bedava internet

Türk Telekom Sil Süpür Nedir? Ne Zaman Yapılır? Nasıl Yapılır? Hediyeleri

Türk Telekom Sil Süpür Nedir? Ne Zaman Yapılır? Nasıl Yapılır? Hediyeleri
11.01.2021 07:19
0
A+
A-

Türk Telekom Sil Süpür Nedir? Ne Zaman Yapılır? Nasıl Yapılır? Hediyeleri; Diğer operatörlerin olduğu gibi Türk Telekom’unda fırsatları bulunmaktadır. Türk Telekom müşterilerini memnun edecek olan sil süpür uygulaması bulunmaktadır. Haftalık sürpriz hediyeler kazanmanıza yardımcı olacak Türk Telekom kampanyalarından biridir.

Türk Telekom şirketi tarafından müşterilerine yönelik, sil süpür kampanyasıyla dakika, internet, SMS hediyeleri verilmektedir. Türk Telekom operatörünü tercih eden kullanıcılarda, her hafta tatmin edici pek çok avantajlardan yararlanmaya başlamış oluyor. Eğer ki sizlerde beş kuruş ücret ödemeden her hafta bedava hediyeler kazanmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken, Türk Telekom sil süpürden  yararlanmaya başlamanız olacaktır.

Türk Telekom müşterisi olan her bir kullanıcıda bu uygulamadan, gönül rahatlığıyla yararlanma şansına sahip olmaktadır. Fakat kampanyaya bende dahil olmak isteyenlerin, yerine getirmesi gereken bazı adımların olacağını söylememiz mümkün. Yapmanız gereken ise aktif bir Türk Telekom müşterisi olmayı başarmanız ve her hafta sil süpür uygulamasında yer almaya başlamanızdır. Bunun içinde, Türk Telekom online işlemler menüsünü mutlaka telefonlarınıza indirmeniz gerekecektir. Çünkü sil süpür bölümü, Türk Telekom online işlemler içerisinde yer almaktadır.  Böylece sil süpür bölümünden, her hafta hangi hediyeleri kazanacağınızı görebilir ve doyasıya kazandıklarınızı kullanmaya başlamış olursunuz.

Türk Telekom Sil Süpür Ne Zaman Yapılmalı?

Türk Telekom müşterilerinin bilmesi gereken hususlardan biri, sil süpür ne zaman yapılması gerektiğidir.  Hediye kazanımları haftalık şekilde olduğundan dolayı her hafta bitişinde, tekrardan sil süpür uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Son derece eğlenceli bir uygulama olduğundan dolayı bundan sonra sizlerde kullanmaya başlamış olacaksınız. Türk Telekom sil süpür kampanyasından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Haftalık hediye kampanya sonlanması sonrasında yeniden uygulamaya giriş yaparak, bu hafta şansınıza hangi sürpriz hediyenin olacağını görebilirsiniz. Kampanyanın yenilenme günün ise Perşembe olduğunu söylememiz gerekir. Bu sayede Türk Telekom müşterileri, her Perşembe gecesi de yenilenmeden en güzel şekilde yararlanmaya başlayacaktır. İlk defa operatörün bu hizmetlerinden yararlanacak olanlar, Türk Telekom sil süpür ne zaman yapılmalı sorularına da doğal olarak cevap arayabiliyor.

Haftalık olarak artık hediyelerinizi yenilemeye başlayarak sorunsuz şekilde kullanmaya başlamış olacaksınız.

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılıyor?

Türk Telekom sil süpür uygulamasıyla her hafta ücret ödemeden hediyeler kazanmanız mümkün. O zaman hiç vakit kaybetmeden, Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır bilmeniz gerekiyor. Cihazınıza hemen Türk Telekom online işlemler menüsünü indirmeye başlayın. Uygulamayı indirdikten sonra ise hemen açmanız gerekir. Ardından giriş işlemlerinizi yapmaya başlayın. Türk Telekom sil süpür uygulamasının sağ üst bölgesinde yer alan sekmeye tıklayın. Hediye paketine hemen sizlerde tıklayarak haftalık hangi hediyeleri kazandığınıza göz atabilirsiniz.

Size özel birçok kampanyalar sunulacağından dolayı, hediyelerinizin artık mutluluğunu yaşamaya başlayabilirsiniz. Üstelik sevdiklerinizle de daha fazla konuşma fırsatları sizleri bekliyor olacak. Ayrıca haftalık hediyelerinizde anında hesabınıza tanımlanmış ve kullanıma hazır olacaktır.

Bedava internet, dakika, sms ya da sosyal medya paketleri gibi birçok avantajdan yararlanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının haftanın kendilerine göre seçilmiş sabit bir gününde sil süpür imkanından yararlanabilir. Çünkü sil süpür avantajı ile birlikte anında hattınıza tanımlanacak olan internet, sms ya da konuşma dakikaları ile yararlanabilirsiniz. Bunun için bahsettiğimiz üzere Türk Telekom mobil uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Ardından ise haftanın belirli gününde sil süpür imkanından yararlanarak hattınıza bedava biçimde yeni dakika, sms ya da internetleri tanımlatabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Gece İnterneti Saat Kaçta Başlıyor

Trük Telekom sil süpür gece 5 GB ve gece 10 GB hediye paketleri sil süpür yaptığınızda size çıkarsa 23:00 ile 06:00 arasında kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Çalışmıyor

Türl telekom sil süpür çıkmıyor yada Sil süpür çalışmıyor sorunu yaşıyorsanız uygulamayı telefondan silip tekrar kurmanız gerekebilir. Eğer halen sil süpür çalışmıyorsa telefonunuzu kapatıp açmak çözüm olabilir. Tüm bunlara rağmen halen sil süpür çalışmıyorsa mutlaka müşteri hizmetlerini aramanız gereklidir.

Türk Telekom Sil Süpür Ücretli Mi

Türk Telekom sil süpür ücretlimi sorusuna cevap vermek gerekirse Türk Telekom sil süpür hizmeti tamamen ücretsizdir ve sizden asla her hangi bir ücret talep edilmez.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır ve Türk Telekom sil süpür ne zaman yapılır sorularına cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.