Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? Nasıl Yapılır? Türkiye’nin en büyük operatör şirketlerinden biri olan Turkcell yaptığı bir çok kampanya ve hediyeleri takip etmek için Hediye havuzunu devreye aldı. Hediye internet, dakika ve SMS kampanyalarını takip etmek yerine Hediye havuzuna girerek hemen öğrenebilirsiniz.

En çok kampanya yapan operatörlerden biri olan Turkcell özellikle verdiği bedava internet paketleri ile bir çok kişinin ilk tercihi olmuştur. İnternet paketiniz bittiğinde yada bedava dakika ihtiyacınız olduğunda arayış içine girmek yerine Turkcell hediye havuzuna giriş yaparak tüm ücretsiz alabileceğiniz hediyeleri bir arada görmeniz mümkün.

Turkcell hesabım uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak kullanabileceğiniz hediye havuzu size anında bir çok hediyenin yanında verilen görevleri tamamlayarak yada belirlenen kampanyaya katılarak sürpriz hediyeler kazanma olanağı tanımaktadır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell hediye havuzu nedir? Turkcell hediye havuzu bedava internet kazanma yolları ve Turkcell hediye havuzu kampanyalarından bahsetmeye çalışacağım.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell hediye havuzu Turkcell tarafından abonelerinin tüm kampanya ve ücretsiz hediyeleri bir yerden görmelerini sağlayan uygulamalardan biridir. Kazanabileceğiniz ve kazanma ihtimali olan tüm ücretsiz hediyeleri tek yerden kontrol etmenizi sağlar.

Hediye havuzu ile ayrıca size verilen görevleri tamamlayarak kazanabileceğiniz bedava internet ve bedava paketlerini görmeniz mümkün. Her hafta güncellenen hediye havuzunda geçmiş dönem kaçırdığınız ücretsiz hediyeleri görebileceğiniz gibi güncel kampanyaları da görürsünüz.

Turkcell hesabım uygulamasından kullanıcı giriş yaparak hediye havuzu linkine tıklamanız yeterlidir.

Turkcell Hediye Havuzu Nasıl Yapılır

Turkcell hediye havuzu yapmak için Turkcell faturalı yada faturasız müşteriler Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak hediye havuzu linkine tıklayabilir yada arama kısmına hediye havuzu yaparak giriş yapmaları gereklidir. Hediye havuzuna giriş yapmak için dijital operatörün son sürümünün yüklü olması gerekir.

Hediye havuzuna giriş yaptıktan sonra kazanabileceğiniz kampanya, çekiliş ve yarışmaları burada görerek hemen bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası

İlk kez hediye havuzuna giriş yapanlara 1 GB hoş geldin hediyesi veren Turkcell ayrıca size verilen görevleri yapmanız halinde bedava internet vermektedir.

Turkcell hediye havuzunda kişiye özel hediyelerde bulunmaktadır. Abonelik yılına göre yada yeni hat alanlara özel hediye internet paketleri de bulunmaktadır.

Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa şu hediyeler içerisinden seçim yapabilecektir:

 • 3 adet Haftalık 2 GB paketi
 • 3 adet 30 günlük 500 dakika paketi
 • 3 adet 30 günlük 1000 SMS paketi
 • 3 adet Haftalık 5 GB sosyal medya paketi

Abone Turkcell’e yeni tesis ile geldiyse, ödeme tipi değişikliği ile bireysel faturalıya geçtiyse veya 10 yıldan daha kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa şu hediyeler içerisinden seçim yapabilecektir:

 • 3 adet Haftalık 1 GB paketi
 • 3 adet 30 günlük 200 dakika paketi
 • 3 adet 30 günlük 500 SMS paketi
 • 3 adet Haftalık 2 GB sosyal medya paketi

Sosyal medya paketi Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter yönlerinde geçerlidir.

Turkcell Hediye Havuzu Dakika Kazanma

Turkcell hediye havuzu bedava internet kazandırmasının yanında bedava dakika kazanma imkanı sunmaktadır. Hediye havuzuna giriş yaptıktan sonra bedava dakika kazanmak için size verilen görevleri yaparak yada size özel yarışmalara katılarak dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Sosyal Medya Paketi

Haftalık 5GB Sosyal Medya Paketi Hediye Kampanyası ile sizlerde sosyal medyada geçerli 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Her abonenin 1 defa katılabileceği Hediye havuzu sosyal medya paketi almak için hemen hediye havuzuna giriş yaparak alabilirsiniz.

Hediye havuzu sosyal medya paketi  Sosyal medya paket Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter kullanımda geçerli 5 GB içermektedir.

Turkcell Hediye Havuzu Hafta Sonu 5 GB

Turkcell operatörlerinde, Türkcell’lilere hafta sonu kullanabilecekleri 5 GB internet fırsatı. Turkcell uygulamasından yada Turkcell.com.tr adresi üzerinden, kredi kartı yada banka kartınız ile yapacağınız tüm yüklemelerde haftasonu geçerli 5 GB kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Ücretli Mi

Turkcell hediye havuzu Turkcell tarafından abonelerinin kazanabileceği hediyeleri bir yerden görmesine olanak tanımaktadır. Hediye havuzuna Dijital Operatör uygulamasından ücretsiz olarak girersiniz ve sizden hiç bir ücret talep edilmez. Ayrıca hediye havuzundan kazandığınız hediyeler için asla sizden ücret talep edilmez.

Turkell Hediye Havuzu Tanışma Hediyesi

Turkcell hediye havuzuna ilk defa giriş yapan herkese 1 GB bedava internetin yanında yeni hat almış ve Turkcell ailesine yeni katılmış olan müşterilere bedava internet ve bedava dakika kazanma şansı sunmaktadır. Eğer yeni hat aldıysanız yada hattınızı taşıdıysanız hemen hediye havuzuna giriş yaparak hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzuna Katılım Şartları

Turkcell hediye havuzuna katılım şartları için ilk olarak Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Turkcell hediye havuzu kampanyası ücretsiz katılım ile günlük 1 GB hediye alımını gerçekleştiriyor. Kampanyaya katılmak için kullanmış olduğunuz telefonunuzun dijital operatör uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama ile hediye havuzunu aktif hale getirerek her gün 1 GB hediyeyi anında kullanabilme şansına sahip oluyorsunuz. Turkcell şirketinin açıklamasına göre kampanyanın özellikleri şöyledir;

 • Kampanyadan tüm Turkcell aboneleri ve mobil ses müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılım için Turkcell dijital operatör uygulamasından hediye havuzu ekrana tıklayarak kampanyayı aktif hale getirmeleri gerekir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan 1 GB internet bir gün için geçerli olacaktır. Hediye internet kampanyanın geçerli olduğu tarihe kadar aktif halde kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek adına Turkcell uygulamasının güncellemesi önemlidir.
 • Paket bitim aşımı olmaz ve aboneler kendi tarifeleri üzerinden paketin bitimi ile devam ederler.
 • Her Turkcell abonesi bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilmektedir.

Sizlere bu yazımızda hediye havuzu hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu