gmail.com
isvayh423
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
englow.enua@gmail.com
entabibap
cilik.tranig@gmail.com
Zalgihax58
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
fililan.angou@gmail.com
pWOAMkmzk
clogra.walgt@gmail.com
drakitn99
tandgo.apick@gmail.com
icAkm4nas
Comments

No comments yet, be the first filling the form below.