bedava internet

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi
09.01.2021 09:59
0
A+
A-

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi. Abone sayısını her geçen gün artıran Türk Telekom yaptığı kampanyalar ile yeni müşteriler kazanmaktadır. Özellikle Türk Telekom sil süpür en çok hediye veren uygulamalardan biri olduğu için Türk Telekom müşterileri sil süpür yaparak hediye internet, dakika ve SMS kazanmaktadırlar.

İnternet paketinin yetmediği yada mevcut tarifinizdeki internet paketinin bitmesi durumunda sil süpür yaparak hediye internet kazanmanız mümkün.

Sizlere bu yazımızda bedava internet kazanmak için sil süpür hilesi nasıl yapılır? Türk Telekom sil süpür hilesi var mı ve Türk Telekom sil süpür internet hilesi hakkında merak edilenleri cevaplamaya calışacağım.

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri

Türk Telekom Sil Süpür ile beraber sınırsız sayıda dakika, SMS ve internet gibi birçok alanda sürpriz hediye dağıtımı yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Sil süpür hediyeleri arasında 1 GB, 2 GB, 5 GB 10 GB VE 30 GB internet paketinin yanında gece kullanabileceğiniz saatlik ve gecelik paketler vermektedir.

Daha bir çok hediye veren sil süpür Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeleri bulunmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür hilesi için tesadüfen keşfedilmiş olan bu yöntem Sil Süpür hilesi için farklı bir boyut kazanmasını sağlamıştır. Mobil uygulamayı kaldırıp yeniden Sil Süpür uygulamasını telefona verileri silerek yüklemektir. Uygulamadaki verileri silmeniz paketi ilk açtığınızda ki 10 GB’ a kadar büyük boylu hediye paketleri kazanmanızı sağlıyor.

Sil Süpür Türk Telekom faturalı yahut faturası olan tüm aboneleri için geçerli olan uygulamayı Android telefonlarda Google Play Store dan, iOS telefonlarda Apple Store dan indirilerek kullanımla başlarına biliyor.

Haftada 1 defa yapılan sil süpür hilesi bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Sil süpür hilesi ve taktikleri ise;

  • Sil süpür her çarşamba günü yapılmaktadır. İlk sil süpür yapanlar hediye internet kazanırken en son sil süpür yapanlar ise daha kalitesi olan hediyeleri alırlar.
  • Sil süpür yapmak için geceyi tercih etmeye özen gösterin. Gündüz mesai saatleri içerisinde sil süpür yapanlara genelde daha az internet verildiği bilinmektedir.
  • Sil süpür yapmadan önce uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar kurarak sil süpür yapmanız hediye almanızı sağlar.
  • Bir çok kişinin denediği yöntemlerden biride aynı anda 2 farklı denefondan sil süpür hesabına giriş yaparak aynı anda sil süpür yapmaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2 Defa Nasıl Yapılır

Haftyada 1 defa sil süpür hakkınız bulunmaktadır. Her hafta çarşamba günü yenilenen sil süpür haftada sadece 1 defa yapılmaktadır. Eğer haftada 2 defa sil süpür yapmak istiyorsanız aynı anda 2 farklı cihazdan hesabınızı giriş yaparak sil süpür yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi 30 GB İnternet

Türk Telekom sil süpür hilesi 30 GB kazanmak bir çok kişinin istediği hediyelerden biridir. Çok az sayıda kişiye verilen 30 GB bedava internet genelde Prime müşterilerine ve yüksek fatura ödemesi yapan kişilere verilmektedir.

Sil Süpür Hilesi Var Mı

Türk Telekom sil süpür hilesi var mı sorusuna cevap vermek sil süpür hilesi daha önceleri vardı ama yapılan güncellemeler ile beraber açıklar kapatıldı. Ancak sil süpür taktikleri ve hediye internet çıkan kişilerin denedikleri yöntemler ile sizlere bedava internet kazanabilirsiniz.

Peki ya siz Türk Telekom sil süpür hilesi 2020 hakkında neler düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments

  1. Ksoaowmwn says:

    Aga bu dedikleriniz yanlış ve abartı gerek yok.
    Ben sadece verileri silmemlek bana her hafta aylık net vermektedir