bedava internet

Paycell Bedava İnternet (5 GB Hediye İnternet)

Paycell Bedava İnternet (5 GB Hediye İnternet)
19.02.2021 13:23
0
A+
A-

Paycell bedava internet kampanyalarına katılmak zor değil. Bundan böyle internete ücret ödemenize gerek kalmadan, avantajlardan yararlanmaya başlamış olacaksınız. Paycell bedava internet fırsatlarından yararlanmak isteyenler, hangi yollara başvuracağı konusunda tam bir bilgiye sahip olmayabiliyor. Bu yazımızda Paycell kullanıcıların, bedava internet kazanmaları için izleyecekleri adımlar konusunda yardımcı olacağız.

Turkcell tarafından geliştirmiş olan kartlardan biri olarak ise karşımıza Paycell kart çıkmıştır. Üstelik pek çok Turkcell müşterisi de bu kartın kullanımları için başvurularını gerçekleştirmektedir. Üstelik Paycell kart başvurularını yapan kişiler, hesaplarına 1 GB internet yazmaya başlayacaktır. Çünkü Paycell ile artık bedava 1 GB kazanma şansı sizleri bekliyor olacak.

Paycell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Paycell bedava internet 2021 kampanyası kapsamında KATIL AKTAR yazıp 2255’e gönderen ve Paycell uygulamasına girerek Paycell Kart’ına Hazır Limit’i ile tek seferde 200 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimize haftalık 5 GB hediye edilecektir. Turkcell müşterilerine özel bu kampanyadan yararlanan müşterilere verilecek 5 GB bedava internet 1 hafta geçerlidir.

Paycell uygulamasına giriş yapan aboneler paycel kartları yoksa uygulama içerisinden sanal kart oluşturarak limit belirleyebilir. 200 TL limit belirlenmesi sonra hemen 5 GB kazanırsınız. Kampanya SMS  ile katılmak için KATIL AKTAR yaz 2255’e göndermeniz yeterlidir.

Paycell Bedava İnternet Kazanma

İnternet birçok kullanıcılar açısından da oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı pek çok kişi de artık Paycell kullanımlarına başvurmaktadır. Böylece Paycell ile kazançlar sağlamaya da başlamaktadır. Onlardan biri de bedava internet ile ilgili olduğunu söylememiz gerekir. Bundan sonra herhangi bir zorluk durumu söz konusu olmadan bedava internetlerinizi kullanmaya başlamış olacaksınız. Paycell bedava internet kazanma şansına sahip olmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken ise elinizi çabuk tutmaya başlamanız olacaktır.

Turkcell abonesi iseniz  zaman çok kolay bir şekilde Paycell kart kullanıcısı olabilirsiniz. Zaten bakıldığı zamanda bu kartın, Turkcell firmasına ait olduğu görülmektedir. Bu yüzden dolayı abonelerde isterlerse kartı sorunsuz bir şekilde kullanma şansına sahip olacaklardır. Paycell kart kullanmak isteyen kişilerde, sanal mağazalar üzerinden kartı almaya başlayabilirsiniz. Kartı temin etmenizle birlikte ise hattınıza bundan sonra, bedava internet kazanmaya başlamış olursunuz.

Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılıyor?

Paycell bedava internet nasıl yapılır mutlaka bilmeniz gereken bir durumdur. Bedava internetten yararlanmak adına, hangi yolları izlemeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Paycell bedava internetten yararlanmanın çözüm yollarından biri de, ilk olarak karta sahip olmanızdır. Kartınızın mutlaka olması gerekeceğini unutmamanız gerekmektedir.

Sanal kart alma işlemleri sonrasında ise, Google Play ve Apple Store üzerinden de uygulamayı indirmeniz gerekecektir. Sistemde ise yeni bir kart ve yeni bir numara tanımlanmasının yapılması gerekecektir. Eğer ki Paycell  kart sonrasında bedava internet kullanmadıysanız, hemen hattınıza otomatik bir şekilde bedava internetiniz de tanımlanmaya başlamış olacaktır. Fakat Paycell tarafından sunulacak bedava internet fırsatlarından yararlanmanız için hattınıza 75 TL tutarında bir yükleme yapmanız istenecektir.

İnternete en çok ihtiyacı olanlar için önemli bir fırsat olan Paycell ile sizler de istediğiniz gibi internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Nitekim özellikle de bahsettiğimiz üzere interneti çok kullananlar için önemli paket avantajlarına sahip olan Paycell ile hemen her türlü internet ihtiyacınız da giderilecektir. Ulaşımda, tatilde ya da herhangi bir alanda internete ihtiyaç duyduğunuz zaman Paycell’e özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu anlamda sizler de çeşitli araştırmalar yaparak ihtiyacınızı uygun bedava internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz. İnternet sitelerinden ya da mobil uygulamalardan bu araştırmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Paycell Kart Fatura Ödemesine 1 GB ve 2 GB Bedava İnternet

Turkcell mağazalarından Paycell kart ile yapılan ödemelerde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında bedava internet kazanmak için tül fatura ödemeleri paycell üzerinden yaparak anında 1 GB hattınıza tanımlanır.

Ayrıca ilk fatura ödemesine 1 GB kazandıran bu kampanya ile 2 fatura ödemenize ise 2 GB bedava internet tanımlanır. Bu kampanyadan yararlanmak için fatura ödemesi yapılmadan önce 5955’e KATIL FATURA göndermeniz gereklidir.

Paycell 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Alışverişinizi Paycell kart ile yapanlar 2 GB bedava internet kazanabilirler. Paycell uygulaması üzerinden hesabım linkine tıklayarak Mobil Ödeme açarak alışverişerini mobil ödeme ile yaparak 2 GB bedava internet sahibi olursunuz.

Turkcell mobil ödeme ile alışverişini yapabilir yada oyunlarda kullanabilirsiniz. Faturalı ve faturasız tüm Turkcell müşterilerin katılımı açıktır. Kampanyadan yaralanmak için Paycell uygulamasından mobil ödemenin açılması gereklidir.

Sizlere bu yazımızda Paycell Bedava İnternet 2021 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirisniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.