Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Sürpriz Nokta Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell sürpriz nokta kampanyası Turkcell Bip kullanıcıların yaralanabileceği hediyeli yarışmalardan biridir. Faturalı ve faturasız Turkcell müşterilerinin katılabileceği sürpriz nokta Bip uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Bol bol bedava internet, dakika ve SMS veren sürpriz nokta özellikle bedava internet kazanmak isteyenler için oldukça faydalıdır. Bip uygulamasına giriş yaparak size yakın konulardaki hediyeleri toplayarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternet paketi bitin yada ek internet ihtiyacı olan için sürpriz nokta kampanyasına katılabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Turkcell sürpriz nokta nasıl yapılır? Turkcell sürpriz nokta hilesi ve Turkcell sürpriz nokta kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Sürpriz Nokta Nedir

Turkcell sürpriz nokta kampanyası telefonunuzun konumunu açarak Bip uygulaması üzerinden size en yakın konuma giderek hediye kazanma oyunudur.

Turkcell sürpriz nokta oynamak için BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalı takip edip kanalda açılan haritadan size en yakın konumdaki hediyeyi alabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Ayda Kaç Defa Yapılır

Turkcell sürpriz nokta günlük ve aylık limitleri bulunmaktadır. Bir günde en fazla 3 defa sürpriz nokta yapabilirsiniz. Aylık kaç defa sürpriz nokta yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse aylık sürpriz nokta yapma limiti ise 10 defadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl Oynanır

Turkcell sürpriz nokta kampanyasına katılıp oynamak için ilk olarak BİP uygulamasına giriş yapılarak ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalının takip edilmesi gereklidir.

Kanala abone olduktan telefonunuzun konumu açarak oyna tuşuna basarak karşınıza çıkan haritadan size en yakın konumdaki hediyeyi alabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır

Turkcell sürpriz nokta nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse Sürpriz nokta yapmak için ilk olarak Bip uygulamasını telefonunuza indirmek gereklidir. Bip uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Sürpriz Nokta kanalı talip etmeniz gereklidir. Kanalı takip ettikten sonra karşınıza bir harita çıkacaktır. Size en yakın hediyeleri bu harita üzerinden görebilirsiniz.

Turkcell sürpriz noktayı kullanacak olan müşterilerin dikkat etmesi gereken bir hususta daha öncesinde BİP uygulamasını indirmiş iseniz bu uygulamanın silinmesi gerekir. Çünkü uygulamayı silmezseniz konum hatası alabilirsiniz. Uygulama indirmenin ardından bir bu uygulamasının telefon numarasına ve telefonunuza gelecek olan Turkcell şifresini girerek giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra BİP uygulamasına yönelik olan gerekli izinleri vermeniz gerekmektedir çünkü android telefonlar kendi güncelleyince yeni gizlilik politikalarının gerekliliklerini beraberinde getiriyor. İzin vermek istemeyen kullanıcılar için telefon ayarlarına girip uygulama için verdiğiniz izinleri kapatabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Günde Kaç Defa Yapılır

Turkcell sürpriz nokta günde en fazla 3 defa yapılmaktadır. 3 Defadan sürpriz nokta yapılmasına izin verilmemektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi 2021

Turkcell sürpriz nokta uygulamasında hile kampanyasında verdiği hediyeleri hileli bir şekilde almanız gerekir ise;

Cep telefonunda Google Play Store’ dan ya da Apple Store üzerinden sahte konum uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekir. Uygulamayı indirmenin ardından BİP uygulamasına hemen girerek hediyelerin konumu belirlenir. Sahte olan konum üzerinde aktif edilerek hediyenin konumuna göre işaretlenir. Bu işlem adımlarının ardından Turkcell sürpriz nokta kampanyası üzerinde olan hediyeyi alabilirsiniz.

Turkcell sürpriz nokta sahte konum ve fake GPS kullanarak sürpriz nokta hilesi yapmak Bip uygulamasından ceza almanıza neden olacağını unutmamalısınız.

Turkcell Sürpriz Nokta Fake GPS ve Sahte Konum

Turkcell sürpriz nokta ve Fake GPS kullanmak bir dönem neredeyse herkesin denediği ve hediye kazandığı yöntemlerden biridir. Bulunduğunuz konumdan farklı konumlardaki hediye almak için sahte konum uygulaması kullanmak artık pek işe yaramamaktadır.

Turkcell yaptığı son güncelleme ile sahte konum yada fake GPS kullanan kişileri kolaylıkla anlayabilmektedir. Eğer sizde sahte konum uygulaması kullanırsanız ceza alarak bip uygulamasından belli bir süre banlanırsınız.

Turkcell Sürpriz Nokta Ban Kaldırma

Turkcell sürpriz nokta hile yapanların en çok yaşadığı sorunlardan biride banlanma cezasıdır. Uygulama içerisinde hile yapmak hileye başvurmak ve sahte konum uygulaması sonrası ban yediğinizde ilk olarak 1 ay boyunca uygulamadan engeller yersiniz sonrasında ise cezanız kademeli olarak artar.

Eğer uygulamadan ban yerseniz ban kaldırma işlemi yapılmamaktadır. Ban için size banın kalkacağı tarih mesaj olarak bildirilir ve bu tarihe kadar beklemek zorundasınız.

Sürpriz Nokta Bitti Mi

Turkcell sürpriz nokta bitt mi ve kaldırıl mı sorusuna cevap vermek gerekirse uygulama aktif olarak halen devam etmektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta Konum Belirlenmedi Hatası

Sürpriz nokta konum belirlenemedi hatasının en büyük nedenleri arasında Bip uygulamasının güncel olmaması neden olabilir. Bip uygulamasını telefondan silip tekrar kurmak ve Sürpriz Nokta kanalı takibi bırakmak ve tekrar takip etmeniz önerilir. Ayrıca konum ayarlarının açık olduğundan emin olmalısınız.

turkcell süpriz nokta
turkcell süpriz nokta

Turkcell Sürpriz Nokta Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi, Turkcell Sürpriz nokta nasıl yapılır, Turkcell Sürpriz Nokta ücretlimi, Sürpriz Nokta nasıl Yapılır 2021, Sürpriz Nokta nasıl Yapılır 2020, Sürpriz Nokta neden olmuyor, Sürpriz Nokta hediyeleri arama yaptıklarınız..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu