Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar; Ülkemizin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de sıklıkla tercih edilen bir GSM operatörü olan Türk Telekom; 1995 yılından bu yana müşterilerine kesintisiz bir şekilde, kaliteli bir hizmet sunuyor.

PTT’nin 1995 yılında sunduğu telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin ayrılması sonrasında telekomünikasyon şirketi olarak hizmet vermeye başlayan Türk Telekom; 25 yıldır ev telefonu servis sağlayıcısı olarak abonelerine hizmet veriyor.

Ev telefonu, ev interneti bağlatmak isteyen kişilerin ilk tercihi olan GSM operatörü, sunduğu mobil internet hizmetindeki başarısı ile de adından sıkça söz ettiriyor.

Ev telefonu abonelerinin yanı sıra mobil cihaz abonelerine sunduğu kampanya, uygulama ve servislerle Türk halkının gönlünü kazanan GSM operatörü, cazip hediyeleri ile müşteri memnuniyetine ne denli önem verdiğini gösteriyor.

Bu yazımızda Türk Telekom tarafından sunulan hediyelerden biri olan bedava konuşma paketi yani hediye dakika nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalarla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye, kısacası konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma 2021

Türk Telekom hediye dakika kazandıran uygulama, servis ve kampanyaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz: İşte Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar ve Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır sorularına cevap vermek istiyorum.

Türk Telekom Her Yöne Konuşmak Lazım Kampanyası

Türk Telekom’un uzun yıllardır süregelen ‘Her Yöne Konuşmak Lazım’ kampanyasına göre SEÇ Konuşmak Lazım 1000 tarifesine geçen kişiler; tarifelerinde yer alan aylık her yöne 1000 dakikanın yanı sıra hediye her yöne 500 dakika daha kazanıyorlar.

Bu tarifeye numara taşıma, faturasız ya da faturalı diğer tarifelerden geçme, yeni hat satın alma vb. yöntemlerden biriyle geçen kişiler; her ay her yöne 500 bedava dakikaya kavuşuyorlar.

Aynı zamanda şanslı aboneler; kampanyaya abone olduktan sonra ilk 60 günde 12 ay için faturalı hatta kalacaklarına dair taahhüt verip, sözleşme imzaladıklarında her ay için geçerli 10 TL tarife indirimi kazanıyorlar.

Türk Telekom ‘Her Yöne Konuşma’ Kampanyası

Yalnızca bireysel faturasız hat sahibi olan kadın abonelerin katılabileceği bu kampanya dahilinde Her Yöne Konuşma kampanyasına dahil olan kişiler, 30 günde tek seferli 30 TL ve üstü yüklemelerinde hediye olarak ‘konuşma paketi’ kazanıyorlar.

Kazanılan hediye kapsamında kadın aboneler, gündüz 13.00-14.00 saatleri arasında ücretsiz olarak her yöne konuşma hediyesi elde ediyorlar.

Yani haftada bir saatlik bedava konuşmanın sahibi oluyorlar.

Bu kampanyaya TeknosaCell, POCELL, PTTCELL, BİMCell, Mobil Ofis, Kontrolü Seç Tarifeleri,  Faturasız Bayi, Katlayan, Standart ve Mobil data jet tarifeleri dışında bulunan faturasız bireysel tarifelerden herhangi birine abone olan tüm kadın müşteriler katılabiliyor.

Lakin kampanyaya katılacak kişilerin Selfy üyesi olmamaları da gerekiyor.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin HERYONE DK yazdıktan sonra oluşturdukları mesajı 5555’e göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika

Mobil internet, mobil her yöne konuşma, Muud Premium üyeliği vb. sürpriz hediyelere sahip olan ve Türk Telekom abonelerinin her hafta tıkladıkları Sil Süpür oyunu, 2021 yılında da en çok kazandıran GSM operatörlerinden biri olarak ön plana çıkıyor.

Kampanya dahilinde sunulan hediyelerden herhangi birini kazanmayı dileyen kişilerin öncelikle oyunun yer aldığı Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na kayıt olmaları gerekiyor.

Kişinin bu oyunu oynayıp da kazanabileceği hediyeler; her haftanın Çarşamba ya da Cuma günü yenileniyor.

Faturalı hat sahiplerinin yanı sıra faturasız hat sahipleri de her hafta hediyeler kazanabiliyorlar.

Her hafta Sil Süpür oyununu oynayan kişiler, günlük her yöne 100 ya da 250 dakika, haftalık her yöne 100 ya da 250 dakika, günlük Türk Telekom içi sınırsız konuşma vb. birbirinden avantajlı konuşma paketlerini kazanıyorlar.

Kazanılan paketler; yalnızca 4.5G uyumlu sim kart ve cihazlarda kullanılabiliyor. Yani kişi, oyunu oynadığında direk, 4.5G başvurusu yapmış olarak kabul ediliyor.

Aynı zamanda oyunu oynayan Türk Telekom abonelerini haftalık 30GB, 10GB, günlük 30, 10 GB vb. hediye internet paketleri de bekliyor.

Her hafta sürpriz ve avantajlı hediyeler kazanabileceğiniz bu oyununun yer aldığı Online İşlemler Uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi

Sadece ev hanımlarının katılabileceği ‘Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi’, bireysel faturasız hat sahibi olan kadınlara hediye konuşma paketi armağan ediyor.

Üstelik kadınlar aylık 150 dakikalık her yöne konuşma içeren bu paketi yalnızca 15 TL gibi düşük bir fiyata da satın alabiliyorlar.

Oldukça cazip bu kampanya dahilinde kadınlar, hediye olarak, aylık şebeke içi 2000 bedava dakika kazanıyorlar.

Kampanyaya katılmak için telefonun mesajlaşma bölümüne girip, 2000 yazıp, bu mesajı 5555’e göndermek gerekiyor.

Kampanyaya yalnızca Standart, Bayi, Ofis, Faturasız Katlayan tarifeleri dışında başka bir tarifeye üye olan bireysel faturasız hat sahiplerinin yanı sıra BİMCELL, PTTCELL, POCELL dışında başka bir faturasız gelir paylaşım ortaklığı tarifesinde bulunan kişiler katılabiliyorlar.

Türk Telekom Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom’dan Ev Telefonu Alanlara Özel Hediye Konuşma Paketi: Türk Telekom tarafından düzenlenen ‘Ev Telefonu Alana Mobil İnternet Hediye’ kampanya esaslarına göre 12 ay taahhütlü olarak ev telefonu alan tüm aboneler; hediye dakika ve internet paketi kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında tüm katılımcılar; her ay yenilenen 4GB internet elde etmenin yanı sıra ev telefonlarında geçerli olacak şekilde hediye dakikalara da kavuşuyorlar.

Katılımcılar, toplamda her ay yenilenen 3000 dakikanın sahibi oluyorlar. 3000 dakikalık hediye konuşma paketinin ise 19.00-07.00 saatleri arasında kullanılması zorunluluk arz ediyor.

Üstelik katılımcılar, sözleşme süresi boyunca konut kredisinden de hiçbir ücret ödemeksizin yararlanabiliyorlar.

Kampanyaya sadece yeni bireysel Türk Telekom müşterileri katılabiliyorlar.

Türk Telekom Hediye Dakika 2021

Türk Telekom Köy Avantaj Tarifesi: Türk Telekom tarafından yine ev telefonu kullanan müşterilere özel olarak düzenlenen Köy Avantaj tarifesi kampanya esaslarına göre köylerde ikamet eden tüm aboneler, bu kampanyaya katıldıkları takdirde aylık toplamda 300 dakika bedava konuşma paketi elde ediyorlar.

Bununla birlikte bu kampanyaya sadece İç İşleri Bakanlığı tarafından köy olarak nitelendirilen yerleşim yerlerinde yaşayan aboneler katılabiliyorlar.

Kişinin Köy Avantaj tarifelerinden herhangi birine kayıt olması, hediyelerden yararlanması için yeterli oluyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

12 Ay 500 Dakika Hediye Onnet Kampanyası ; Türk Telekom, yalnızca faturalı ya da faturasız bireysel müşterilerine değil kurumsal müşterilerine yönelik olarak  zaman zaman düzenlediği kampanyalar ile onlara da hediyeler sunuyor.

Güncel kampanyalardan biri olan ve yalnızca kurumsal müşterilerin yararlanabilecekleri 12 AY 500 Dakika Hediye Onnet Kampanyası’na göre bu kampanyaya katılarak, 12 ay süresince kampanya dahilinde abone olduğu tarifeye bağlı kalacağına ve sözleşmeden caymayacağına söz veren abonelere her ay yenilenen iş hatlarına özel 500 dakika konuşma paketi armağan ediyor.

Hediye 500 dakika her ay otomatik olarak katılımcıların hattına tanımlanıyor.

Kampanyaya PSNT-PSNT hizmeti alan kurumsal aboneler katılabiliyorlar.

Sizler de Türk Telekom müşterisiyseniz; Türk Telekom bedava dakika hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, deneyimlerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu