Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Kullanılır? Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Nedir? Hilesi Nasıl Yapılır? operatör kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen tarifelerden bir tanesi. Bu kadar çok tercih edilen bir tarifenin Salla Kazan içerisinde biri birinden farklı kampanyalarının da yer alması adeta kullanıcılarının yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Daha çok kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin BIP Salla Kazan hilesi nasıl yapılır merak ettikleri noktalardan bir tanesidir. Gelin beraber salla kazan nedir ve hilesi var mıdır, varsa nasıl yapılır onu inceleyelim.

Turkcell Salla Kazan Nedir?

Turkcell kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen BIP tarifesinin birçok farklı kampanyaları mevcut. Bedava SMS, internet ya da dakika gibi kampanyalara erişim noktası ile BIP Salla Kazan oluyor. Mobil cihazlara indirilen Salla Kazan uygulaması ile haftada bir yapılan bedava haklar yer alıyor. Uygulama içerisine giren Turkcell kullanıcıları cihazlarını sallayarak bedava kampanyalardan faydalanabiliyor.

Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell salla kazan ister faturalı olsun isterse faturasız tüm Turkcell müşterilerinin kullanımına açık bir hizmettir. Salla kazan yapmak için Dijital Opreratör uygulamasına giriş yaparak salla kazan yapabilirsiniz. Her hafta cuma günü yenilenen salla kazan yaparak bedava internet ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörü kullanan kişiler tarafından en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de salla kazan hilesi var mıdır oluyor. Haftada bir defa salla kazan uygulamasında yer alarak hediye kazanmak isteyen kişilerin bazen istemedikleri hediyeler ile karşılaşması söz konusu oluyor. Bu noktada o hafta işlerine ne yarayacaksa onun çıkması için farklı hileler aramaları da dikkatleri çekiyor.

Turkcell Salla kazan hilesi aslında bir taktiktir. Tamamen yazılımsal bir işlem olması, belirli adımları da beraberinde getiriyor. Kesin sonuç veren taktikleri yazımızda sizler için sunarak, istediğiniz hediyeleri kazanma ihtimallerinizi daha da arttırmaya çalışacağız. İşte sizler için her hafta sunulan salla kazan hileleri ve taktikleri;

 • Her hafta cuma günü salla kazan hakları yenileniyor. İlk başta salla kazan yapan kullanıcılar büyük olasılıkla internet hakkı kazanacaklardır. Haftalık olarak belirli bir internet, dakika ve SMS dağıtma kotası yer alıyor. İnternet isteyen kişilerin direk cuma günü yapması gerekir. Çünkü dağıtımlar ilk internet ile başlıyor. Cuma günü uygulamayı kullanan kişilere de internet gitme olasılığı çok yüksek. Geri kalan süreçlerde, kalan dakika ve SMS’ler dağıtılıyor.
 • Salla kazan uygulamasında hesabım kısmına girdikten sonra Salla Kazana tıklamalı ve telefonu sallamadan sabit bir yere koymak sistemin otomatik olarak 1 GB internet vermesini sağlayacak. Cihazları sallamadan sabit bir yere koyan kişilerin genel olarak internet kazanmaları büyük olası durum.
 • Salla kazan hakkını almadan önce uygulamayı silerek yeniden yüklemek, operatörlere internet hakkı tanıyacaktır.
 • Platinum müşterilerine genel olarak internet paketleri verdiği gözleniyor. Aylık olarak ödenen fatura miktarı ne kadar çok olursa bedava verilen internet miktarı da o kadar fazla oluyor.

Turkcell Salla Kazan Ne Zaman Yapılır

Salla kazan haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta cuma günü yenilenen salla kazan ile kazandığınız hediyeleri perşembe günü kadar kullanabilirsiniz. Yani Turkcell salla kazan cuma günü yenilenirken eski haklarda silinir.

Turkcell Salla Kazan Başkasına Hediye Etme

Turkcell salla kazan arkadaşına hediye et ile salla kazandan kazandığınız internet yada dakikaları arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra salla kazan yaptığınızda salla kazan ekranında 2 seçenek çıkmaktadır. Seçenekler arasında kendin kullan ve sevdiğin birine 2 katı hediye linki çıkmaktadır.

Salla kazan nasıl hediye edilir sorusu bir çok kişi tarafından sıkça sorulduğu için bu soruya cevap vermek istedim. Eğer salla kazandan çıkan hediyeyi arkadaşınıza hediye ederseniz 2 katı olarak karşı tarafa gönderilecektir. Siz hediye etmek istiyorsanız sevdiğin birine hediye et dedikten sonra hediye edilecek numarayı girmeniz yeterlidir. İşte adım adım salla kazan nasıl hediye edilir;

 • Dijital operatör uygulamasına giriş yapılır
 • Ana sayfada salla kazan linkine tıklanır
 • Hemen salla kazan yap linkine tıklanır
 • Salla kazan için telefonunuzu sallamanız yeterlidir
 • Kazandığınız hediye ekranda görülür
 • İster çıkan hediye kendiniz kullanabileceğiniz gibi sevdiğiniz birine hediye edebilirsiniz
 • Sevdiğin birine hediye et linkine tıklanır
 • Hediyeyi göndereceğiniz kişinin numarası girilir ve gönder tuşuna basılır

Salla Kazan Hediyeleri

Salla kazan hediyeleri arasında bedava internet, dakika, SMS ve bir çok indirim ile kampanyalar bulunmaktadır. Her hafta güncelenen hediye listesi oldukça fazladır.

Salla Kazan Ne Zaman İnternet Veriyor?

Turkcell kullanıcıları tarafından Salla Kazan uygulaması ile en çok beklenen hediye internet üzerine oluyor. Bu durum da daha çok müşterilerin hangi saat aralığında internet verme olasılıklarının daha yüksek olduğunu araştırmalarına yardımcı oluyor.

Salla kazan uygulamasında yer alarak internet kazanma olasılığının en çok sabahın erken saatleri ile gecenin ilerleyen saatleri olduğu gözlemleniyor. Mesai saatlerinde salla kazan yapan müşterilerin daha çok dakika ve SMS kazanmaları söz konusu oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu