Bimcell Paketleri ve Kampanyaları

Bimcell Paketleri ve Kampanyaları

Bimcell Paketleri, Kampanyaları ve Yeni Hat Fiyatları; Abone sayısını hızlı şekilde yükselten Bimcell yaptığın bir birinden güzel kampanyalar ve paketler ile müşteri mutlu etmeye devam ediyor. Ayrıca en çok bedava internet veren operatörlerden biri olan bimcell hem yeni hat alanlara hemde hattını bimcell’e taşıyanlara bol bol internet paketi hediye etmektedir.

Bimcell yeni hat kampanyaları ve paketleri ile tanışmak için sizlere kimliğiniz ile beraber en yakın BİM mağazasına giderek yeni hattınızın sahibi olabilirsiniz. Her yüklemeye bedava internet, dakika ve SMS veren BİMcell ayrıca tanışma hediyesi ve bir çok harika hediyeler vermektedir.

Sizlere bu Bimcell paketleri, Bimcell kampanyaları ve Bimcell hat fiyatları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Güncel bimcell paketleri 2023 yılında sizler için ayrıntılı olarak yazımızda bulabilirsiniz.

Bimcell Hattını Nasıl Alınır?

Hattınızı Bimcell’e taşımak yada Bimcell yeni hat almak isteyenlerin kimlik, ehliyet yada pasaport ile beraber en yakın Bim mağazalarına gidip yeni hatlarını almaları mümkün.

Faturalı hattı bulunmayan bimcell sadece ön ödemeli yani faturasız hat satışını yapmaktadır. Sizlerde uygun fiyata hem konuşmak hemde doya doya internete girmek istiyorsanız hemen BİM mağazalarına giderek yeni hattınızı alabilirsiniz.

Bimcell Paketleri

Sizlere bimcell paketleri ve kampanyaları hakkında bilgi vermek istiyorum. İster yani hat alın isterseniz hattınız Bimcell’e taşıyın Bimcell paketlerinden birini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Tanışma Paketi

Hem kalitesi ile tanışmak için Bimcell yeni hat kampanyasına katılarak bimcelli olabilirsiniz.  Bimcell faturasız alımında yeni sim kart ücreti 85 TL olarak belirlenmiştir. Yeni hat aldığında size 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 9 GB bedava internet, 300 dakika ve 300 SMS hediyesi verilecektir.

Bim yeni hat alımında tüm BİM mağazalarında sim kart ücreti için sizden 85 TL tahsil edilecektir. Hat taşıma işleminde her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bimcell’den yeni hat alımı yaptıktan sonra 30 gün içerisinde hediye internetinizi almak için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz gereklidir.

Bimcell Dost Paketler 2023

Cebinize dost paketleri ile kullanıcı memnuniyeti önem Bimcell dost paketleri arasında kendinize uygun bir paket seçimi yapabilirsiniz.

Bimcell Dost S Paketi

Bimcell dost S paketi 750 dakika, 750 SMS ve 4 GB internet paketi içermektedir. Fiyatı uygun paketlerden biri olan dost S paketi almak için DOST S yazıp 4551 yazarak kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Bimcell Dost M Paketi

Bimcell dost M paketi 750 dakika, 750 SMS ve 8 GB internet paketi içermektedir. Fiyatı uygun paketlerden biri olan Dost M paketi almak için DOST M yazıp 4551 yazarak kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Bimcell Dost L Paketi

Bimcell L GB paketi 750 dakika, 750 SMS ve 12 GB internet paketi içermektedir. Fiyatı uygun paketlerden biri olan dost L paketi almak için DOST L  yazıp 4551 yazarak kısa mesaj atmanız yeterlidir. Ayrıca bimcell aboneleri ile sınırsız konuşma.

Bimcell Dost XL Paketi

Bimcell XL GB paketi 750 dakika, 750 SMS ve 20 GB internet paketi içermektedir. Fiyatı uygun paketlerden biri olan dost XL paketi almak için DOST XL  yazıp 4551 yazarak kısa mesaj atmanız yeterlidir. Ayrıca bimcell aboneleri ile sınırsız konuşma.

 

Bimcell İnternet Paketleri

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

11 TL

18 TL

26 TL

36 TL

1GB yazıp 4551‘e gönderin

2GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell 5GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell 10GB yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp İnternet Paketleri‘ni seçin

Bimcell Konuşma Paketleri

Paket Süresi Paket İçeriği Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

250 DK

500 DK

14 TL

16 TL

250DK yazıp 4551‘e gönderin

500DK yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp Ses Paketleri‘ni seçin

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell yeni yeni müşteriler kazanmak hemde elimdeki aboneleri tutmak için birinden farklı bir çok kampanya yapmaktadır. İşte bimcell kampanyaları 2023 güncel listesi;

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

9 GB

300 Dakika

300 SMS

HEDİYE!

Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!

Aylık

YÖK Kampanyası

Yükseköğretim Kurulu’nun uzaktan eğitim sürecine destek olmak amacıyla YÖK Dersleri Platformunda yer alan üniversitelere ait içeriklere yönelik kullanımlara 6 GB hediye edilecektir.

Bimcell 1 GB bedava İnternet Kampanyası

Her yüklemeye 1 GB bedava internet kampanyasına katılmak için tek yapmanız gereken şart hattınız en az 25 TL bakiye yüklemektedir. Hattınıza 25 TL bakiye yüklediğinizde 500 SMS ve 1GB hediye internet otomatik olarak her bakiye yüklemesinde tanımlanacaktır.

Bimcell 4 GB bedava İnternet Kampanyası

Bimcell bedava internet kazanma kampanyalarından biride hattınıza en az 40 TL ve üstü bakiye yüklemektedir. Her 40 TL ve üstü bakiye yüklemelerinde hattınıza 4GB, toplamda 5GB+500SMS  otomatik olarak yüklenecektir. Bimcell 4 GB bedava internet kazanmak için sizlerde hemen hattınız bakiye yükleyebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Fiyatı

Avantajlı fiyatları ve uygun kampanya ile bir çok kişinin tercihi olan Bimcell yeni hat fiyatı 2023 yılında 85 TL olarak satışa sunulmuştur. Eğer sizde faturasız hat almayı düşünüyorsanız kimliğinizle en yakın bim mağazasına giderek 85 TL ücret karşılığında sim kartınızı hemen alıp kullanabilirsiniz.

Bimcell faturasız hat fiyatları 2023 yılında tüm BİM mağazalarında 85 fiyat ile satılmaktadır. Bimcell ön ödemeli hat aldığınızda 85 TL ücret karşılığında sim kartın yanında 1 ay boyunca geçerli 9 GB bedava internet, 300 dakika ve 300 SMS sahibi olursunuz.

Bimcell Hat Ne Zaman Açılır?

Bimcell hat ne kadar soruna cevap verdikten sonra sizlere BİM mağazalarından yeni hat aldığınızda hattım ne zaman açılır sorusuna cevap vermek istiyorum. Yeni bimcell hat aldığınızda hattınız ortalama olarak 48 saat içerisinde açılır.

Bimcell TL Bakiye Nasıl Yüklenir?

Bimcell hattınızda TL yüklemesi yapmak için isterseniz bim mağazalarına gidebileceğiniz isterseniz 7/24 kredi kartınız ile BİM resmi sitesinden yükleme yapabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bimcell müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 4 551 ve 551 numaraları arayabilirsiniz. Bimcell müşteri hizmetleri arayarak tüm sorunlarını çözebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Bimcell paketleri, bimcell kampanyaları ve Bimcell hat fiyatı hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sizlerde aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu