Teknology

Vodafone Bedava İnternet-Herkese 10 GB Hediye

Vodafone bedava internet kazanma isteyenler için Vodafone tarafından bir çok hediye internet kampanyası yapılmaktadır. Abone sayınını her geçen artıran Vodafone hem yeni müşteriler kazanmak hemde müşterilerini elinde tutmak için bir çok bedava internet kampanyası yapmaktadır.

Vodafone bedava internet kampanyaları ve yöntemleri ile hediye internet kazanmanızı sağlayacak yolları önermeye devam ediyoruz. Bu yollarla kazanacağınız internet hediyelerinden tarifenizi ilgilendirenleri SMS servisleri ile edinebilir, diğerlerini ise söz konusu dönemde katılacağınız kampanyalardan elde edebilirsiniz. Tabii ki bunlara ek olarak Vodafone uygulamaları ile hediye internet kazanmak için neler yapacağınıza dair ufak tüyolara da yazımızda ulaşabilirsiniz. Eğer herşey tamamsa hemen Vodafone bedava internet 2021 önerilerimize başlayabiliriz.

Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone bedava internet 2021 yılında yaptığı güncel hediye internet kampanyalarını ayrıntılı olarak sizlere derlemeye çalıştım. İşte Vodafone bedava internet kazanma yolları;

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone yükle kazan kampanyası ile hattınıza yükleme yaptıkça bedava internet kazanırsınız. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden size tanımlanan yükleme hedefini gerçekleştirmeniz halinde hattınıza bedava internet tanımlanacaktır.

Hattınıza TL yüklemeden önce Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel tanımlanan yükleme hedefini gerçekleştirmeniz halinde hediye interneti alabilirsiniz. Her yükleme hedefinizi tamamlamanız halinde hediyeler hattınıza yüklenecektir.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 10 GB bedava internet kampanyası kapsamında hemen 10 GB bedava internet kazanmak hemen Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak Supermarket Yanımda giriş yapmanız yeterlidir. Her alışveriş yaptığınızda 2 GB internet veren supermarket yanımda ayrıca ilk defa alış veriş yaptığınızda hem 20 TL indirim hemde haftalık 10 GB hediye internet vermektedir.

Eğer internet paketiniz biterse ek paket almak yerine hem evinizin ihtiyacını giderebilir hem de 10 GB kazanabilirsiniz. Market alışverişini Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yaparken en az 100 TL alışveriş yapmanız 10 GB kazanmanız yeterlidir. Ayrıca her alışverişte 2 GB kazanmaya devam edersiniz.

Vodafone 4 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz Vodafone Evde, Ev İnternetiniz Cebinizde kampanyası kapsamında günlük 4 GB bedava internet kazanabilirler. Ayda 2 defa katılabileceğiniz bu kampanyadan bedava internet kazanmak için GUNLUK 4GB’ yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterlidir. Bilgilendirme mesajı sonrası günlük 4 GB internet hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Toplan Gel Bedava İnternet Kazanma

Vodafone toplan gel kampanyası ile hem siz hemde sevdikleriniz bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında yeni hat alan yada hattını Vodafone taşıyarak bir grupta toplanmanız yeterlidir. Toplan gel ile grup kurduğunuzda 1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyelerden faydalanmak için grup kurmanız yeterlidir.

Sevdiklerinizi Vodafone davet ederek grup kurmanız halinde 1 yıl boyunca her ay hediye kazanırsınız.

Google Play Store Self Servis Bedava İnternet

Google Play Store üzerinden self servis uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı söz konusu indirme sayfasından indirdikten kısa süre sonra mesaj yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Ve daha sonra bedava Vodafone internet kullanmaya başlayabilirsiniz. Genelde 1 GB 1 hafta kullanımlık hediyeler geliyor ancak duruma göre farklı internet kotaları da sunulabilir.

Vodafone e-Faturaya Geç Hediye İnternet Kazan

Vodafone, doğayı koruma adı altında kağıt israfını önleme amacı ile e-faturayı önermektedir. E-fatura Vodafone faturalı hat kullanıcıları için düzenlenmiş bir uygulama ve bu uygulamayı yasal çerçevede sürdürmek amacı ile Vodafone, müşterilerine 15 gün geçerli olmak kaydıyla tam 1 GB internet hediye vermektedir. Peki Vodafone e-Faturaya nasıl geçebilirim diye mi merak ediyorsunuz? Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit.

7000’a EFATURA yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajı gönderdikten sonra size gelecek bildirimin ardından artık faturalarınız düzenli olarak daha önce tanımladığınız mail adresinize yönlendirilecektir. Eğer daha önce tanımlı e-mail adresiniz yoksa, müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vodafone online işlemler menüsünden bu işleminizi yapabilirsiniz. Aynı şekilde Vodafone tanımlı e-mail adresi değiştirme yöntemi için de aynı kanalları kullanabilirsiniz!

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndir İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone hat kullanıcılarının, faturalı ya da faturasız fark etmeksizin, tüm işlemleri yapmasına olanak tanıyan bir uygulamadır. Bu uygulama, son paket yüklemeleri, bu paketlerin kalan süreleri ve kalan data bilgileri, hediye ve kampanyalar, dakika-SMS-internet kalan kullanım detayları ve yüzdeleri, son işlemler ve telsiz kalan borcu gibi birçok detayı sunması açısından oldukça avantajlıdır. Vodafone bedava internet 2021 faturasız hat kullanıcılarının da bundan faydalanabileceğini hatırlatmakla birlikte, bu uygulama üzerinden haftalık 5 GB kullanmanıza olanak tanıyan bir hediye de anında tanımlanır. Bunun için uygulamayı indirmiş olmanız ve giriş yapmanız gerekir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nasıl İndirilir?

Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek için iki seçeneğiniz var. Daha doğrusu iki seçenekten birini seçmek durumundasınız. Eğer Android uyumlu cihaz kullanıcısı iseniz Google Play üzerinden Vodafone Yanımda uygulaması indirebilirsiniz. Eğer iOs uzantılı bir cihaz kullanıyorsanız; bu durumda Apple Store üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilirsiniz. İndirme işlemi bittikten sonra giriş kısmında kayıt ol butonu var ve lütfen bu kısmı tıklayınız. Burada yer alan ve doldurmanız gereken kısımları doldurunuz. Daha sonra kayıt olma işlemini başarı ile tamamlayarak artık siz de Vodafone Yanımda Bana ne var, Vodafone Yanımda çark çevir gibi onlarca hediye ve kampanyayı bu uygulama üzerinden deneyimleyerek Vodafone bedava internet kazanabileceksiniz.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Kazanma Paketi

SMS servisini kullanarak bedava Vodafone internet kazanma yollarından biri de SUPER2GB yazıp 3636’ya göndermektir. Bu servisten sadece bir kez faydalanabilir ve hiçbir şekilde başka bir zaman devretme veya başka bir hatta yönlendirme söz konusu olamaz. 1 ay boyunca ücretsiz olarak bu 2GB’ı kullanabilirsiniz.

Vodafone 500 MB Hediye İnternet Paketi

Vodafone bedava internet kampanyaları arasında 500 MB hediye kazanabileceğiniz bir yöntemimiz daha var. Bunun için NET 500MB yazarak 3636’ya gönderebilirsiniz. Bir ay boyunca hattınıza tanımlı bu hediyeyi kullanabilirsiniz. Tek seferliğine kullanabileceğiniz bu hediye kampanyayı başka bir kampanya ile birleştiremezsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Kazanma Servisleri

6666 ve 4445 hediye internet kazandırma servisleri numaralarına göndereceğiniz mesajlar sayesinde siz de Vodafone bedava internet kazanma fırsatından yararlanabileceksiniz. Bunun için SURPRIZ yazarak 6666’ya göndermeniz ve bu sayede 2 GB’a kadar da internet kazanabilirsiniz. Aynı şekilde bedava Vodafone internet kazanma 2021 için bir başka servis olan 4445’e de Kazan yazarak mesaj atabilir ve buradan da 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5 G Abonesi Olanlara 5 GB Hediye

Eğer halen 4.5 G’ye geçmediyseniz, bunun için size harika bir teklif olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone, yeni hat sahipleri için veya mevcut kullanıcıları için 4.5 G hat sahibi olmak istemeleri durumunda 1 ay geçerli Vodafone 1 GB hediye internet vermektedir. Siz de eğer halen 4.5 G’ye üye olmadıysanız, hem daha hızlı internet deneyimi hem de Vodafone hediye internet kazanmak için acele edebilirsiniz.

Yükle Harca Kazan Kampanyası Bedava İnternet

Geleneksel Vodafone kampanyaları arasında yükle harca kazan kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanyaya katılmak için TL yüklemeniz yeterli olacaktır. Yükleme gerçekleştirmeniz durumunda siz de 500 dakika veya 1 GB hediyelerinden birini anında kazanabilirsiniz. Bu hediyeleri 1 ay boyunca dilediğiniz gibi kullanmaya devam edeceksiniz.

Yükleme ile kazanacağınız Vodafone hediye paketleri bunlarla da sınırlı değil. Her ay yükleme yapmanız durumunda Akşam 18:00’dan Sabah 6’ya kadar 1 GB bedava Vodafone internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; 4445’e INTERNET yazarak göndermektir.

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Hediyesi

Faturasızlara bedava Vodafone internet kazandıran kampanyalardan biri de Perşembe fırsatı kampanyasıdır. Tüm Vodafone Faturasız hat kullanıcıları bedava internet vodafone hediyesini almak için Perşembe günü fırsatından yararlanabilir ve gün boyu kazandıkları bu hediyeyi keyifle harcayabilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması, gerçekten de Vodafone’lılar için harika bir uygulama. Hem daha önce de belirttiğimiz gibi tüm hat bilgileri ve hatta tanımlı paket verileri hakkında anlık bilgi sahibi olabilmekte, hem de birçok hediye ve kampanyalardan yararlanabilmektedirler. İşte bu da bu uygulamanın ne kadar özel ve etkileyici olduğunu gösteriyor.

Bunun için sürekli olarak karşınıza çıkabilecek kampanyaları düzenli olarak takip ederek mükemmel hediyeler kazanabilirsiniz. Ancak haftalık hediye paketlerinizi de her hafta uygulamaya düzenli giriş yapmanız sayesinde kazanabilirsiniz.

Bana Ne Var da onlardan biri. Her hafta belirlenen günlerde bu kısma girerek, size çıkan hediye paketini açmanız yeterli olacaktır. Aslında burada onlarca hediye sizleri bekliyor olacak ancak bu hediyelerden en çok Vodafone bedava internet olmakta. Siz de aralarında 10 GB dahi olan bu hediyelerden dilediğinizi kazanabileceksiniz.

Vodafone Bedava İnternet Çark Hediyesi

Yukarıdaki Bana ne var çark hediyesi ile bu hediye aynı olmakla birlikte birçok kişi web’de “Vodafone Bedava Çark Hediyesi” adı ile arama yapmakta. Oysa ki bu ikisi de aynı ve Vodafone bedava internet 2021 yılında da devam eden bir hediye kampanyası. Bu hediye kampanyasından her hafta yalnızca bir kez faydalanabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et 8 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile hediye internet kazanma yollarından biri de Arkadaşını Davet Et 8 Gb Bedava İnternet kazan kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için, arkadaşlarınızı bu uygulamayı kullanmaya davet etmeniz gerekiyor. Eğer davet ettiğiniz kişi daha önce bu uygulamayı cihazlarına indirmemiş iseler, bu durumda siz de anında onun kayıtlarının tamamlanmasının ardından harika Vodafone hediye internet paketlerini kazanabileceksiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Bedava İnternet

Eğer daha Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile internet kazanma fırsatından yararlanmamışsanız acele edin. Çünkü bu küçük oyun-test sayesinde, siz de harika hediyeler kazanabilirsiniz. Bunları 24 saat geçerli olmak kaydı ile doya sıya kullanabileceksiniz. Peki Vodafone Seviyorum İnterneti Testi nasıl bir şey? Size sorulan 6 soruyu cevaplandırmanız gerekiyor. Bu sorular internet ile ilgili basit sorular. Zaten Vodafone sesli yanıt sistemi robotu sizlere ipuçları vererek “doğruya yönlendirmeye çalışacak”

Size onlarca Vodafone 2021 hediye internet kazanma yollarından bahsettik. Bunlara ek olarak yeni ve güncel Vodafone internet kazanma yöntemleri gelir gelmez sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu