Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom Prime Nedir? Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Prime Nedir? Türk Telekom Prime nasıl yapılır? Türk Telekom Prime, abonelerine ayrıcalık tanıyan özelliklerden bir tanesidir. Prime müşterileri Türk Telekom için özel müşteri anlamına gelmektedir.

Kişisel özel müşteri hizmeti, alışveriş avantajı, seyahatlarda bulunan ayrıcalıklar ve daha bir çok özellik barındıran bir sistemdir. Türk Telekom Prime için evinizde veya mobil hizmetlerinden birinden yararlanıyorsanız bu eşsiz ayrıcalıklarla dolu dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Ne Demek?

Türk Telekom Prime, özel müşterilerine hem yurt içinde hem de yurt dışında ayrıcalık tanınan bir sistemdir. Birbirinden farklı avantajlar, hediyeler ve ayrıcalık sunulan Prime sisteminde müşteriler kendini özel hissetmektedir.

Prime müşterileri alışveriş avantajlarından yararlanabileceğiniz, en gözde restoranlarda indirimlerden yararlanabileceğiniz, eğlence mekanlarından faydalanabileceğiniz ve yurt dışındaki hizmetlerden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmektedir.

Türk Telekom Prime müşterileri seyahat ayrıcalıklarından da faydalanabilmektedir. Havalimanı transferlerinde VIP olarak transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca müşterilere özel seyahat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Prime müşterilerine özel olarak müşteri temsilcileriyle 7 gün 24 saat boyunca istedikleri zaman görüşebilirler, teknik destek ihtiyacınızda nerede bulunursanız bulunun ayağınıza kadar hizmet imkanı sunmaktadır.

Türk Telekom Prime Nasıl Yapılır?

Türk Telekom özel müşterilerine sunduğu hizmet olarak adlandırılan Prime hizmeti ile ayrıcalıklı avantajlardan istediğiniz zaman sınırsız bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Eğer Türk Telekom müşterisi değilseniz öncelikle müşteri olmanız gerekiyor. Daha sonra Prime sistemine abone olmak için internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurup hizmetten yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Türk Telekom internet kullanıcıysanız Prime tarifeden yararlanmak için INTERNET yazıp 6606’ya SMS olarak yollayıp hizmete abone olabilirsiniz.

Ayrıca internet ve SMS işlemi dışında Türk Telekom müşteri hizmetleri 444 1 444 numaralı telefon numarasını arayarak da abonelik işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Türk Telekom Prime müşterisi iseniz; abonelik işlemleri ya da paket değişikliği için 444 4 375 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Avantajları

Türk Telekom Prime avantajları ile hem yurt dışında hem de yurt içinde oldukça geniştir. Alışveriş, restoran, VIP havalimanı ulaşımı gibi bir çok alanda indirim ve özel avantajlar sağlamaktadır.

Daha fazla detaylı bilgi için http://turktelekomprime.com/ayricaliklar adresine göz atabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Nedir?

Türk Telekom Prime müşteri demek sunulan avantajlardan yararlanan abone olan müşterilere denir. Türk Telekom Prime müşterileri abonelikleriyle birlikte renkli dünyaya adım atmış bulunuyor. Eğer siz de Prime müşterisi değilseniz en kısa sürede bu renkli dünyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom Prime 20 GB

Türk Telekom Prime Eksper 20 GB paketini satın alanlar ilk üç ay boyunca ek olarak 30 GB bedava internet hediyesi kazanıyor. Aylık 69 TL’ye bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Bu tarife sadece faturalı aboneler için geçerlidir.

Ayrıca bu tarifeye gelen müşteriler için Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Dijital Depo 2GB ve Türk Telekom WİFİ 10GB/20GB Prime Ayrıcalık kampanyaları 24 ay boyunca ücretsizdir.

Türk Telekom Prime Nasıl Çıkılır

Türk Telekom prime müşteri olduktan sonra bu tarifen çıkmak oldukça sıkıntılı bir durum. Eğer taahhüt verildiyse kesinlikle sizden cayma bedeli tahsil edilecektir. Türk Telekom Prime nasıl çıkılır sorusuna cevap vermek gerekirse eğer taahhüt vererek bu tarifeye geçerseniz taahhüt bozma bedelini ödemeden çıkmanız mümkün değildir.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Prime ve Prime Plus müşterileri ,Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerine 444 4 375 numarasını arayarak hızlı şekilde bağlanabilirler. Türk Telekom prime müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 444 4 375 aradıktan sonra direk prime ayrıcalığı ile müşteri temsilcisine hızlıca bağlanabilir.

Türk Telekom Prime Nasıl İptal Edilir

Türk Telekom prime tarifesini iptal etmek için Türk Telekom onile işlemler menüsünden tarife ve taahhüt linkine tıklayarak iptal edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz prime aboneliğini iptal etmek için 444 4 375 arayabilir yada Telekom mağazalarına gidebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Sil Süpür Var Mı

Türk Telekom Prime müşterileri özel olarak sil süpür hediyeleri bulunmaktadır. Türk Telekom prime müşterileri özel sil süpürde 20 GB kadar bedava internet bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu