Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bedava İnternet Hilesi; Turkcell hat aboneleri mobil cihazlar ile internetin keyfini hızını kesmeden yapabilmeniz için sizlere ek olarak bedava internet hediyesi vermektedir.

İnternetiniz kalmadığı zamanlarda bedava internet bulmanın yollarına başvurduğunuzda ücretsiz paketlerden yararlanmak için uygulamalar üzerinden bedava internet kazanmak için gerekenden fazla uygulama indirdiğiniz oluyordur.

Biz de sizlere internetsiz kaldığınız zamanda ek paket ihtiyacı duymadan Turkcell bedava internet hilesi nasıl yapılır onun yolunu anlatacağız.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi 2023

Turkcell bedava internet hilesiyle 2023 yılında kesinlikle internetinizin bittiğini görmeyeceksiniz. Turkcell ile bedava internet ile keyifle internette dolaşabileceksiniz.

Turkcell bedava internet hilesinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk iş Dijital Operatör uygulamasına girip Salla Kazan yaparak bedava internet kazanabileceksiniz. Dijital Operatör uygulamanız telefonunuzda bulunmuyorsa hiç vakit kaybetmeden indirin.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet hilesini yapabilmeniz için telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını indirin. Önce Salla Kazan ile hediyenizi alın.

Turkcell bedava internet hilesi arayışında olanların bilmesi gereken önemli konu Turkcell alt yapısına önem vererek güçlendirmiştir. Hile yapmak yada hile yapmak için telefonunuza uygulama yüklemek salla kazan, BİP ve sürpriz nokta gibi uygulamalarda artık işe yaramamaktadır.

Hile yaptığınız fark edilirse Turkcell sizin uygulamalara erişiminizi belirli bir süre engelleyecektir. Hile yapmak yerine Uygulamalardan size verilen görevleri adil şekilde yaparak hediye internetinizi alabilirsiniz.

Özelikle sürpriz nokta hilesi yapmak için sahte konum uygulaması kullanmak sizin için sıkıntı olacaktır. Sahte konum uygulamasında belirlediğiniz konum ile sim kartın belirlediği konum farklı olursa hile yaptığınız size bildirilir.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi VPN

Telefonunuza ücretsiz olan çalışır durumda bozuk olmayan VPN uygulamasını indirdikten sonra giriş yapın ve herhangi bir ülke seçerek bağlanın. Bağlantı yaptıktan sonra tekrardan Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın ve Salla Kazan yaparak tekrardan bedava internet kazanma şansı yakalayın.

Turkcell bedava internet hilesi VPN ile bu şekilde yapılmaktadır. Eğer yapamazsanız VPN uygulaması çalışmıyor olabilir.

Turkcell hediye internet kazanmak için Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi APN Ayarları

Turkcell bedava internet genel olarak elinden telefonu düşürmeyip, gün içerisinde yoğun şekilde internette dolaşan abonelerin ihtiyacı oluyor.

Turkcell bedava internet hilesinin bir diğer yöntemi ise telefonunuzun APN ayarları değiştirmek olacaktır.

Telefonunuzun ayarlar kısmına gelerek mobil ağlardan erişim noktasına ulaşın. Buraya kadar geldikten sonra ayarlarınızı;

 • Turkcell Wap
 • İsim: Turkcell
 • APN: wap
 • Proxy: 212.252.234.168
 • Bağlantı noktası: 8080
 • Kullanıcı adı: turkcell
 • Şifre: turkcell
 • Sunucu: http://m.turkcell.com.tr
 • MMSC: Ayarlanmadı
 • MMS proxy: Ayarlanmadı.
 • MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.
 • MCC: 286
 • MNC: 01
 • Kimlik doğrulama türü: Yok
 • APN türü: Default

Yaptıktan sonra mobil erişim kapatıp tekrar açın. Şimdi ücretsiz olarak internete erişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bedava internet kazanma hilesinden bahsetmeye çalıştım. Unutmayım Turkcell bedava internet hilesi yapmak için Fake GPS yada sahte konum uygulamaları kullanmak Turkcell sistemi tarafından hemen anlaşılmaktadır. Hile yapmak ban yemenize ve engellen yemenize neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu