Lol Bedava Rp Kodları (League of Legends Riot Puanları)

Lol Bedava Rp Kodları (League of Legends Riot Puanları)

Lol Bedava Rp Kodları 2022 | League of Legends Riot Points, Strateji, heyecan ve rekabetin bir araya geldiği en büyük moba oyunudur. Kendi şampiyonları ve çeşitliliği olan bu oyunda birçok farklı mod bulunuyor. En popüler modu sıralamaya göre sıralayabilir ve en iyi oyunculardan biri olabilirsiniz. İki takımın birbiriyle yarıştığı oyun, dünyada o kadar ünlü ki bugün birçok büyük lig ve turnuva var. Ülkemizde hatırı sayılır bir kitleye sahiptir. Ayrıca oyun her gün harika güncellemeler alıyor ve sürekli yenilikler ekleniyor. Lol rp kodu yazımıza devam ediyoruz;

Lol Bedava Rp Kodları 2022 | League of Legends Riot Puanları

 1. D2AS-VS2F-Z2D3-X2SF
 2. A45K-AXD2-FA5F-H54H
 3. S8FK-HH2G-NG5G-VGG6
 4. AK9G-JX2V-AWE5-NM2S
 5. MG8D-QSA5-CV2F-YR5V
 6. ZAS8-QF4C-Q2SS-C2SF
 7. MA9G-CG1F-UJ5D-Y4GV
 8. DF7A-H4KH-MG5G-K5D2
 9. T6RA-XC2F-OFG5-VC2S
 10. CSH3-J8S5-NH5F-A1DS
 11. AVN3-W5W1-TAS2-BF2D
 12. Q7DF-BNY3-2VB5-YWS3
 13. X87F-MJ5H-D4BG-AX2D
 14. B7AS-GU8F-X2D1-HF2G
 15. X7DA-N5HJ-CGF3-QS5D

Lol RP nedir?

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends oyununda kullanacağınız bir para birimi olan RP (Riot Puanları) ile oyun içi kostümler ve şampiyonlar satın alabilirsiniz. Gerçek parayla aldığınız bu oyun içi parayla ekstra öğeler satın alabilir veya sandık satın alıp açabilirsiniz. Sandıklardan nadir deriler veya şampiyonlar elde edebilirsiniz.

League of Legends nedir?

Diğer modlar genellikle eğlence amaçlıdır. Ultra Rekabetçi Mod, oyuncular için en çok beklenen ve en sevilen moddur. Yılda kısa bir süre için geliyor ve oyunda sürekli olarak becerilerimizi kullanabildiğimiz son derece hızlı tempolu bir mod.

League of Legends Nasıl Oynanır?

Sıralamalı oyundan bir örnek vermek gerekirse 5 kişilik 2 takım olarak oynuyoruz. Bu yüzden seçim ekranında gideceğimiz karakter, rol ve gideceğimiz koridoru belirledikten sonra bize ekstra avantaj sağlayan rune sayfamızı yapıyoruz. Bunun hakkında hiçbir fikriniz yoksa, internette arama yaparak karakterinizin runelerini bulabilirsiniz. Yani amacınız rakip takımın kulelerini yıkmak ve ejderha ve baron nashor gibi büyük güç veren orman yaratıklarını alt etmek.

Ayrıca oyunun oynanışının yanı sıra size stratejik avantaj sağlayan 6 farklı değişken bulunmaktadır. Bunlar şampiyonlar, eşyalar, yetenekler, rünler ve sihirdar büyüleri. Şampiyonunuza göre bunları internette daha detaylı bulabilirsiniz.

Lol Rp Kodu

Oyunu kazanmadaki en önemli faktör kulelerdir. Her koridorda 3 kule bulunmaktadır. Merkez binanın önünde 2 adet kule bulunmaktadır. Bu kuleler, merkezi ana binanızı korur. Karşı takımdaki kuleler de karargahlarını koruyor. Kuleleri hedef alırken önce minyonlarınızı hedeflerler, yoksa hedef siz olursunuz. Rakip kule etki alanındayken rakibe saldırırsanız kule size döner ve hasar alır. Ayrıca, atılan her atış bir öncekinden daha fazla hasar verir.

İkinci en önemli faktör inhibitörlerdir. Yani her koridorda bir tane var. 3. Kulenin arkasında yer alır. Yani bir inhibitörü yıkarsanız, ekibiniz daha güçlü süper minyonlar üretir. Yani bu durumdan 3 dakika sonra, rakip engelleyici eski haine geri döner.

Üçüncü faktör minyonlardır. Her 90 saniyede bir minyon dalgası ortaya çıkar. Yani Minyonların en büyük önceliği rakip minyonlar sonra kulelerdir. Yani düşman minyonlar arasından rakibe alan hasarı olmayan bir büyü fırlatırsanız veya dümdüz vurursanız düşman minyonlar anında size zarar vermeye başlayacaktır. Düşman minyonlarını öldürürseniz altın kazanırsınız.

League of Legends Nasıl İndirilir? Ödenmiş mi?

Yani Lol Bedava Rp Kodları , League of Legends tamamen ücretsiz bir oyundur. Yani oyunu resmi web sitesinden indirip kayıt olabilirsiniz. Daha sonra giriş yapıp oyunun eğitici 3 bölümünü oynayabilir ve oyun hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

League of Legends RP Nasıl Kurulur?

Yani oyun içi mağazadan Riot Puanları alabilir veya dijital kod satan web sitelerinden kodlar alabilir ve oyun içindeki kod bölümüne girerek oyun içi paranızı elde edebilirsiniz. Yani bu puanlarla, şansınızı deneyerek şampiyonları açabilir, görünümler elde edebilir veya kutuları açabilirsiniz. Bu kutulardan pahalı şampiyonlar veya pahalı, kapalı deriler alabilirsiniz.

League of Legends nedir? Lol Ücretsiz Rp Kodları

League of Legends, Riot Games oyun şirketi tarafından geliştirilen MOBA tipi bir video oyunudur. Oyuncuların becerilerini sergilediği bu oyunda 150’den fazla karakter, beş rol ve üçten fazla harita bulunuyor. Oyun oluşturulurken DOTA adlı MOBA türü oyundan esinlenilerek yapılmıştır. Her iki oyunda da neredeyse benzerlikler var. Oyunda üç oyun modu var. Bunlar: Sihirdar Vadisi, Aram ve Taktik Savaşları.

Bedava lol kodları

League of Legends Riot Puanları (RP) nedir?

Yani League of Legends oyununda iki oyun jetonu var. Yani birincisi Mavi Öz, ikincisi ise Riot Puanı. Mavi Öz ile oyunun sonunda hediye olarak gelen kapsüllerden karakterleri satarak elde edebiliyoruz. Yani Riot Puanları bir ücret karşılığında satın alınır. Beğendiğimiz bir karakterin Kostümünü satın aldıktan sonra satın almaya çalıştığımız karakterleri doğrudan mavi benlik toplayarak satın almamızı sağlıyor. Riot Point fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Yani 400 Riot Puanı: 16 TL.
 • Yani 840 Riot Puanı: 32 TL.
 • 1780 Riot Puanı: 64 TL.
 • Yani 3620 Riot Puanı: 125 TL.
 • Yani 6450 Riot Puanı: 216 TL.
 • 12800 Riot Puanı: 400 TL.

League of Legends Riot Puanları Nasıl Elde Edilir? Riot Puanı Nasıl Yüklenir?

Riot puanlarınızı doğrudan bir dijital mağazadan veya oyun içi mağazadan satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey, dijital mağazalardan satın alırken güven ve tanınan bir site sağladığından emin olalım. Aksi takdirde, dolandırılmamız an meselesidir. Oyun mağazasından satın aldığımız Riot puanları doğrudan hesabımıza yatırılır. Dijital mağazalardan aldığınız kodları aşağıdaki adımları takip ederek hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

 • Oyun lobisindeyken “Dükkan” bölümüne tıklıyoruz.
 • Açıldığı yerde sağ üstte bulunan “RP Satın Al” butonuna basıyoruz.
 • Bu yüzden karşımıza çıkan yerin sol alt kısmında bulunan “Riot Pin and Codes” seçeneğine tıklıyoruz.
 • Aldığımız kodu buraya girip “Gönder” butonuna tıklıyoruz.

League of Legends Nasıl İndirilir?

League of Legends’ı indirmek ve oynamak için önce kayıt olmalısın. Bunu yapmak için, bu bağlantıya giderek kayıt olun: leagueoflegends.com ve açılan sayfadan bilgisayarınızın işletim sistemini seçerek indirmeye başlayın.

Yeni LOL RP Kodları 2022

 1. BD8G-A898-F84F-56D4
 2. JKAW-P8F3-3A6Y-D3TS
 3. VC34-N34B-VM41-QAD4
 4. CVKW-SJAA-CXAA-DFA2
 5. BV4C-SW2Q-BV88-VS3D
 6. MAL3-9GJ3-AM36-AF23
 7. BCDE-J931-DV36-AS45
 8. CVB7-4N34-BCM3-AF43
 9. BNS4-BV45-NFJV-AV2A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu