PUBG Mobile Ücretsiz UC ve Kodları

PUBG Mobile Ücretsiz UC ve Kodları; 2023 PUBG aşığıysanız ve zamanınızın çoğunu PUBG oynayarak geçiriyorsanız. O zaman UC (Bilinmeyen Nakit) hakkında bir şeyler duyabilirsiniz. UC, giysi, silah kaplaması vb. için alışveriş yapmak için kullanılan PUBG mobil para birimidir. Birçok kişi, gerçekten para harcamadan ücretsiz UC almanın yollarını arar.

Ancak, mümkün mü? İnternette PUBG UC Jeneratörleri var mı?

Evet, Free PUBG mobile UC alabilirsiniz ama bu çok doğrudan değil. Bu yazıda, Pubg UC’yi ücretsiz edinmenin tüm püf noktalarını ele aldım.

PUBG Mobile Ücretsiz UC Nasıl Alınır?

Tek bir kuruş harcamadan PUBG Mobile UC kazanmaya hazırsanız. O halde doğru sayfadasınız, bu yazımızda en iyi ve %100 çalışma yöntemlerini derledik. Tüm yöntemler güvenli ve yasaldır, herhangi bir UC jeneratör uygulamasına veya size tek bir tıklamayla binlerce UC vermeyi vaat eden herhangi bir şeye asla önermiyoruz. İnanın hepsi fake.

PUBG UC’yi ücretsiz çevrimiçi hale getirmek için %100 çalışma yöntemlerinin bir listesi.

1. Çevrimiçi Anketlere Katılın

Çevrimiçi anket, PUBG Mobile UC’yi ücretsiz edinmenin en kolay yoludur. Çevrimiçi olarak sunulan ve sorularını yanıtlayarak size para kazandıran birçok anket web sitesi. Hepsi yasaldır, bu nedenle herhangi bir yasal işlem hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Anket web siteleri size ödülünüzü Google Kredisi olarak kullanma seçeneği sunar. PUBG’de UC satın almak için Google kredisini kullanabilirsiniz.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/image-4-pub-uc-purchase-free-f541.jpg

İşte en çok kullanılan ve en iyi anket web sitelerinin listesi.

1. Google Ödüllü Anketler:-

Google Ödüllü Anketler, en güvenilir anket web sitesidir. Bu, Google tarafından tanıtıldı. Google Opinion, günlük rutininize veya alışkanlıklarınıza dayalı bir anket sunar. Google Opinion anketlerine katılmak için çok iyi bir bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur.

Anketleri başarıyla tamamladığınızda, hesabınıza 1$’a kadar Google Kredisi yatırılabilir. Google Ödüllü Anketler uygulamaları hem Android hem de iOS ile uyumludur.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/image-5pub-uc-purchase-free-8944.jpg

2. Swagbucks: –

Swagbucks en popüler ve güvenilir ödül programları arasındadır. Bu size her gün çevrimiçi yaptığınız şeyler için bir anket yapma seçeneği sunar. Swagbucks’ta kazanılan puanlar çeşitli çevrimiçi mağazalarda kolayca kullanılabilir, Google Kredisi de bunların arasındadır.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/image-6pub-uc-purchase-free-ac90.jpg

2. Eşantiyonlara Katılın:-

Eşantiyonlar, bugünlerde ödül kazanmak için popüler bir yöntemdir. Genellikle YouTuber’lar, oyuncular veya kuruluşlar Eşantiyonlar düzenler. Her zaman yalnızca gerçek çekilişlerde yer aldığınızdan emin olmanız gerekir, ancak çekilişi sahte bulursanız ve ondan uzak durmaya çalışın.

Günümüzün internet çağında, şu anda eşantiyonlar düzenlemeyi bilmek çok zor değil. genellikle eşantiyonlar düzenleyen insanları takip edin ve en son çekiliş güncellemelerinden haberdar olun. Eşantiyonlar size ücretsiz olarak royal pass ve PUBG Mobile UC kazanma şansı verebilir.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/giveaways-768x384-1.jpg

Pubg topluluğundaki her büyük oyuncuyu takip edin, genellikle ücretsiz UC eşantiyonları yaparlar.

3. Turnuvalara Katılın:-

Genellikle Youtube yayıncıları, PUBG mobil oyuncuları veya bazen PUBG de günlük olarak yarışmalar ve turnuvalar düzenler. Harika becerilere sahip olduğunuzu ve PUBG’de herkesi yenebileceğinizi düşünüyorsanız. O zaman git ve turnuvalara katıl. O halde takımınızı kurun ve turnuvalara katılmaya başlayın.

Turnuvaları kazanırsanız, bir sürü Bilinmeyen Nakit ile ödüllendirileceksiniz.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/pub-game.jpg

4. Bonus Mücadelelerini Oynayın: –

Bonus zorluklar, PUBG Mobile’da çok fazla Bilinmeyen Nakit kazanmanın bir başka harika yoludur. Bonus mücadelelerini başarıyla tamamladıysanız, ödül olarak bonus paralar alacaksınız, bu bonus paraları UC satın almak için kullanın.

Bu, PUBG Mobile’ınızda bonus mücadelelerinde yer almak için bazı UC’lere sahip olmak için çok önemlidir. PUBG Mobile’da reklam izleyerek de bonus paralar kazanılabilir.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/image-1-pub-uc-purchase-free-c5dc.png

5. Yönlendir ve Kazan Uygulamalarını Kullan:-

Google Play Store’da birçok tavsiye et ve kazan uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaları arkadaşlarınıza ve önerilen uygulamayı ne zaman yüklediklerine bakın. Biraz para kazanacaksın. Bu kazanılan parayı Unknown Cash ile PUBG Mobile’da kullanabilirsiniz.

6. Uygulamaları İndirerek UC Satın Alın:-

Android akıllı telefonunuza yeni uygulamalar indirin ve yükleyin. Size ödül olarak bazı puanlar verecekler. Bu ödüller Google Kredisi olarak kullanılabilir. Uygulamaları indirerek size ödül verecek bazı uygulamaların listesi burada.

1. ÖzellikPuanları:-

FeaturePoint , cihazınıza yüklemeniz için size bazı uygulamalar verecektir. Ve bu uygulamalarda oturum açın ve ödüller cüzdanınıza yatırılacaktır.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/image-7-pub-uc-purchase-free-cc6e.png

2. GrabPuanları:-

GrabPoints , TV izlemek, anketleri yanıtlamak, teklifleri tamamlamak ve uygulama indirmek gibi para kazanmak için çeşitli seçenekler sunar. Bu web sitesine katılmak ücretsizdir, bu nedenle herhangi bir yatırım yapmadan kazanmaya başlayabilirsiniz.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/image-8-pub-uc-purchase-free-2c66.png

PUBG Mobil UC Jeneratörleri Gerçekten Çalışıyor mu?

Size ücretsiz olarak sınırsız PUBG Mobile UC vermeyi vaat eden çevrimiçi yüzlerce web sitesi mevcuttur. Hepsi sahte ve casus yazılım ve kötü amaçlı yazılım denizinden başka bir şey değil. UC jeneratör web sitesini ziyaret ettiğinizde, sizden kişisel bilgilerinizi girmenizi isteyeceklerdir.

https://betabait.com/wp-content/uploads/2020/04/Scam-generators.jpg

Girdiğiniz kişisel bilgileriniz bilgisayarınıza veya sosyal medya, E-posta vb. gibi çeşitli hesaplara erişmek için kullanılabilir. Bazı web siteleri cihazınıza cihazınıza zarar verebilecek ve ayrıca kişisel verilerinizi çalabilecek kötü amaçlı yazılımlar yükler. Bu yüzden onları kullanmamanızı, yalnızca orijinal yöntemlere başvurmanızı önereceğim.

PUBG Mobile UC Hilesi Yapmak Mümkün Mü?

PUBG Mobile son dönemin en çok popüler olan oyunlarının arasındadır. PUBG Mobile ile UC satın alarak Kıyafet, silah ve bunun gibi bir çok ekipman satın alabilirsiniz. Ancak PUBG Mobile UC hilesi yapmak mümkün değildir.

Pubg lite bedava hesaplar>>>

Pubg mobil bedava hesaplar>>>

Pubg bedava UC kodları>>>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu