Bedava Google Play Hesapları

Bedava Google Play Hesapları
10.03.2021 11:11
0
A+
A-

Bedava Google Play Hesapları 2021 | Ücretsiz Google Play Hesabı Oturum Açma ve Geçiş ; Google 2 milyondan fazla uygulama içeren Play Store, kullanıcılar için güvenli bir uygulama kitaplığıdır. Bu ücretli ücretsiz uygulamalar kitaplığında kendi uygulamanızı yayınlamak biraz pahalıdır. Bu yüzden internetkazan.com olarak bedava google play store hesaplarını yayınladık. Kendi uygulamanızı hiçbir ek ücret ödemeden doğrudan ücretsiz oyun mağazası geliştirici hesabınıza yükleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Bedava Google Play Hesapları , internetteki bazı web sitelerinde yayınlanan ve çalışan hesaplardan oluşur.

Bedava Google Play Hesapları 2021

Google Play Ücretsiz Hesapları Şifreler
gzc5as.tm@gmail.com dawtGpm45
omondi.bawr@gmail.com rap @ 211
clikra.quzii@gmail.com Evgplidem
wated_plus@hotmail.com Usglodcap
diiangs.plso@gmail.com mobiledev1567
cayrz.dack312@gmail.com 5256267275
profeck.appol@gmail.com ibropotgn416
sezar.gurulany@gmail.com diktatör

Google Play Geliştirici Hesabı Ücretsiz 2021

Bedava google play kodu

Play Store Optimizasyonu Nedir? Nasıl Yapılır?

Mobil uygulama mağazasında, Google Play Store’da binlerce benzer uygulamalar, 2 milyondan fazla uygulama arasından her biri kendi kategorisinde birbiriyle rekabet eder. Bu durumda uygulamaların listelerin başında yer alması ve indirme sayısının artırılması büyük önem arz etmektedir. Bunun için yapılan ASO çalışmaları ile kullanıcıların arama sonuçlarının üstünde uygulamaları listelemek mümkün hale gelmektedir.

“App Store Optimizasyonu” nun kısaltması olan ASO, mobil uygulamaların indirildiği mağazalarda yapılan aramalarda üst sıralarda yer alabilmek için bir uygulamayı çeşitli yöntemlerle optimize etme işlemidir.

Web siteleri için yapılan SEO çalışması ne olursa olsun, ASO Play Store’daki uygulamalar için de çalışır. Yani uygulamanın tıklama ve indirme oranlarının artırılması, daha fazla reklam alınması, ön plana çıkması ve daha popüler olabilmesi için Play Store Optimizasyonu yapılmalıdır. ASO çalışması kapsamında bir uygulamayı keşfetme olasılığı artmakta ve aynı kategorideki binlerce uygulama arasından öne çıkarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmaktadır.

ASO nedir? App Store Optimizasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Günümüzde mobil organik trafik oranları artıyor ve mobil SEO’nun önemi giderek artıyor. Sitelerin yalnızca mobil sürümlerle değil aynı zamanda APP’lerle de var olduğu dijital dünyada; Uygulamalara yönelik SEO çalışmaları da uygulama geliştiricileri için dikkate alınması gereken bir konudur.

ASO nedir?

ASO yani APP store (mobil uygulama) optimizasyonu, bir uygulamayı SEO uyumlu hale getirme ve uygulamaların arama sonuçlarında görünürlüğünü artırma çabalarının tümüdür. Mart 2017’de Google Play “Store” da 2,8 milyondan fazla uygulama bulunurken; Apple App Store’da 2.2 milyon uygulama olduğu biliniyor. Uygulama dünyasında gelişen rekabet ile birlikte uygulamaların görünürlüğünü artırmak ve öne çıkarmak zorlaşmaktadır.

Mobil Uygulama Optimizasyonu nasıl yapılır?

Anahtar Kelime Analizi:

ASO denilince ilk akla gelen; SEO çalışmalarının temelini oluşturan ‘anahtar kelime analizi’ olmalıdır. Kullanıcılar, uygulama mağazalarında arama yaparken belirli kelimeleri ararlar. Uygulamanızın öne çıkması için öncelikle anahtar kelimelerinizi doğru belirlemelisiniz.

APP Simgesi:

Uygulama logosu, kullanıcıların dikkatini çeken ilk alandır. Çalışmalar, iyi tasarlanmış logoların% 560 oranında artabileceğini göstermiştir. Logonuz akılda kalıcı; Kurumsal markalar için markanın çekici ve temsili olması tavsiye edilir.

Videolar ve Ekran Görüntüleri:

Apple Store’daki uygulama önizlemeleri ve Google Play Store’daki videolar ile kullanıcılarınızın uygulamanız hakkında daha detaylı bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek için video ve önizlemeler önerilir.

Ekran görüntüleri, uygulamanızı videolar gibi tanıtmak için de yararlı olacaktır. Ancak ekran görüntülerini seçerken en önemlilerini kullanmanız önerilir. Özellikle, içeriğini tanımlayan ekran görüntülerine metin ekleyerek uygulamanızın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Başlık ve Açıklama Yapıları:

GOOGLE PLAY STORE için

URL + Başlık + Açıklama

Kurumsal markalar için marka adının URL yapısına dahil edilmesi önemlidir. Diğer uygulamalar için uygulama adının geçilmesi önerilir. Kurumsal markalar için marka adını da içerecek şekilde başlık oluşturulmalıdır. Aynı zamanda mobil kelimesini başlığa ‘Marka Adı Mobil’ olarak geçerek; Uygulamanızın markalı mobil aramalarda görünürlüğünü artırmayı düşünün.

Açıklama alanında, uygulamanızın özelliklerini, amacını ve kullanıcılara sağladığı faydaları belirtmelisiniz. E-ticaret siteleri ve kurumsal markalar için önerilen açıklama yapısı, marka hakkında bilgi içermesidir.

APPLE APP STORE için

URL + Uygulama Adı + Açıklama

Kurumsal markalar için marka adının URL yapısına dahil edilmesi önemlidir. Kişiselleştirme veya oyunlar gibi uygulamalar için uygulama adının geçilmesi önerilir. Google Play’den farklı olarak, Apple APP Store için başlık yerine uygulama adını düzenlemeniz gerekir. Yine mobil kelimesinde, uygulamanızın görünürlüğünü artırmak için “Marka Adı Mobil” gibi mobil kelimesini içeren bir uygulama adı oluşturabilirsiniz.

Açıklama, Google Play Store’da olduğu gibi uygulamanızın özelliklerini, amacını ve kullanıcı faydalarını da içermelidir.

Başvuru ücreti:

Ücretli uygulama indirme sayısını etkileyen en büyük faktör, uygulamanızın fiyatı olacaktır. Uygulamanıza benzer ücretsiz uygulamaların kullanılabilirliği de bunu etkiler. Ücretli bir uygulamayla başarılı olmak için belirli bir markaya sahip olmanız veya çok güçlü ve benzersiz bir hizmete sahip olmanız gerekir. Bir ücret rakamı belirlemek isterseniz; Bu durumda A / B testi ile farklı rakamlar deneyebilir ve fiyatı optimize edebilirsiniz.

İncelemeler ve Derecelendirmeler:

Birçok araştırma, uygulama puanları ile yorumlar ve indirme sayıları arasında bir bağlantı olduğunu göstermektedir. Uygulama derecelendirmeleri arttıkça indirme sayısının arttığı bir gerçektir. Kullanıcılarınızdan uygulamanızı incelemelerini ve değerlendirmelerini isteyebilirsiniz. Ancak, bu bildirimleri göndermek için en iyi zamanı seçmeniz önerilir. Satın alma sırasında veya örneğin oyunun en önemli bölümündeki oyunlar için gönderdiğiniz yorumlar veya derecelendirme bildirimleri olumsuz etki yaratacaktır.

Uygulama Güncellemeleri:

Kullanıcı deneyimini artırmak için uygulamanızın canlı durumunu cihazlar üzerinden düzenli olarak izlemelisiniz; Kullanıcı yorumlarını dikkate almalı ve uygulamanızı buna göre güncellemelisiniz.

Güncellemeler hakkında küçük bir öneri; sadece güncellemenin uygulamanıza gerçekten değer kattığından emin olmanız gerekir. Kullanıcı deneyimini iyileştiren yeni bir özellik veya düzeltmeler varsa güncelleme önerilir.

Backlink çalışmaları:

Yüksek kaliteli geri bağlantılara sahip olmak, etkili bir SEO’nun en önemli parçasıdır. Bu durum, mobil arama sonuçları ve dolayısıyla APP mağaza optimizasyonu için de geçerlidir. Alan adı yetkisi yüksek sitelerden backlink alarak işinizi güçlendirmelisiniz. Bu geri bağlantılar, örneğin size benzer uygulamaları listeleyen bir makaleden de olabilir. Uygulamanızı farklı kanallarda veya ücretli reklamlarla tanıtmak da indirmelerinizi artırmanın iyi bir yolu olacaktır.

Tek Snippet nedir?

Arama sonuçlarındaki uygulamalar için en yaygın arama sonucu tek bir snippet’tir. Bu alan, uygulama adını, ortalama derecelendirmeyi, indirenlerin sayısını, açıklama içeriğini ve uygulamanın ödeme gerektirip gerektirmediğine ilişkin bilgilerin bulunduğu bir alanı ve indirme düğmesini içerir.

Arama sonuçlarında tek bir ön bilgi olarak öne çıkması için, ana sayfanıza belirli bir kod parçası eklenmelidir. Bu kod parçacığında gerekli alanlar; Başvurunuzun bilgilerini doldurmalısınız.

Google Play Store Hesapları Bedava 2021 [Güncellenmiş]

unpint_ewata@outlook.com
fP4AMzan
xvanwar.apto@gmail.com
snawintirak
dogga_wayhes@outlook.com
ipaxak492
yildira_akqa@outlook.com
cikrasy29
bayrsa_balat@outlook.com
grumany665
69minal_et@outlook.com
Pu4MALks4
munta_sevdih@outlook.com
efvalyk1235
stiliy_axam@outlook.com
eGmza4p
untra.jhon@gmail.com
Yminavaxka
picktray.axvoba@outlook.com
Gm4zLAK9
pirilask.nonn@gmail.com
epocalxik
eltaxix.apirta@gmail.com
anoglivazx32
dagga.way@gmail.com
ManxAL4PMak
trivax.epit@gmail.com
tribapmona49
benzin_doktork@outlook.com
idvialuaMk
unda_wayval@outlook.com
Pos4496Ma
cavtra_azpen@outlook.com
pZkcı4maL
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.