bedava internet

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası
28.01.2021 23:26
0
A+
A-

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında mutfak alışverişinizi Vodafone yanımda uygulaması içerisinde bulunan Süpermarket yanımda üzerinden yaparak 10 GB bedava internet alabilirsiniz.

Her alışverişe bedava internet veren Süpermarket yanımda ilk defa 100 TL üzeri alışveriş yaptığınızda hem 20 TL indirim hemde 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone müşterileri Vodafone yanımda üzerinden süpermarket yanımda sayfasına giriş yaparak hemen alışveriş yapmaya başlayabilirler.

Sizlere bu yazımzda Vodafone süpermarket nedir, Vodafone süpermarket nasıl üye olunur, Vodafone süpermarket bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Yanımda Süpermarket Nedir

Vodafone süpermarket Vodafone yanımda uygulaması üzerinden mutfak alışverişi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Şimdilik İstanbul, İzmit, Ankara illeri ve Bodrum da hizmet veren Vodafone süpermarket 7000 çeşit ürün ile hizmete başlamasına rağmen ürün çeşidini her geçen gün yükseltmektedir.

Vodafone süpermarket yanımda giriş yaptıktan sonra en az 60 TL alışveriş yaptığınızda siparişlerinizi evinize teslim ederler.

Vodafone Süpermarket Nasıl Üye Olurum

Vodafone müşterileri Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak kolay şekilde üye olabilirler. Vodafone yanımda uygulaması telefona yükleyerek kullanıcı giriş yaparak hemen süpermarket yanımda’yı kullanamaya başlayabilirsiniz. Süpermarket yanımda sayfasına giriş yaptıktan sonra adres bilgilerinizi doldurarak dilediğiniz ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızı yada banka kartınızı tanımlayarak hızlı alışveriş yapmanız mümkün.

Vodafone Süpermarket 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone süpermarket yanımda ile 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. İlk defa süpermarket yanımda uygulaması üzerinden alışveriş yapan Vodafone müşterileri hem 20 TL indirim hem de 1 hafta geçerli 10 GB bedava internet kazanabilirler. İlk alışverişte 10 GB kazandıran süpermarket yanımda ile ayrıca her alışveriş yaptığınızda 2 GB internet hattınıza yüklenir.

Vodafone müşterileri Vodafone bedava internet kazanmak için mutfak alışverişlerini süpermarket yanımda üzerinden yaparak internet paketi kazanırlar.

Vodafone Süpermarket Hangi Şehirlerde  Var

Vodafone süpermarket yanımda şimdilik sadece Şimdilik İstanbul, İzmit, Ankara illeri ve Bodrum’da hizmet vermesine karşın yakında bir çok ilde hizmet vermeye başlayacaktır. Eğer sizde İstanbul, İzmit, Ankara illeri ve Bodrum’da yaşıyorsanız süpermarket yanımda üzerinden alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket İndirim Kodu

Vodafone süpermarket yanımda indirim kodu en çok merak edilen sorulardan biridir. Vodafone süpermarket indirim kodu Vodafone müşterilerinin almalarına gerek yoktur. Vodafone müşterileri alışveriş yaptıklarında hediye internete ve ilk alışverişte 20 TL indirim otomatik olarak yapılacaktır. Tüm Vodafone’lular 100 TL ve üzeri ilk alışverişinde 20 TL indirim ve 10GB, sonraki her alışverişinde ise 2GB hediye internet kazanma hakkı elde edeceklerdir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone süpermarket yanımda nedir, nasıl alışveriş yapılır ve Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Comments

  1. Salih says:

    Gerçekten de gelir merak ediyorum