Türk Telekom Mobil Bedava İnternet

Türk Telekom Mobil Bedava İnternet; Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına birbirinden güzel hediye internet paketleri armağan eden Türk Telekom; 2024 yılında da eşsiz bedava internet paketleri ile müşterilerinin kendi internetlerinden yemeden internette diledikleri gibi zaman geçirebilmelerine olanak tanıyor.

Öyle ki Türk Telekom; faturalı ve faturasız hatlara özel Sil Süpür Kampanyaları, ev telefonu alan müşterilerine özel mobil internet hediyeleri ile her bütçeye hediye internet armağan ediyor.

Mevcut Türk Telekom müşterilerinin yanı sıra Türk Telekom’a yeni geçen müşteriler de cazip hediyelerden yararlanabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom mobil internet kazanma yöntemleri nelerdir?  Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır? vb. bu konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

İşte, Türk Telekom hediye internet kampanyalarına ve Türk Telekom bedava internet veren uygulamalara dair bilmeniz gereken o detaylar:

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2024

Türk Telekom tarafından 2024 yılında abonelerine sunulan bedava internet paketlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom bayilerinden birine giderek, mevcut sim kartını 4,5 G uyumlu sim kartla değiştiren müşterilerin yararlanabileceği bu kampanyaya göre 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom müşterisi olan aboneler; anında 30 GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Kampanya kapsamında kazanılan 30 GB bedava internetin 30 gün içerisinde mutlaka kullanılması gerekiyor.

Müşterilerin kampanyaya yalnızca bir sefer katılma hakları bulunuyor.

Bu kampanyaya BİMcell, Kontrollü Esnaf, Esnaf Dostu Tarifeler, POCELL ve Kontrollü Seç Tarifeleri ya da data tarifeleri dışındaki tarifelerden birine abone olan tüm Türk Telekom aboneleri yararlanabiliyor.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 4,5 G yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra 30GB yazarak, 5555’e mesaj yollamaları yeterli oluyor.

Türk Telekom’dan Ev Telefonu Alan Müşterilere Özel Hediye 4GB Mobil İnternet

Ev telefonu satın alırken Türk Telekom’u tercih eden müşterilerin yararlanabileceği bu kampanyaya göre 12 ay taahhütlü EKO Her Yöne 500 dakika tarifesine üye olan kişiler; her ay yenilenen 4GB aylık hediye internete kavuşuyorlar.

Üstelik sözleşmeyi imzaladıklarında aylık ev telefonu faturalarına dair indirim de elde ediyorlar.

Müşteriler; her ay 4GB ücretsiz internetin sahibi oluyor, kazandıkları bu interneti diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Bedava mobil interneti kazanmak isteyen ve kampanya katılım koşullarını karşılayan Türk Telekom müşterilerinin TTMOBIL4GB yazdıktan sonra bir boşluk bırakmaları, taahhüt sırasında kendilerine Türk Telekom yetkilileri tarafından verilen şifreyi de yazarak, bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak yollamaları gerekiyor.

TivibuGO Hediye 1GB ve 2GB İnternet Paketleri

Birbirinden güzel film, dizi ve belgeselleri izleyebilmenize olanak tanıyan TivibuGO Aile, Sinema ya da Süper paketlerinden herhangi birine abone olan Türk Telekom müşterileri, hediye internet kazanıyorlar.

Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği mobil internet paketlerini kazanan kişiler, 12 ay boyunca ücretsiz internete kavuşuyorlar.

Hediye internet paketleri dahilinde TivibuGO Aile paketine üye olan aboneler 1GB, Sinema paketine üye olanlar 2GB, Süper pakete üye olan Türk Telekom müşterileri ise sınırsız datanın sahibi oluyorlar.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle ‘ovit’ yani ortak veri işleme izinlerinin de bulunması gerekiyor.

Ovit izni olmayan kişiler, EVET yazıp, 8070’e kısa mesaj yolladıkları taktirde ovit izinlerini alabiliyorlar.

Hediye internetinizi bir an önce kullanmaya başlamak istiyorsanız; TIVIBUGO yazmalı, bir boşluk bırakmalı, Türk Telekom tarafından SMS ile size gönderilen 12 haneli şifreyi girmeli ve bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermelisiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2024

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Hediye İnternet Gönder 1 GB İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom ile arkadaşlarına, ailesine ya da sevdiklerine hediye internet gönderen kişiler; gönderdikleri hediye internetin miktarına bağlı olarak 1GB ya da 4GB bedava internet kazanıyorlar.

Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin katılabileceği bu kampanyaya göre sevdiklerine aylık 1GB hediye gönderen abonelere haftalık 1GB; aylık 4GB hediye gönderenlere ise aylık 1GB internet armağan ediliyor.

31 Temmuz 2024 tarihine kadar devam edecek kampanyadan gerek faturalı gerekse faturasız hat sahipleri yararlanabiliyorlar.

EBA 8GB Hediye İnternet Kampanyası

Koronavirüs nedeniyle uzaktan eğitime geçilen bu dönemde Türk Telekom; ilköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerinin ders videolarını ve içeriklerini kesintisiz bir şekilde izleyebilmeleri, eğitimlerinin yarıda kalmaması adına tüm Türk Telekom kullanıcılarına EBA kullanımlarında geçerli olan 8GB bedava mobil internet veriyor.

Hediye edilen internet paketi, yalnızca EBA’da kullanılabiliyor. Öğrenciler, hediye mobil internet paketlerinin ne kadarlık bir kısmını kullandıklarını ve kalan kullanım haklarını da kolaylıkla takip edebiliyorlar.

Öyle ki 8GB bedava internetten geriye ne kadar internet haklarının kaldığını görmek isteyen kişilerin KALAN yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj yollamaları gerekiyor.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet

Sil Süpür Faturalı ve Faturasız Hatlar için Hediye Mobil İnternet

Türk Telekom müşterilerinin fatura ödeme, fatura görüntüleme vb. pek çok işlemlerini tek bir kanal üzerinden yürütebilmelerini sağlayan Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nda yer alan Sil Süpür oyununu oynayan müşteriler; her hafta pek çok hediye interneti kazanma şansına sahip oluyorlar.

Hediye mobil interneti kazanmak isteyen kişilerin öncelikle Türk Telekom Online İşlemler’i akıllı cihazlarına indirmeleri ve bu uygulamaya giriş yapmaları gerekiyor.

Sil Süpür oyununu oynayan kişiler; hediye kazandıkları takdirde telefon numaralarına hediye kazandıklarına dair mesaj yollanıyor.

Mesajı alan kişi, bedava internetini gönlünce kullanmaya başlıyor.

En çok dağıtılan Sil Süpür hediye internet paketlerine haftalık 5, 10, 30GB internet paketlerini ve günlük 5, 10, 30GB bedava internet paketlerini örnek olarak gösterebiliriz

Kadın Türk Telekom Abonelerine Özel Aylık 2GB Hediye İnternet

Hediye Sosyal Medya Kampanyası olarak isimlendirilen bu kampanyaya göre kampanyaya katılım sağlayan Türk Telekom kadın aboneler; her ay 30 TL ve üstü TL yüklediklerinde hediye 2GB internete kavuşuyorlar.

Ayda yalnızca bir sefer katılabileceğiniz bu kampanyada kazanılan 2GB hediye internetin yalnızca sosyal medyada yani Twitter, Facebook ya da Instagram uygulamalarında kullanılması gerekiyor.

Sizler de Türk Telekom abonesiyseniz; bu kampanyaya katılmak için SOSYAL PAKET yazabilir ve 5555’e kısa mesaj yollayabilirsiniz.

50 TL ve Üstü Yüklemelere Özel 1 GB Bedava Mobil İnternet

Türk Telekom’un en çok ilgi gören kampanyalarından biri olan Hediye İnternet Kampanyası dahilinde aylık tek seferde 50 TL ve üstü TL yükleyen kişiler, 30 gün boyunca geçerliliğe sahip olan 1GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

100 TL üstü yükleme yapan kişiler ise 30 gün geçerliliğe bulunan 4GB hediye internet elde ediyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin son 48 saatlik zaman dilimi içerisinde 50 TL ve üstü yükleme yapmaları gerekiyor.

Kişi, kampanyaya katıldıktan sonra da 50 TL ve üstü TL yüklediğinde hediye interneti kullanmaya başlayabiliyor.

Türk Telekom abonesiyseniz; sizler de 50 TL ve üstü yüklemelerinizde aylık 1GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Kampanyaya HEDIYE INTERNET yazıp, 5555’e kısa mesaj yollayarak katılabilirsiniz.

Arayanı Bil Plus Üyelerine Özel Hediye 1GB İnternet

Türk Telekom müşterilerinin kendilerini arayan numaraları öğrenebilmelerini sağlayan Arayanı Bil Plus servisine abone olan kişiler; anında 1GB hediye internet elde ediyorlar.

Aylık abone olan Telekom’lular; haftalık 1GB; 6 aylık abone olan Telekom’lular ise aylık 1GB hediye mobil internet paketi kazanıyorlar.

Hediye 1GB internet paketi Arayanı Bil Plus servisi aktif hale geldikten sonraki 48 saatlik zaman dilimi içerisinde kişinin hattına otomatik bir şekilde yükleniyor.

6 ay boyunca servise üye olmak isteyen abonelerin PLUS yazıp, 7066’a mesaj yollamaları gerekirken, 1 ay boyunca üyelik dileyenlerin ise PLUS yazıp, 7065’e mesaj yollamaları gerekiyor.

Hediye 1GB internet paketi; kampanyaya katılan tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom mobil müşterilerinin hattına tanımlanıyor.

Arayanı Bil Plus Bedava İnternet Paketi

E-Faturaya Geçen Türk Telekom Müşterileri için 1GB Bedava Mobil İnternet

E-faturaya geçerek, faturasını e-mail ya da hotmail adresleri üzerinden almayı kabul eden, ormanları ve ağaçları koruyup, gereksiz kağıt kullanımını azaltan tüm çevre dostu Türk Telekom müşterileri, e-faturaya geçer geçmez bedava 1GB hediye internete kavuşuyorlar.

Böylelikle müşteriler; mail ya da hotmail adresleri üzerinden faturalarını daha kolay bir şekilde yönetme şansını da elde ediyorlar.

Çevre dostu bu kampanyaya sizler de dahil olmak için hemen telefonunuzun mesajlaşma bölümüne girebilir, 1GB yazıp, boşluk bıraktıktan sonra mail ya da hotmail adresinizi yazarak, 3008’e mesaj gönderebilirsiniz.

Örnek: 1GB unluyazar200@gmail.com

HOŞ GELDİN Kampanyası 25 GB Bedava Mobil İnternet

Yeni bir hat satın alarak, Türk Telekom ile tanışan ve Türk Telekom abonesi olan kişiler; HOŞ GELDİN Kampanyası sayesinde bir ay boyunca kullanabilecekleri 25 GB bedava internet sahibi oluyorlar.

Yeni hat tesisinden sonraki ilk 3 aylık zaman dilimindeki tek seferli 30 TL üstü yüklemelerde ise 15 GB internet daha kazanıyorlar.

Kampanyaya katılacak kişilerin mutlaka ovit izinlerinin bulunması gerekiyor.

Ovit izni olmayan kişiler, BOLBOL ONAY yazıp, 5555’e kısa mesaj yolladıklarında hem izin alabiliyor hem de kampanyaya katılabiliyorlar.

Ovit izni bulunan kişiler ise BOL BOL yazıp, 5555’e mesaj gönderip, kampanyaya katılabiliyorlar.

Bununla birlikte kampanyaya Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Jet, Mobil Ofis, BIMCELL, PTTCELL, POCELL, TV8 ve Teknosa Mobil dışındaki ön ödemeli tarife aboneleri yararlanabiliyorlar.

BTK Akademi Kullanımlarında Geçerli 6GB Hediye İnternet

Teknoloji ders içeriklerinin yer aldığı BTK Akademi kullanımlarında geçerli olan bu kampanyaya göre BTK Akademi eğitim portallarındaki videoları izleyen kişiler; BTK Akademi esnasında internetlerinden yemiyorlar.

Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin BTK Akademi yazıp, 5555’e mesaj yollamaları gerekiyor.

Aynı zamanda müşteriler; Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da kampanyaya katılabiliyorlar.

Türk Telekom Selfy Mor Hediye Bedava 1GB İnternet

25 yaş ve altındaki gençlerin yoğun bir rağbet gösterdiği Türk Telekom Selfy; gençlerin her daim kalbini kazanmayı başarıyor.

Avantajlı kampanya ve uygulamaları ile son derece popüler olan Türk Telekom Selfy MOR Paketlerinden birine abone olmayı tercih eden gençler, aylık 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinde 1GB hediye internet kazanıyorlar.

Müşteriler, her ay yalnızca bir sefer 1GB bedava internet elde edebiliyorlar.

Kişiler, her ay 30 TL ve üstü yüklemelerinde bu hediyeden yararlanabiliyorlar.

MOR Paketlerden birini kullanıyorsanız; sizler de 1GB hediye internet kazanmak için MOR HEDIYE yazmalı ve 4545’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2024

Aylık 15 GB Hediye İnternet Kazandıran ‘Ekstra 5GB Mobil İnternet

Türk Telekom’un en avantajlı ve en çok kazandıran tarifelerinden biri olan ‘Ekstra 5GB Mobil İnternet’ paketine kontratlı olarak 12 ay boyunca abone olan Telekom müşterileri, 15 GB hediye internet kazanıyorlar.

Bu kampanyaya daha önceki yıllarda en az 12 yıl boyunca kontratlı olarak Türk Telekom abonesi olan kişiler katılabiliyorlar.

Aynı zamanda son 30 günlük süre içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alma yoluyla Türk Telekom’lu olan kişiler, bu kampanyaya katılamıyorlar.

Kampanyaya katılıp, 15GB ücretsiz mobil internet sahibi olmak isteyen kişilerin EKSTRA 5GB yazıp, 5555’e mesaj yollamaları gerekiyor.

Türk Telekom 1GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom, 1 GB Kazan Kampanyası dahilinde www.turktelekom.com.tr üzerinden veya Türk Telekom mobil uygulamasından banka ya da kredi kartını kullanarak, TL yüklemesi yapan tüm faturasız hat kullanıcılarına anında 1GB hediye internet armağan ediyor.

Kampanya dahilinde tek seferde 30 TL ve üstü yükleme yapanlar haftalık; 30 TL ve altı yükleme yapan kişiler ise 1 günlük 1GB hediye internete kavuşuyorlar.

Kampanyaya yalnızca PTTCELL, POCELL, BİMCELL, Teknosa Mobil, Katlayan, Bayi, Standart, Mobil Data Jet ve Mobil Ofis tarifeleri dışında herhangi bir ön ödemeli bireysel tarifeye abone olan Türk Telekom müşterileri yararlanabiliyorlar.

TL yüklemesi yapan faturasız hat kullanıcılarının yanı sıra otomatik TL yükleme talimatı veren kişiler de 1GB internetin sahibi oluyorlar.

Sizler de Türk Telekom faturasız hat kullanıcısıysanız; 1 GB KAZAN yazıp, 5555’e mesaj gönderip, bu kampanyadan her ay düzenli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Coşturan 3GB Paketi Abonelerine Özel Hediye 1GB Mobil İnternet

Yeni Türk Telekom hat alımı ya da başka bir operatörden Türk Telekom’a numara taşıma yoluyla GS Mobile Şampiyon, Konyaspor Cell Şampiyon, Bursaspor Cell Şampiyon ya da FenerCell Şampiyon tarifelerinden tuttukları takıma abone olan taraftarlar, bir ay geçerliliğe sahip olan 1GB hediye internet elde ediyorlar.

Aynı zamanda her ay tek seferli 30 TL üstü yüklemelerinde de hediye aylık 1 GB internet kazanıyorlar.

Sizler de hem takımınızı desteklemek hem de aylık 1GB internet kazanmak için taraftarı olduğunuz takıma özel tarifelerden birine geçebilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bölgesel 10GB hediye internet kampanyası olarak adlandırılan bu kampanya; yalnızca belirli illeri kapsıyor.

Kampanyaya göre Eskişehir, Kayseri, Konya, Gaziantep, Adana, Mersin, Denizli ya da Manisa şehirlerinden herhangi birinde yaşayan Türk Telekom aboneleri, hatlarını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdikleri takdirde üç ay geçerliliğe sahip 10 GB hediye internet kazanıyorlar.

Bu kampanyaya sadece sim kartını 15.04.2017 tarihinden daha önce alan ve 4.5G uyumlu akıllı telefon sahibi olan kişiler katılabiliyorlar.

Sizler de Türk Telekom müşterisiyseniz; yararlandığınız Türk Telekom bedava internet 2024 kampanyalarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu