Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanma

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanma: Kurulduğu günden bu yana, yıllardır kesintisiz bir şekilde kaliteli bir GSM hizmeti veren Turkcell; geçen yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da faturalı veya faturasız, bireysel ya da kurumsal tüm abonelerine kampanya, uygulama ve çekilişler aracılığıyla ücretsiz dakikalar armağan ediyor.

Ülkemizin  2021 yıllarında en çok müşteri sayısına sahip GSM şirketi olan ve liderliği elinde bulunduran Turkcell; müşteri devamlılığını ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına her yıl kampanya ve çekilişler düzenliyor.

Abonelerin tek bir tıkla mobil cihazlarından daha hızlı bir şekilde işlem yapabilmeleri için geliştirdiği Dijital Operatör uygulamasında bulunan kanalları aracılığıyla da müşterilerine hediyeler armağan ediyor.

Bu yazımızda tüm Turkcell aboneleri için Turkcell ücretsiz dakika kazanma yöntemleri nelerdir? Turkcell bedava dakika veren uygulamalar hangileridir? vb. bu konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2021

Turkcell, düzenlediği kampanya ve uygulamaları ile abonelerine hediye dakikalar armağan ediyor.

2021 yılında ücretsiz dakika kazandıran uygulama ve kampanyaları kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri dakika paketleri bittiğinde kesintisiz konuşmaya devam etmek için Turkcell bedava dakika kazanma yolları, Turkcell bedava dakika kampanyaları ve Turkcell bedava dakika paketlerini inceleyerek ücretsiz olan bedava dakika kazanabilirler.

Turkcell Salla Kazan ile Ücretsiz Dakika Kazanma

TL yükleme, fatura görüntüleme, geçmiş fatura detaylarını öğrenme, paket satın alma vb. işlemlerin hızlıca yapılabildiği Dijital Operatör Uygulaması’nın en çok izlenen, trend kanalı Salla Kazan; her hafta yenileyen ve sürpriz hediyelere ev sahipliği yapıyor.

Salla Kazan ile ücretsiz yani hediye konuşma paketi kazanmayı dileyen faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarının ilk olarak Dijital Operatör uygulamasına girmeleri yani uygulamayı Google Play Store ya da Android Store aracılığıyla akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları; Salla Kazan oyununu oynadıkları takdirde günlük, haftalık ya da aylık konuşma paketleri elde edebiliyorlar.

Üstelik salladıkça kazanan kişiler, günlük, haftalık ya da aylık bedava internet paketleri de kazanabiliyorlar.

Salla Kazan kanalı ile hediye kazanmak için öncelikle 4.5G abonesi olmak gerekiyor. Akıllı telefonunda 4.5G teknolojisi bulunmayan kişiler, hediye kazanamıyorlar.

Aynı zamanda henüz 4.5G aboneliği bulunmayan kişiler için Salla Kazan oyununu oynamaları, 4.5G başvurusunda bulunmuş olmaları olarak kabul ediliyor.

Turkcell Hediye Havuzu Ücretsiz Dakika Kazanma

Turkcell bireysel hat sahiplerine düzenli bir şekilde hediyeler dağıtan Hediye Havuzu; ücretsiz dakika kazanmanın en kolay yöntemleri arasında bulunuyor.

Hediye Havuzu’na giren kişiler, ücretsiz dakikaların yanı sıra internet ve sms paketleri hatta servis üyeliği, indirim çekleri vb. hediyeler de kazanabiliyorlar.

Hediye Havuzu da tıpkı Salla Kazan kanalı gibi Dijital Operatör uygulamasında bulunuyor. Yani akıllı cihazında Dijital Operatör uygulaması bulunmayan kişiler, Hediye Havuzu’na giremiyor.

Hediye Havuzu ile hediye kazanmak isteyen Turkcell kullanıcılarının öncelikle sistemde belirtilen ve kendilerine verilen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri gerekiyor.

BİP #senyapdiye Kanalı ile Ücretsiz Dakika Kazanma

7’den 70’e tüm Turkcell kullanıcılarının büyük beğeni ve ilgi ile kullandıkları BİP uygulamasının en favori kanallarından olan #senyapdiye kanalını takip eden kişiler de ücretsiz dakika kazanma şansını elde ediyorlar.

Kampanyaya göre bedava dakika kazanmak isteyen kişilerin kanala girip, kendilerine tayin edilen birtakım temel görevleri gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Görevlerin karşılığında kişilerin hangi hediyeleri kazanacakları da yazılı bir şekilde belirtiliyor.

Kazanılabilecek hediyeler arasında 1000 ücretsiz dakika içeren konuşma paketleri de bulunuyor.

Sizler de #senyapdiye kanalını takip ederek, hediye dakikalar kazanmak istiyorsanız; öncelikle BİP uygulamasını Google Play Store ya da Android Store üzerinden akıllı telefonunuza indirmelisiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları 2021

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile Ücretsiz Dakika Kazanma:  Turkcell bireysel faturasız hat sahibi müşteriler için oldukça cazip ve avantajlı olan Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası dahilinde 2021 yılında da 35 TL ve üstü yükleme yapan tüm aboneler; yükledikleri TL miktarınca TL kazanıyorlar.

Bir diğer deyişle 75 TL yükleyen abonenin hattına 75TL, 100 TL yükleyen abonenin hattına ise 100 TL tanımlanıyor.

Tanımlanan hediye TL, ücretsiz dakika, ücretsiz internet paketi veya ücretsiz sms paketi olarak kullanılabiliyor.

Hediyenin kişinin hattına tanımlanması için kişinin TL yüklemesini tek seferde yapması gerekiyor.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası

Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası ile Ücretsiz Dakika Kazanma: Yükle Kazan kampanyası gibi oldukça popüler olan Hemen Yükle Hemen Kazan kampanyasından da bireysel faturasız hat sahipleri yararlanabiliyorlar.

Kampanyaya katıldıktan sonra kendilerine Turkcell tarafından sms ile gönderilen TL yükleme hedeflerini gerçekleştiren kişiler; ücretsiz dakika kazanıyorlar.

Son 3 ayda ortalama 1GB altı internet kullanan aboneler; hediye dakika kazanırlarken, 1GB üstü olanlar ise hediye internet kazanıyor.

Kişinin kazanacağı ücretsiz, hediye dakikaları yaptığı TL yüklemesi belirliyor.

Hediye dakika kazanma şansına sahip kişiler, 20 TL ya da üstünde yükleme yaptıklarında bir gün boyunca kullanabilecekleri 100 bedava dakika içeren konuşma paketinin sahibi oluyorlar.

Turkcell Ücretsiz Dakika 2021

BOL GB Tanışma Seti Kampanyasına Katılarak Ücretsiz Dakika Kazanma: Yeni Turkcell abonelerine Hoş Geldin hediyesi olarak sunulan BOL GB Tanışma Seti kampanyasına sadece bireysel Hazır Kart’lı faturasız hat sahipleri katılabiliyorlar.

Kampanya dahilindeki tarife ve paketlerden herhangi birine katılan yeni müşteriler, 25 GB internet, 750 dakika hediye ve 250 adet sms kazanıyorlar.

Kazanılan hediyelerin 1 aylık kullanım süresi bulunuyor.

Sizler de ülkemizin en çok tercih edilen GSM operatörü olan Turkcell’e geçmeyi düşünüyorsanız; BOL GB Tanışma Seti kampanyasını mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

Turkcell Bp Bedava Dakika Kazanma

BİP Sürpriz Nokta Kampanyasına Katılarak Ücretsiz Dakika Kazanma: Turkcell bedava dakika veren uygulamalar arasında ilk sırada yer alan BİP uygulamasının içinde bulunan Sürpiz Nokta kanalı tarafından abonelerine pek çok hediye dağıtılıyor.

Hediyeler; kanalda belirtilen birtakım adreslerde yani lokasyonlarda bulunuyor.

Kişinin bu lokasyonları ziyaret etmesi ve hediyelerini toplaması gerekiyor.

Sürpriz Nokta kampanyasına katılan kişilerin ayda maksimum 10 hediye kazanma şansları bulunuyor.

BİP kullanımlarında geçerli olan hediye dakikalar, aylık, haftalık ya da günlük ücretsiz dakikalar; lokasyonlarda bulunan ve toplanabilecek hediyeler arasında bulunuyorlar.

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell aboneleri internet sitelerinde ya da bazı oyun servislerinde eğlenceli ve adrenalin dolu oyunlar oynayarak da ücretsiz dakikalar kazanabiliyorlar.

Hediyeli Oyun ve Oyun Klüp Servisi; Turkcell kullanıcılarının oyun oynayarak bedava dakika kazanabilecekleri oyun siteleri arasında bulunuyor.

Hediyeli Oyun sitesinde oyun oynayan kişiler, topladıkları puanları ücretsiz dakika olarak kullanabiliyorlar.

Oyun Klüp servisinde oyun oynayanları ise günlük 4 saat ücretsiz konuşma paketi bekliyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava dakika kazanma 2021 yöntemleriyle ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de yararlandığınız Turkcell ve BİP dakika kazanma yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu