Turkcell BİP Her Yöne Dakika Nasıl Kazanılır

Turkcell BİP  Her Yöne Dakika Kazanma; Turkcell BİP Her Yöne Dakika Nasıl Kazanılır? Hem IOS hem de Android tabanlı akıllı telefonlara indirilebilen, Türk mühendisler tarafından Turkcell için geliştirilen BİP uygulaması, en genel tanımıyla abonelerine diğer GSM operatörleriyle de iletişim kurabilme, grup halinde görüntülü konuşma ve mesajlaşabilme şansı tanıyan, son dönemlerin en çok indirilen uygulamaları arasında yer alıyor.

BİP kullanıcıları uygulama üzerinden fotoğraf, ses kaydı, video ve mesaj gönderebiliyor, diğer kullanıcılar ile kesintisiz iletişim halinde kalabiliyorlar.

Uygulama içinde kullanıcıların gerçekleştirdiği tüm işlemler, kendilerine ait olan tarife üzerinden ücretlendiriliyor.

BİP uygulamasını akıllı telefonuna indiren kişiler, aynı zamanda uygulamadaki yarışma ve çekiliş kanallarını da takibe alabiliyor, kanallardaki çekilişlere katılabiliyorlar.

Kısacası BİP, Turkcell abonelerinin eğlenceli bir ortamda sosyalleşebilmelerini, arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle iletişimlerini pekiştirebilmelerini sağlıyor.

BİP uygulamasını kullanmak isteyen kişilerin öncelikle uygulamayı Apple Store ya da Android Store üzerinden akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Bu yazımızda kısaca BİP’ten dakika kazanma 2024 yöntemleri ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

BİP Dakika Kazanma 2024

BİP dakika kazanma yollarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

BİP #senyapdiye Kanalı ile Hediye Dakika Kazanma

BİP uygulamasında yer alan ve Turkcell aboneleri tarafından ilgiyle takip edilen #senyapdiye kanalı, kanalı takip eden abonelere özel birtakım hedefler belirliyor.

Belirtilen hedefleri başarıyla tamamlayan kişiler, Turkcell bedava dakikanın sahibi oluyorlar.

Bu kanalı takip etmeye başlayarak, görevlerinizi yerine getirdiğinizde sizler de hediye dakika kazanma şansına kavuşabilirsiniz.

BİP Sürpriz Nokta Kampanyası ile BİP Hediye Dakika Kazanma

Tüm Turkcell abonelerinin ve BİP kullanıcılarının mutlaka takip etmeleri gereken bir diğer kanal olan ‘Sürpriz Nokta’; kullanıcılarına hediye konuşma ve GB armağan ediyor.

Sürpriz Nokta kampanyası dahilinde Turkcell abonelerinin bedava dakika kazanabilmeleri için Sürpiz Nokta kanalında belirtilen ‘lokasyonlara’ gitmeleri ve lokasyonlara konumlandırılmış olan hediyeleri toplamaları gerekiyor.

Kanalı takip eden kişilerin günlük en fazla 3,  aylık ise en fazla 10 adet hediye kazanma şansları bulunuyor.

Abonelere Sürpiz Nokta Kampanyası dahilinde dağıtılan hediyeler arasında BİP kullanımlarında geçerli olmak üzere haftalık 500 dakika,  haftalık her yöne 500 dakika, her yöne günlük 100 dakika vb. bedava dakikalar da bulunuyor.

BOL GB ve konuşma paketleri ile dolu hediyeleri kazanma şansını yakalamak istiyorsanız; BİP uygulamasındaki Sürpriz Nokta kanalını mutlaka en kısa sürede takip etmenizi öneriyoruz.

 Salla Kazan Kampanyası ile BİP Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasının her geçen gün daha çok tıklanan kanalı olan Salla Kazan kanalının her hafta abonelerine dağıttığı hediyeler arasında günlük, haftalık, aylık Turkcell bedava dakikalar ve yalnızca BİP kullanımlarında geçerli bedava konuşma paketleri bulunuyor.

Salla Kazan Kampanyası dahilinde hediye kazanmak isteyenlerin Google Play Store ya da Apple Store  aracılığıyla fatura görüntüleme, TL yükleme, fatura ödeme vb. işlemleri de yapabilecekleri Dijital Operatör uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Salla Kazan kanalını takip eden faturalı ve faturasız tüm aboneler, her hafta farklı hediyeler kazanıyor, salladıkça hediye kazanma olasılıklarını da arttırıyorlar.

Aylık BİP üzerinden her yöne 1000, 500 dakika, haftalık BİP üzerinden her yöne 2000, 1000, 500 dakika, günlük BİP üzerinden her yöne 500 dakika, aylık her yöne 250 dakika, haftalık her yöne 500 dakika, hafta sonu her yöne 1000 dakika vb. hediye dakikalar; sıklıkla dağıtılan hediyeler arasında bulunuyorlar.

Hediye Havuzu ile Bedava Dakika Kazanma

Dijital Operatör uygulamasında bulunan, abonelere ‘belirtilen birtakım hedefleri’ gerçekleştirdikleri takdirde birbirinden güzel hediyeler armağan eden Hediye Havuzu, abonelere hediye dakika,  BİP’te geçerli hediye dakika, hediye GB vb. pek çok hediye sunuyor.

Bedava dakika kazanmak için kişinin ne yapması gerektiği yani görevi, Hediye Havuzu ekranında açık bir şekilde yer alıyor.

Yani kişi, bedava dakika kazanmanın yollarını Hediye Havuzu’nda görebiliyor.

 Bip Sizinle-Bip ile Kesintisiz İletişim Paketi Bedava Dakika

Abonelerin hattına yüklenen bu pakette BİP her yöne 500 dakika ve BİP 1GB internet yer alıyor.

Bu paketten kurumsal ya da bireysel aktif ses hattı sahipleri yani faturalı ya da faturasız tüm hat sahipleri yararlanabiliyorlar.

Haftalık olan bu paketten Turkcell aboneleri yalnızca bir kez faydalanabiliyor.

1 hafta dolduğunda aynı kişi, paketten tekrar yararlanamıyor.

Özellikle ilk kez BİP deneyimi yaşayacak olan kişiler için önerilen bu paket, abonelerin hattına otomatik bir şekilde tanımlanıyor.

Sizler de şayet Turkcell BİP kullanıcısıysanız; bildiğiniz ve denediğiniz BİP bedava dakika kazanma 2024 yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi BİP kullanan diğer Turkcell’li takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu