Bimcell Bedava Dakika

Bimcell Bedava Dakika Bimcell'de Dakika Nasıl Yapılır? Bimcell'den Hediye Nasıl Alınır? Bimcellde Sil Süpür Var Mı? Bimcell Hattı Nasıl Alınır?

Bimcell bedava dakika 2023 yılında müşterileri hediye dakika vermeye devam ediyor. Uygun fiyatı ile bilinen Bimcell yaptığı bir çok kampanya ile abone sayısını hızlıca yükseltmektedir.

Yeni hat alımlarında bedava dakika veren Bimcell ayrıca geleneksel yükle kazan kampanyası ile her yüklemeye bedava dakika vermektedir.

2023 Bimcell bedava dakika kazanmak için yazımızı inceleyebilirsiniz. Bimcell bedava dakika kazanma yolları ve Bimcell bedava dakika nasıl kazanılır sorularına yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika 2023

Bimcell bedava dakika, Bimcell tarafından abonelerine özel olarak hediye edilen konuşma paketleridir. En çok bedava dakika dağıtan operatörlerden biri olan Bimcell her yüklemeye konuşma paketi verdiği gibi belli dönemlerde hediye dakika kampanyaları yaparak abonelerini mutlu etmektedir.

Bimcell’in ayrıcalıklı dünyasına katılmak için kimliğiniz ile beraber Bim mağazalarına giderek hemen Bimcell hattınızı alarak ayrıcalıklar dünyasına katılabilirsiniz.

Her hangi bir kurala bağlı olmadan herkes için kolay kampanyalar bimcell bedava dakika kazanmak oldukça kolaydır.

Bimcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Sadece faturasız hat satışı yapan Bimcell’in faturalı hat hizmeti yoktur. Faturasız hat sahiplerinin bedava dakika kazanmak için katılabileceği kampanyalar genelde yükle kazandır. Hattınıza TL yüklemesi yaparak ve yeni hat aldığınızda bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bimcell 300 dakika kazanmak için;

  • Bimcell 300 dakika hediye konuşma paketini almak için 300 DK yazıp 4551’e kısa mesaj gönderiniz
  • Dilerseniz aynı kampanya için 300 dakika kazanmak için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Bilgilendirme mesajından sonra hattınıza 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internet yüklenir
  • Hediye paketini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Bimcell 300 Dakika Kampanyası

Bimcell 300 dakika kazanmak için yapmanız gerekenler aslında çok basit. 300 DK yazıp 4551’e kısa mesaj atınız. Mesaj attıktan sonra hattınıza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Ardından hattınıza 300 dakika yüklenecektir. Bu hediye paketini bir ay boyunca kullanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar?

Bimcell bedava dakika kazanmak için pek çok uygulama vardır. Bu uygulamaların arasında en popüler olanı sil süpür uygulamasıdır. Bu popüler uygulamalardan bir tanesi de salla kazandır. Bu uygulamalardan günlük aylık ve haftalık olarak dakika kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Konuşma Nasıl Yapılır?

Bimcell bedava kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bimcell bu seferde bedava konuşma kampayası yapmaya başladı. Bimcell bedaba konuşmak için; Bedava Bonus yazarak 4551 e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bimcell Bedava Dakika Kampanyaları

Bimcell bedava dakika kampanyalarından yararlanmak isteyen yeni hat sahipleri hatları aktif olduktan sonra Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

Bimcell bedava 300 dakika kampanyası sadece yeni hat alan abonelere özeldir. Bedava dakikaların aktif olması için kısa mesaj gönderdikten sonra size gelecek bilgilendirme mesajı ile beraber kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Yükle Kazan Bedava Konuşma

Bimcell konuşma paketi ile dakikaların bittiğinde uygun fiyata konuşma paketi satın alabilirsiniz.

Paket Süresi Paket İçeriği Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

250 DK

500 DK

14 TL

16 TL

250DK yazıp 4551‘e gönderin

500DK yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell Bedava Dakika Hilesi

Bimcell bedava dakika hilesi bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Bimcell bedava konuşma hilesi maalesef yoktur. Hattınıza bakiye yükleyerek yada Bimcell kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Bimcell bedava dakika hilesi bimcell hatlarında kesinlikle kullanılmaz.

Bimcell Bedava Hat Tarifeleri ve Kampanyaları İçin https://internetkazan.com/bimcell-hat-kampanyalari-ve-tarifeleri/ linkini tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu