bedava internet

Bimcell Bedava Dakika

Bimcell Bedava Dakika
12.01.2021 09:21
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Bimcell bedava dakika 2021 yılında müşterileri hediye dakika vermeye devam ediyor. Uygun fiyatı ile bilinen Bimcell yaptığı bir çok kampanya ile abone sayısını hızlıca yükseltmektedir.

Yeni hat alımlarında bedava dakika veren Bimcell ayrıca geleneksel yükle kazan kampanyası ile her yüklemeye bedava dakika vermektedir.

2021 Bimcell bedava dakika kazanmak için yazımızı inceleyebilirsiniz. Bimcell bedava dakika kazanma yolları ve Bimcell bedava dakika nasıl kazanılır sorularına yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika 2021

Bimcell bedava dakika, Bimcell tarafından abonelerine özel olarak hediye edilen konuşma paketleridir. En çok bedava dakika dağıtan operatörlerden biri olan Bimcell her yüklemeye konuşma paketi verdiği gibi belli dönemlerde hediye dakika kampanyaları yaparak abonelerini mutlu etmektedir.

Bimcell’in ayrıcalıklı dünyasına katılmak için kimliğiniz ile beraber Bim mağazalarına giderek hemen Bimcell hattınızı alarak ayrıcalıklar dünyasına katılabilirsiniz.

Her hangi bir kurala bağlı olmadan herkes için kolay kampanyalar bimcell bedava dakika kazanmak oldukça kolaydır.

Bimcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Sadece faturasız hat satışı yapan Bimcell’in faturalı hat hizmeti yoktur. Faturasız hat sahiplerinin bedava dakika kazanmak için katılabileceği kampanyalar genelde yükle kazandır. Hattınıza TL yüklemesi yaparak ve yeni hat aldığınızda bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bimcell 300 dakika kazanmak için;

  • Bimcell 300 dakika hediye konuşma paketini almak için 300 DK yazıp 4551’e kısa mesaj gönderiniz
  • Dilerseniz aynı kampanya için 300 dakika kazanmak için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Bilgilendirme mesajından sonra hattınıza 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internet yüklenir
  • Hediye paketini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Kampanyaları

Bimcell bedava dakika kampanyalarından yararlanmak isteyen yeni hat sahipleri hatları aktif olduktan sonra Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

Bimcell bedava 300 dakika kampanyası sadece yeni hat alan abonelere özeldir. Bedava dakikaların aktif olması için kısa mesaj gönderdikten sonra size gelecek bilgilendirme mesajı ile beraber kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Yükle Kazan Bedava Konuşma

Bimcell konuşma paketi ile dakikaların bittiğinde uygun fiyata konuşma paketi satın alabilirsiniz.

Paket Süresi Paket İçeriği Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

250 DK

500 DK

14 TL

16 TL

250DK yazıp 4551‘e gönderin

500DK yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell Bedava Dakika Hilesi

Bimcell bedava dakika hilesi bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Bimcell bedava konuşma hilesi maalesef yoktur. Hattınıza bakiye yükleyerek yada Bimcell kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Bimcell bedava dakika hilesi bimcell hatlarında kesinlikle kullamnılmaz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.