Turkcell Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır?

Turkcell  Faturalı  Hattan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır? Turkcell kullanıcıları da istedikleri zaman faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemlerini kolayca gerçekleştirmektedir. Diğer GSM şirketleri olduğu gibi, Turkcell de artık müşterilerini her yönden memnun etmeyi başarmaktadır. Turkcell firmasını, bu konuda sizlerde taleplerinizi ileterek yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu gibi istekleriniz varsa, bunları  artık yerine getirmeniz içinde doğal olarak izleyeceğiniz çeşitli yollar bulunacaktır. Bu sayede sizlerde artık çok kolay bir şekilde Turkcell faturalı hattınızı, rahatlıkla faturasız hat olarak değiştirme şansına sahip olmaya başlayacaksınız.  Artık hattınız faturalı olmasın istiyor ve faturasız hat kampanyalarından yararlanmak istiyor olabilirsiniz. Fakat böyle bir durumda da artık üzülmenizi gerektirecek bir husus söz konusu olmayacak. Tam aksine çok kolay şekilde artık işlemleri de yerine getirmeye başlamış olursunuz.

Turkcell faturalı hattan faturasız hatta geçiş nasıl yapılır, kolay adımların hangisi olduğunu artık öğrenmeye başlayacaksınız. Ülkemizde GSM kullanıcılarına baktığımız zamanda kimi faturalı hat kullanmak isterken, kimisi de faturasız hat kullanmak isteyebiliyor. Böylece artık sizlerde ihtiyaçlarınızı çok kolay şekilde karşılama şansına sahip olacaksınız. Çünkü GSM firması tarafından da artık memnun kalacağınız çözüm yolları sizlere sunulmaya devam edilecektir.

Turkcell Faturalıdan Faturasıza Geçiş İşlemleri

Turkcell faturalıdan faturasız geçiş için yapmanız gereken adımlar arasında ise, Turkcell mağazalarına gitmenizdir. Turkcell mağazalarının yolunu tutarak da sorunsuz bir şekilde hat değiştirme gibi işlemler yapmaya başlayabilirsiniz. Turkcell faturalıdan faturasıza çok kolay şekilde geçiş yapmaya başlamanız zor olmayacak. Turkcell mağazasına yönelerek bundan sonra sizlerde artık sorunsuz şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirmeye başlamış olursunuz. Turkcell mağazaları ile bundan sonra sizlerde çok kolay bir şekilde hat değiştirme işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlamış olacaksınız.

Turkcell faturalı hat bundan sonra kullanmak istemeyen, faturasız hattım olsun diyenlerin izleyecekleri çeşitli yollar bulunur. Böylelikle en hızlı şekilde artık sizlerde hat değiştirme işlemlerini gerçekleştirmeye başlamış olacaksınız. Turkcell mağazalarında ki yetkili kişiler tarafından da , hat değiştirme talepleriniz en kısa süre içerisinde yerine getirilmeye başlanmış olacaktır. Böylece hat değişikliği sonrasında, faturasıza geçiş söz konusu olurken, Faturasız paketlerden bundan böyle yararlanmaya başlamış olacaksınız.

Turkcell Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Kaç Gün Sürer

Turkcell faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemlerinde hat sahibinin kimliği ile beraber Turkcell mağazalarına gitmesi gereklidir. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemi ortalama olarak 96 saat içerinde tamamlanır.

Turkcell Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Ücreti

Faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemlerinde her hangi bir ücret talep edilmez. Ancak son faturadan kalan borç ve diğer ödemeler son faturanıza yansıtılır.

Turkcell Faturalıdan Faturasıza Geçiş İşlemleri

Turkcell faturalıdan faturasıza bundan sonra en kolay şekilde geçiş işlemleri yapılır. Bu işlemleri gerçekleştirmeniz içinde yapmanız gereken, müşteri temsilcisini aramanız olacaktır. Böylece en kolay şekilde de artık hat değiştirme işlemlerini yerine getirmiş olacaksınız. Turkcell faturalıdan faturasıza geçiş işlemlerinizi en kısa süre içerisinde yapmanız mümkün olacak.

Bakıldığı zaman da Faturasız hatlarda ki kampanyaların çok fazla olmasından dolayı artık son dönemde hemen herkes bu yola başvurur hale gelmiştir. Böylelikle, GSM firmasının da kampanyalarından en hızlı şekilde yararlanmaya da başlamaktadır.  Faturasız hatta geçiş işlemleri için bundan sonra uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Tam aksine kısa süre içerisinde yeni hattınıza

Turkcell Faturalıdan Faturasıza Geçiş Ücretli Mi?

Turkcell faturalıdan faturasıza geçiş yapmak isteyen aboneler, bu işlem için herhangi bir ücret ödemek zorunda değildir. Faturalıdan faturasıza geçiş işlemi, Turkcell’in resmi web sitesi, Turkcell uygulaması, müşteri hizmetleri veya Turkcell bayileri aracılığıyla kolayca yapılabilir. Faturalıdan faturasıza geçiş yaptığınızda, mevcut tarifeniz iptal olur ve yeni bir faturasız tarife seçmeniz gerekir. Faturalıdan faturasıza geçiş yapmadan önce, son faturanızın ödenmesi gerektiğini unutmayın.

Turkcell Faturalıdan Faturasıza Geçiş Kaç Gün Sürer?

Turkcell faturalıdan faturasıza geçiş yapmak isteyen aboneler, bu işlemi Turkcell müşteri hizmetleri, Turkcell mağazaları veya Turkcell web sitesi üzerinden yapabilirler. Faturalıdan faturasıza geçiş işlemi, abonenin başvurusunu takip eden 24 saat içinde tamamlanır. Bu süre zarfında abonenin hattında kesinti yaşanmaz. Faturalıdan faturasıza geçiş yapan aboneler, kalan fatura borçlarını ödemekle yükümlüdürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu