Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi; Cep telefonu kullanıcılarının hemen hemen hepsi cepten internet kullanıcısıdır. Sosyal medyanın kullanımı, video izleme ve paylaşımların günümüzde oldukça fazla olduğundan mevcut internet paketleri yetmemektedir.

Türk Telekom bedava internet hilesi yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet hilesi için öncelikle Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanyaları takip etmelisiniz. İster faturalı isterseniz de faturasız hat sahibi olmanız kesinlikle fark etmemektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet hilesi yapmak için güncel kampanyaların takibini yapıp, bedava internetlerinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom’un düzenlediği bedava internet kampanyalarına katılarak internette sınırsız keyif yapmanız konusunda sizlere bilgi vereceğiz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Türk Telekom bedava internet hilesi faturalı hatlar için yapmak istiyorsanız, öncelikle “ Arayanı Bil “ servisinden faydalanmanız sizin yararınıza olacaktır. Arayanı Bil servisinden yararlandığınız andan itibaren, aylık üyelik yaparak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için PLUS yazıp 7065’e ücretsiz SMS göndererek kampanyaya katılabilir ve 1 GB bedava internetinizi anında alabilirsiniz. Kampanyadan çıkmak için de İPTAL yazıp 7070’e SMS göndererek aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Türk Telekom faturalı hat sahiplerinin bir diğer bedava internet hilesi ise SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştirdikten sonra 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için, SIM kartınızı değiştirdikten sonra 4.5G 30GB yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek 30 GB bedava internetiniz alabilirsiniz.

Bir diğer bedava internet hilesi ise E-Fatura sistemini kullanarak 1GB bedava internetinizi anında alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Faturasız

Türk Telekom faturasız hatlar için bedava internet hilesi TL yüklemeden hemen önce BANKA yazıp 5555’e SMS yollayıp banka ATM’lerinden 40 TL için günlük 5 GB, 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde haftalık 5 GB ve 100 TL ve üstü yüklemelerinizde aylık 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom faturasız hat sahipleri kullanmadığı SMS’leri GB’a dönüştürerek internet sahibi olabilmektedir. Kampanyaya katılmak için DONUSTUR yazıp 5555’e SMS yollayarak mesajlarını internete çevirebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi iphone

Türk Telekom bedava internet hilesi iphone telefonları için yapmanız gereken tek şey VPN uygulamasını telefonunuza indirmek olacaktır. Shadowsocks VPN uygulamasını indirdikten sonra gereken ayarları yaparak bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet hilesi ios kullanılan bütün cihazlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalarından biri olan sil süpür ile 30 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Sil süpür yapmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirip Bana Özel kısmında yer alan Sil Süpür yaparak bol bol GB kazanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet hilesi yerine sizlere bedava internet kazandıran bazı taktikleri vermek istiyorum. İşte Türk Telekom bedava internet kazanma taktikleri;

 • Sil süpür bedava internet genelde mesai saatleri dışındı internet vermektedir
 • Özellikle gece ve sabah erken saatlerde sil süpür yapmak internet kazanma olasılığını yükseltir
 • Sil süpür uygulamasını telefondan silip tekrar yükleme
 • Sil süpür hakları yenilendiğinde hemen sil süpür yapmak
 • Aynı anda iki telefondan aynı hesaba girip sil süpür yapmak

Bedava internet kazanma olasılığını yüksektir. Özellikle sil süpür haları yenilendiğinde ilk olarak internet paketleri dağıtıldığından ne kadar erken sil süpür yaparsanız hediye internet alırsınız.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi VPN

Türk Telekom bedava internet hilesi için telefonunuza VPN indirerek de bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuza Shadowsocks uygulamasını indirerek geçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Bilgilerinizi aşağıdaki gibi doldurun.

 • Profile: Bedava İnternet Kampanyası
 • Remote Port: 443
 • Server: 106.186.20.97
 • Local Port: 1080
 • Password: vpnpool

Yukarıdaki bilgileri girdikten sonra programa girerek Ağ Erişimi için izin vermeniz gerekmektedir. Daha sonra internetiniz aktif hale getirip bedava internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi APN

Türk Telekom bedava internet hilesi yapmak için diğer bir yöntem de APN ayarlarınızı değiştirip yapabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem;

Ayarlar > Mobil Ağlar > Erişim Noktası Adları > APN bölümüne gelerek Yeni APN oluşturmanız olacaktır. Yeni APN oluştur seçeneğine bastıktan sonra aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekiyor.

 • İsim: APN: mms
 • Proxy: 213.161.151.201
 • Bağlantı Noktası (Port): 8080
 • Kullanızı Adı: mms
 • Mmsc: http//mms.turktelekom.com.tr/servlets/mms
 • Şifre: mms
 • Mms Proxy: 213.161.151.201
 • Mms Port: 8080
 • Mcc: 03
 • Kimlik Doğrulama Türü: PAP
 • APN Türü: default,mms,supl

Yukarıdaki bilgileri kaydettikten sonra internet erişiminizi açarak bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki ya Türk Telekom bedava internet kazanma hilesi hakkında neler düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu