Turkcell Bedava İnternet (Güncel 2GB – 5GB – 10GB Bedava İnternet)

Turkcell Bedava İnternet kazanmak için tercih edebileceğiniz bazı yöntemler var. Bu yöntemler dönem dönem Turkcell tarafından mevcut kullanıcılarına ya da hedef kitlesine sunulan kampanyalar olabileceği gibi; kimi zaman BİP, GNC, Dijital Operatörüm gibi uygulamaları kullanmak koşulu ile önerilen teklifler de olabilir.

Turkcell Bedava İnternet 2024 yılında devam eden güncel kampanyalara ve bedava internet kazandıran uygulamalara değineceğimiz bu yazımızda, “Nasıl Turkcell bedava internet kazanırım?” sorusuna cevaplar vereceğiz. Bu sayede artık siz de kampanyalardan internet kazanma ve uygulamalardan hediye internet kazanma şansına sahip olabileceksiniz. Eğer Turkcell hat takılı, internet erişimli akıllı cihazınız yanınızdaysa, hemen Turkcell Bedava İnternet kampanyaları ve kazandıran Turkcell uygulamalarına geçebiliriz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2024

Turkcell bedava internet kampanyaları 2024 yılında da hız kesmeden Turkcell’lilere sunulmaya devam ediyor. Bu kampanyalardan bazıları şu şekilde ve aşağıda bunlardan nasıl yararlanacağınız konusuna değineceğiz:

Dilerseniz gelin tüm bu Turkcell bedava internet yapma adımlarına tek tek değinelim ve kısaca bu kampanyalardan nasıl hediye internet kazanabiliriz sorusuna cevaplar arayalım!

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kazanmak için yapanız gerekenlerinden başında bip uygulamasını telefonunuza indirmektedir. Bedava internet kazanmak için her hafta cuma günü salla kazan yaparak 20 GB kadar internet kazanabilirsiniz. Ayrıca Bip uygulaması üzerinden ek salla kazan hakkı elde edersiniz.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması üzerinden her hafta pazartesi günü bastı kaptı yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. 26 yaşından küçük tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılımına açık olan bu kampanyaya katılmak için GNÇ uygulamasını telefona indirmeleri ve kullanıcı girişi yapmaları gereklidir. Her hafta bastı kaptı kampanyasına katılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell Biz ekip kur kampanyası ile sevdiklerinizle ekip kurarak hem bedava internet hem de ekip arasında sınırsız konuşma hakkı kazanabilirsiniz. En az 2 en fazla 5 kişilik oluşturacağınız ekip ile her ay 1 GB bedava internet alabileceğiniz gibi 25 yaşından küçük gençler ise her ay 2 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Sevdikleriniz, aile yada arkadaşlarınız ile ekip oluşturarak kampanya katılabilirsiniz. Turkcell Biz ekip kurmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak ekip davetiyesi göndermeniz yeterli.

Turkcell Yükle Kazan Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell faturasız hatlara özel olarak hazırlanan yükle kazan kampanyası ile hattınıza TL yükledikçe bedava internet kazanırsınız. Hattınıza 100 TL üstü yükleme yaptığınızda aylık 1 GB bedava internet kazanırken 35 TL altı yükleme yaptığınızda ise günlük 1 GB hediye internet hattınıza yüklenir.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell bedava internet kazanmanın bir kaç yolu vardır. Sizde Turkcell’e gelerek aylık 2 GB internet Kazanabilirsiniz. Hattınızı Turkcell’e taşıyarak her ay geçerli olmak kaydıyla 4 ay boyunca kullanabileceğiniz aylık 2 GB hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bip Kim 1 GB Bedava İnternet

Turkcell bip üzerinden bedava internet kazanacağınız bir çok bilgi yarışması bulunmaktadır. Bunlardan biride kim 1 GB ister bilgi yarışmasıdır. Toplamda 15 sorunun sorulduğu ve 3 aşamadan oluşan bu yarışma her aşamada 5 soru sorulmaktadır. Her aşamada soruları doğru bildiğinizde size 250 MB ve 500 MB internet vermektedir. Tüm soruları cevapladığınız 1 GB bedava internet sahibi olursunuz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Bedava İnternet

Turkcell faturalı hat kullanıcıları için sunulan Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Hediye İnternet Kampanyası devam eden Turkcell kampanyaları arasında en çok tercih edilenlerdendir. Yararlanabilmeniz için faturalarınızı bir banka ödeme talimatına tanımlayabileceğiniz gibi bunu Dijital Operatörüm üzerinden de tanımlayabilirsiniz. İlk ödeme işleminden sonra hattınıza 2 GB hediye internet mesaj yolu ile iletilecektir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell faturalı ve faturasız bütün müşterilerin katılımına açık olan Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyası ile sosyal medya ve web sitelerinde gördüğünüz şansa tıkla reklamlarına tıklayarak 5 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Yıl sonuna kadar geçerli olan Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyasına haftada 1 defa katılarak karşınıza çıkan Turkcell şansa tıkla reklamına tıklamalısınız. Reklama tıkladıktan sonra 6 tane linde kutu olan emocan dan birini seçip kutuda çıkan bedava internet paketini kazanırsınız.

Turkcell şansa tıkla reklamı görmek için ve hediye internet kazanmak için mutlaka reklamların karşınıza çıkması gerekmektedir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası

Turkcell Platinum Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Platinum Hediye İnternet Kampanyası için Turkcell’in Platinum paketlerine üye olan bireysel ve kurumsal hat sahibi olmanız gerekiyor. Yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Bu uygulamadan bedava internet kazanmak için Platinum Mobil Uygulamasına aylık olarak giriş yapmanız yeterli olacaktır. Her ay yapacağınız ilk girişte, ayda bir kez yararlanabileceğiniz 5 GB, hattınıza tanımlanacaktır. Bir ay boyunca dilediğiniz gibi 5 GB hediye interneti kullanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’in Dergilik uygulamasın iOs destekli cihazlar için Apple Store üzerinden veya Android destekli cihazlar için Google Play üzerinden indiren tüm Turkcell hat kullanıcıları, indirme işlemi bittikten ve uygulamaya giriş yaptıktan sonra 1 GB Turkcell hediye kazanacaklardır. 1 ay boyunca 1 GB’ı kullanabilirsiniz.

Turkcell Yeni Müşteri 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kazanma 2023 için önerebileceğimiz en güncel ve en etkileyici kampanyalardan biri de kesinlikle Turkcell Yeni Müşteri 2 GB Hediye İnternet Kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde sadece yeni bir Turkcell hat alanlar değil aynı zamanda Turkcell’e hat taşıma işlemi yapanlarda 2 GB hediye internet kazanabilirler. 1 ay boyunca doya sıya kullanılabilecek olan bu internet paketi ile artık dilediğiniz uygulama ve oyunları da data sorunu yaşamadan akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Ayarı

Turkcell bedava internet kullanmak için APN ayarlarını eklemeniz gerekmektedir. APN ayarlarını eklemek için cihazınızdan: Ayarlar > Mobil Ağlar > Erişim Noktası > Erişim Noktası Ekle bölümüne gidin. Ardından aşağıdaki adımları takip ederek APN ayarlarını sırasıyla yapın.

 • İsim: Turkcell
 • APN: wap
 • Proxy: 212.252.234.168
 • Bağlantı Noktası: 8080
 • Kullanıcı Adı: turkcell
 • Şifre: turkcell
 • Sunucu: http://m.turkcell.com.tr
 • MMSC: boş bırakın
 • MMS Bağlantı Noktası: Ayarlanmadı
 • MCC: 286
 • MNC: 01
 • Kimlik Doğrulama: yok
 • APN Türü: Default

APN yükledikten sonra bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Sınırsız İnternet Hilesi

Turkcell sınırsız internet için Turkcell’in bir çok uygulaması vardır. Bunlardan en çok tercih edileni salla kazan uygulamasıdır. Sizde bedava internet kazanmak için Turkcell uygulamalarını indirip, bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bedava İnternet Kodu

Turkcell bedava internet kazanmak artık çok kolay. Sizde her ay Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ister faturalı olun ister faturasız. İNTERNETİM kodunu 2222 SMS atmanız yeterli olacaktır. Gelen onay kodu ardından bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Haftalık ücretsiz 1 GB olarak verilen hediye internet için GELMB kodunu kullanmanız gerekiyor

Turkcell Hediye Havuzu Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell hediye havuzu Turkcell tarafından yapılan tüm kampanyaları tek yerden takip etmenize yarayan uygulamalardan biridir. Turkcell dijital operatör üzerinden giriş yaparak görüntüleyebileceğiniz hediye havuzu Turkcell tarafından yapılan ve size uygun olan tüm kampanya, yarışma çekilişlere katılaak kazanabileceğiniz internet paketini görmenizi sağlamaktadır. İnternet paketi ihtiyacınız olduğunda hediye havuzuna bakarak sizlerde hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eski 3G tanımlı hattınızı en yakın Turkcell İletişim Merkezlerine (TİM) götürerek 4.5 G uyumlu hatla değiştirmeniz karşılığında, Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası sayesinde hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz tam 10 GB hediye internet tanımlanacaktır. 1 ay boyunca keyifli internet kullanmanın ayrıcalığını deneyimleyeceksiniz.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Yukarıdaki kampanyalara ek olarak Turkcell’in en çok tercih edilen uygulamalarına kayıt olarak ya da bu uygulamalara düzenli olarak giriş yaparak da bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024 için sayabileceğimiz birçok uygulama var. Ancak bunlardan en çok kazandıranlara bu yazımızda değineceğiz.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında belki de en cömert uygulamalardan biri de Bip uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden hediye internet kazanabileceğiniz onlarca senaryo var. Uygulama, Türkiye’nin en güçlü alt yapısını kullanan bir sanal haberleşme ve mesajlaşma uygulaması olarak Whatsapp’a alternatif olarak geliştirildiğinden, kullanımının teşvik edilmesi adına birçok kampanya ve teklife ev sahipliği yapar.

Turkcell Bip Hediye internet kazanma için yapmanız gerekenler, bu uygulamadan size sunulacak olan tekliflere evet veya hayır diyerek cevap vermektir. Teklifler periyodik olarak güncellenerek sizlere tekrar sunulur. Mesela, “Arkadaşınızla 100 adet mesajlaşma gerçekleştirin”, “Arkadaşınızla 3 kez BIP görüntülü konuşma gerçekleştirin” ya da “Arkadaşınızla 5 dakika sesli görüşme gerçekleştirin” gibi bazı teklifler sunulacak ve bunları tamamladığınızda harika hediyeler hattınıza tanımlanacaktır.

Genelde 1 GB ve üzeri Turkcell hediye internet veren görevleri tamamladığınızda, hediyeler anında hattınıza tanımlanır ancak kimi zaman yoğunluktan dolayı biraz bekletilebilirsiniz. Mesaj ve bildirimler gelmeden kullanacağınız datalar, mevcut paketlerinizden düşecektir. Bu yüzden mesaj veya bildirimlerin gelmesini bekleyiniz.

Turkcell BİP Yıldızları Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta Hediye İnternet Kazanma

Eğer daha önce Pokemon-Go oyununu oynadıysanız, mantık olarak tam olarak bu oyunla benzeşen harika bir BIP oyunu oynayacağınızı söyleyebiliriz. Oldukça heyecanlı olan bu oyunda yapmanız gereken bazı görevler var. Ancak bunun için akıllı cihazınızın GPS ayarlarının yapıldığından ve açık olduğundan, aynı zamanda internet datalarınızın olduğundan emin olmanız gerekir. Çünkü görev bir eşleştirme oyunu. Yani GPS aracılığı ile size verilecek haritada Sürpriz Noktalar olacak ve sizin GPS yardımı ile bu Sürpriz noktalara giderek cihazınızı okutmanız istenecek. Bu da tabii ki size farklı hediyelerin kapısını açacak. Çünkü yakaladığınız her Sürpriz nokta, sizin için harika ödüller anlamına geliyor.

Turkcell Sürpriz nokta hediye internet kazanma 2024 için haritalarınız haftalık olarak yenilenecektir. Bu yüzden çevrenizdeki noktalardan o hafta için size yetecek harika ödüller sizleri bekliyor olacak. Sürpriz noktaya geldiğinizde GPS kısmında, “Eşleştir” butonunu tıklamanız yeterli. Zaten kırmızı bölgelere geldiğinizde tanımlı hale gelecektir.

GNÇ Hediye İnternet Kazanma

GNÇ uygulaması, Turkcell’in 25 yaş ve altı gençler için tasarladığı geniş bir Dünya! Bu dünyadan alışveriş indirimlerinden haberdar olabilir, çeşitli indirim kodları edinebilir, güncel magazin, moda ve eğlence haberlerinden haberdar olabilir ve birçok Turkcell hediye paketleri önerilerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kısacası size özel bir alanda, özgürce ve saygı çerçevesinde harika bir sanal ortam edinebilirsiniz.

GNÇ uygulamasında söz konusu başlıkla ilgili kısma gelecek olursak! GNÇ hediye internet kazanma 2024 için yapmanız gerekenler oldukça basit. Haftada 2 farklı gün seçmek ve bu günlerde yumurtaları çatlatmanız gerekecek. Yumurtalar her hafta, girişte tercih ettiğiniz bu günlerde yenilenir ve farklı teklifler ile çatlatılmayı bekler. Turkcell Çatlat kampanyası sayesinde haftanın 2 günü siz de aralarında internet, dakika ve SMS hediyelerinden dilediğinizi seçebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Çatlat kampanyasından hediye internet kazanma için o günleri takip etmeniz ve atlamamanız gerekir. Atladığınız zaman bir sonraki güne geçmez ve hakkınız, gelecek hafta o güne tekrar yenilenir. Hediyeler genelde teklif usulü de olabilmekte. Mesela, “2 TL yükle 1 GB kazan”, “5 TL yükle 100 dakika konuş” ya da “24 saatte 3 TL yükle 100 SMS kazan” gibi teklifler de gelebilir. Tüm bu seçimler size kalmış!

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Salla Kazan Hediye İnternet

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması, Turkcell kullanıcıları için sadece hediye kazanmak adına kullanabilecekleri bir uygulama değildir. Bu uygulama sayesinde, güncel bakiyelerinizi, bildirimleri, yüklemeleri ve bu yüklemelerin tarihlerini, paket kullanım verilerini ve son kullanım tarihlerini ve varsa telsiz borcu gibi birçok bilgiyi anlık olarak takip edebilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Salla Kazan Hediye İnternet isteyenlere de hitap ediyor.

Dileyen herkes, uygulamayı haftada bir kez ziyaret ederek Çarşamba veya Cuma günleri bu uygulama üzerinde yer alan Salla Kazan kısmını tıklayarak hediyeler kazanabilir. Cihazınızı sallamanız ve titreşimi hissetmeniz yeterli olacaktır.

Salla Kazan hediye internet kazanma sıklığı haftada bir kezdir. Ve o gün geçtikten sonra hesabınızda asılı kalır. Kullanana kadar da geçmez ancak bir ay sonra da ziyaret ettiğinizde, sadece bir hakkınız kullanılmayı bekliyor olacaktır. Haklar devredilmez ve bir sonraki haftaya aktarılmaz. Bu yüzden her Çarşamba uygulamayı ziyaret etmeniz ve Salla Kazan 2024 hediyenizi almanız işinize yarayacaktır.

Turkcell Yaani Bedava İnternet 2024

Turkcell, diğer tüm alanlarda olduğu gibi “yerli uygulama” becerisini geliştirmeye ve kullanımını teşvik etmeye devam ediyor. Bunlardan biri de diğer Arama Optimizasyonlarına alternatif olan Yaani arama motorudur. Bu arama motorunu kullanarak aylık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun için 1 ay içerisinde 10 kez arama yapmanız ve bunu ilk 10 gün içerisinde tekrar etmeniz gerekiyor. 1 GB kazanmak için siz de Turkcell Yaani Arama Motorunu kullanabilirsiniz. Hediye Turkcell internet paketi kazanmak için siz de bu uygulamayı test edebilirsiniz.

Yukarıda size Turkcell 2023 hediye internet kampanyalarından ve Turkcell hediye internet kazandıran uygulamalardan bahsettik. Güncel Turkcell hediye paketlerinden haberdar olur olmaz, sizinle en kısa zamanda yenilerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2024

Turkcell bedava internet 2024 kampanyalarına katılmak için BİP, Dijital opreratör ve GNÇ uygulamalarına girerek güncel kampanyaları takip edebilirsiniz. Özellikle BİP kullan kazan kampanyası, sende yap diye ve salla kazan kampanyalarına katılarak bedava internet kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyaları yukarıda saydığımız güncel kampanyalardır. Belli dönemlerde sizler için en yeni kampanyaları yazmak için makalemizi güncellemeye çalışacağım.

Peki ya siz hangi kampanyadan yararlandınız ve bedava internet kazandınız yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu