Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

PC için BlueStacks İndir (Ücretsiz)

PC için BlueStacks İndir (Ücretsiz) , bugün piyasadaki en popüler Android emülatörüdür. Teknolojinin ortaya çıkmasıyla birlikte, mobil oyunların sınırları sıçramalar ve sınırlar ile aşıldı. Bu, kullanıcıların bilgisayarlarındaki uygulamalara ve oyunlara erişmesini mümkün kılan Bluestacks gibi bir Android öykünücüsünün mevcudiyetinden bu yana mümkün hale geldi. BlueStacks ile ilgili web’de size BlueStacks indirmeleri sağlayan milyonlarca makale var.

Son zamanlarda, dünya çapında 210 milyondan fazla insan Bluestacks kullanıyor ve şüphesiz, büyük ekranda oynamaktan daha eğlenceli olamazdı. Bu uygulamanın en büyük avantajı, onu ücretsiz olarak getirebilmenizdir. Android işletim sistemi için tasarlanmış uygulamaları Windows işletim sisteminizin yanı sıra Mac işletim sisteminizde de edindiğinizde başka ne istiyorsunuz? Ücretsiz olduğu için herkes PC için Bluestacks’ı indirebilir, kurabilir ve kullanabilir.

Bluestacks Nedir?

BlueStacks , öncelikle BlueStacks App Player’ı üreten bir Amerikan teknoloji şirketi olarak tanınır. Ayrıca diğer bulut tabanlı çapraz platform ürünlerini de içerir. BlueStacks App Player, temel olarak Android uygulamalarını Microsoft Windows çalıştıran bilgisayarlarda ve hatta Apple’ın macOS’unda çalıştırmak için etkinleştirmek üzere tasarlanmıştır. Temel amacı, kullanıcıların hem büyük ekranda hem de küçük ekranda deneyimlerini artırmaktır. Artık herkes bu emülatörü bilgisayarlarına ücretsiz olarak indirip yükleyebilir ve özelliklerinden yararlanmaya başlayabilir.

Windows bilgisayarınız için BlueStacks’ı bu sayfadan indirin. Herhangi bir Windows PC (Windows 7, 8,10) 32-64Bit’i indirebilir ve çalıştırabilirsiniz. Bluestacks kullanarak PC için Shareit, Vidmate gibi herhangi bir PC Uygulamasını da indirebilirsiniz .

BlueStacks for PC Offline Installer İndirin

İsim SoyisimBlueStacks 4 (Nougat) v4.150.11.1001
Boyut415 MB
GereklilikWindows 7/8/10
YazarBlueStack Systems Inc.

PC için Bluestacks’ın Özellikleri

PC / Dizüstü Bilgisayarlar için bluestacks’ın bazı temel özellikleri şunlardır:

1. Daha Basit Kullanıcı Arayüzü

Bluestacks’ı çalıştırmak için inek olmanıza gerek yok. Cihazınızı çalıştırma hakkında biraz bilgi, bu bağlamda kesinlikle fazlasıyla yeterli. İlk kez bir Android öykünücüsü kullanmayı planlayanlar için Bluestacks ile başlamak, kesinlikle kullanıcı deneyiminizi kesinlikle başka bir platforma geçmeyi tercih etmeyeceğiniz şekilde geliştirecektir.

2. Daha fazla işlevsellik

Bluestacks, ana kullanıcı arayüzünün bir parçası olarak Çekirdek oyun oynama işlevine sahiptir. Ayrıca, BlueStacks Mağazası, Görevler gibi isteğe bağlı olarak kullanılabilen, kaynakları tüketen Eklenti Özellikler de mevcuttur.

3. Geliştirilmiş anahtar eşleme

Bluestacks, tamamen yeni Oyun Kontrolleri Penceresi ile temel kontrolleri yönetme olasılıklarına sahiptir. Ayrıca, Anahtar Kontroller, daha kolay gezinme için geniş kategorilere ayrılmıştır. Ayrıca, varsayılan kontrollerle oynayabilir veya kişisel tercihinize göre herhangi birini oluşturabilirsiniz.

4. Çoklu örnek

Size birden fazla Google Play hesabından birden fazla oyunu aynı anda oynama imkanı sunar. Ayrıca, aynı oyunu birden fazla hesaptan oynamayı da seçebilirsiniz. Buna ek olarak, çoklu örnek özelliği size RPG’lerde ödüllerinizin kilidini açabileceğiniz muazzam bir potansiyel sunar.

Bluestacks Online Installer Nasıl İndirilir?

Bluestacks’i PC’nize veya Dizüstü Bilgisayarınıza yüklemek için bu basit adımı adım adım izleyin:

Adım 1 – Resmi web sitesini ziyaret edin: Öncelikle, seçtiğiniz bir web tarayıcısını ziyaret etmeniz ve ardından dosyanızı elde etmek için her zaman en güvenli ve en güvenli seçenek olduğundan Bluestacks’ın resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

Adım 2 – Dosyayı İndirin: Ardından, EXE Dosyasını indirin (Windows XP, 7, 8, 8.1, 10’u destekler)

Adım 3 – Sabit İnternet olmalı: Dosya boyutu 415mb’dir. İndirme işleminde herhangi bir sorunu önlemek için hızlı ve istikrarlı bir internet bağlantınız olduğundan emin olun.

Adım 4 – Yükleyiciyi Çalıştırın: İndirilen dosyayı yanınızda bulundurduğunuzda, şimdi üzerine iki kez dokunun ve kurulum sürecini oradan sadece birkaç saniye içinde gerçekleştirebileceksiniz.

Adım 5 – Yükleyici adımlarını izleyin: Ekranda hüküm ve koşullarla birlikte görünen talimatları göreceksiniz. Gerekli tüm talimatları okuduktan sonra, son olarak, Yükle düğmesine basın. Ana ekranınızda Bluestacks için bir kısayol görünecektir.

Adım 6 – Bluestacks’ı Çalıştırın: Öykünücünün başarılı bir şekilde kurulmasından sonra, artık Bluestacks’ı PC’nizde çalıştırabilir ve en sevdiğiniz uygulamaları indirmeye başlayabilirsiniz.

Bluestacks Çevrimdışı Yükleyici Hakkında Her Şey

İnternette gezinirken, kesinlikle çok sayıda içeriğe sahip çok sayıda web sitesi bulacaksınız ve bunların hepsi size Bluestacks’ı almanın en iyi yolunu sağladığını iddia ediyor. Bizi diğerlerinden farklı kılan şey, size Bluestacks’ın tam bağımsız yükleyici dosyasını sağlamamızdır.

Geri kalan her şey size Bluestacks’ın çevrimiçi yükleyicisine erişim sağlarken, bu da sizi çok rahatsız eder, özellikle de yavaş veya düşük bir internet hızınız varsa. Bu nedenle, bir şikayeti bırakmanız için kesinlikle bir kapsam bırakmayacak olan çevrimdışı yükleyiciye erişim sağlamak için buradayız.

Bu uygulamanın popüler olmasının başlıca nedeni, çok çeşitli oyunları ve uygulamaları indirmenize izin vermesidir. Bluestacks emülatörünün genellikle desteklediği çok sayıda oyun ve uygulama çok büyüktür ve bu da, kullanıcıların üstesinden gelmeyi çok şaşırtıcı kılar. Bu emülatörün destekleyemeyeceği neredeyse hiç uygulama yok. Yani, muhtemelen bu emülatörden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

Steam bedava hesap bakınız…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu