Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Yapılır? Salla Kazan Hilesi

Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Yapılır? Salla Kazan Hilesi Türkiye’nin en iyi operatörü olarak bilinen Turkcell, müşterilerine oldukça cazip paketler sunarak bedava internet veren uygulamalarla tercih edilme sebebi oluyor.

Turkcell Salla Kazan ile kullanıcılar haftada tek sefer olmak şartıyla çeşitli hediyeler sunmaktadır. Turkcell Salla Kazan Cuma günleri yenilenerek genelde bedava internet vermektedir. Salla Kazan uygulaması ile bedava internet paketinin yanında dakika, SMS, satın alınacak uygulamalarda indirim ve farklı hediyeler sunmaktadır.

Turkcell Salla Kazan Nedir?

Turkcell’in ücretsiz olarak sunmuş olduğu, abonelere bedava hediyeler verdiği bir uygulamadır. Turkcell Salla Kazan ile Cuma günleri müşterilerine ücretsiz hediyeler dağıtan Turkcell, her hafta düzenli olarak herhangi bir ek ücret talep etmeden hediyeleri anında vermektedir.

Turkcell kullanıcılarının en yaygın olarak kullandığı Salla Kazan uygulamasını neredeyse bütün aboneleri kullanmaktadır. Turkcell Salla Kazan yapmanız için cep telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını indirdikten sonra ana sayfada yuvarlak olarak Salla Kazan sekmesini tıklayıp kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan yapabilmeniz için Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir. İster faturalı isterseniz de faturasız hat sahibi olmanız fark etmemektedir.

Turkcell müşterileri Salla Kazan kampanyasına katılmak için ek bir ücret vermelerine gerek kalmamakla birlikte, tamamen ücretsiz faydalanabilir. Yapmanız gereken ilk işlem cep telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını indirip, telefon numaranızla bağlantı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sizden şifre isteyecektir. Şifrenizi almak için SIFRE yazıp 2222’te SMS yolladığınız takdirde şifreniz ve cep telefon numaranız ile Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra uygulamaya girip sol tarafta Salla Kazan baloncuğuna tıklayıp, Şimdi Kazan tuşuna basıp telefonunuzu sallamanız olacaktır. Daha sonra kazandığınız hediyenizi seçip hattınıza SMS olarak bilgi geldikten sonra otomatik olarak tanımlanacaktır. Hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hangi Günler

Turkcell Salla Kazan kampanyası her gün aktif olmamaktadır. Kampanyadan haftada sadece 1 defa faydalanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan kampanyası her hafta Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece yenilenmektedir. Salla Kazan uygulamasından kazandığınız hediyelerin kullanım süresinden sonra kalan kullanımlar kesinlikle devretmez ve süresi bitince otomatik olarak silinir.

Turkcell Salla Kazan kampanyası ile haftada sadece 1 defa hediye kazanma şansına sahip olabilirsiniz. 1 hafta sonra tekrardan Salla Kazan kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell salla kazan hilesi hile var mı ve Turkcell sınırısız salla kazan hilesi yapılır yapılır sorusu bir çok kişi tarafından araştırılmaktadır. Turkcell ek salla kazan hilesi yada sınırsız salla kazan hilesi yapmak için sahte konum, faake GPS yada buna benzer uygulamalar kullanmak artık Turkcell tarafından kolay tespit edilmektedir.

Salla kazan hilesi uygulamadan ban ve engel yemenize neden olacağından hile yapmak yerine sizlere bazı taktikler vermek istiyorum.

 • Haftada 1 defa salla kazan hakkınız vardır ve her cuma günü bu hakkınız yenilenmektedir. Ne kadar erken salla kazan yaparsanız bedava internet kazanma olasılığınız artar
 • Dijital operatör uygulamasına girdikten sonra salla kazan sayfasına giriş yapıp salla kazan linkine tıkladıktan sonra telefonunuzu sallamayın ve sabit bırakın. Bu şekilde bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar yükleyerek salla kazan yapabilirsiniz.
 • Ne kadar çok fatura öderseniz bedava internet kazanma olasılığınız buna bağlı olarak artar.
 • Aynı aynda iki telefonundan aynı hesaba giriş yaparak salla kazan yaptığınızda bedava internet kazanma olasılığınız artar.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell salla kazan bedava internet veren en iyi uygulamalardan biridir. Özellikle ek salla kazan hakkı kazanarak haftada 2 defa salla kazan yapmak için sendeyapdiye kanalını BİP uygulamasını üzerinden takip ederek ek salla kazan hakkı kazanabilirsiniz.

4.5G uyumlu sim kartı olmayanlar ve abonelik izni vermemiş Turkcell müşterileri 4.5G salla kazan kampanyasına katılarak hediye internet ve bedava dakika kazanırlar. 4.5G abonesi olmayan tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri 4.5G Salla Kazan Kampanyasına katıldıklarından 4.5G aboneliği izini vererek katılım gerçekleştirebilir.

Salla Kazan Hediyeleri

En çok hediye dağıtan operatörlerden biri olan Turkcell bedava dakika, SMS ve hediye internet kazanma imkanı sağlamaktadır. Günlük, haftalık ve aylık hediyeler dağıtan Turkcell salla kazan ile birbirinden farklı ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz.

Salla kazan hediyeleri arasından 30 GB bedava internet, binlerce ücretsiz dakika ve SMS yanında sürpriz indirimler ve kampanyalar bulunmaktadır.

Salla Kazan Detayları

Salla Kazan kriterleri yerine getirildikten sonra çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

 • Turkcell faturalı ya da faturasız hat abonesi olmanız gerekiyior.
 • Salla Kazan ile bedava internet, dakika, uygulama satın alırken indirim, dergilik için internet, youtube için internet, sosyal medyada kullanım için internet, TV+ aboneliği, Fizzy aboneliği gibi hediyeler sunmaktadır.
 • Faturasız Hazır Kart aboneleri aylık 30 TL yükleme yaptıktan sonra ek olarak 1 defa daha Salla Kazan kampanyasına katılma hakkı elde ediyor.
 • Cuma günleri tekrar yenilenmektedir.
 • Kazanılan hediyenin süresi vardır. Kesinlikle kalan kullanım devredilemez.
 • Ücretsizdir.
 • Kazandığınız hediyeyi sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Kazandığınız hediye tarifenizden düşmez, üstüne eklenir. Öncelikle kazandığınız hediyeyi kullanır, bittikten sonra tarifenizdeki paketten kullanıma geçersiniz.
 • Hediyeniz yüklendikten sonra ve bittiğinde SMS ile bilgi mesajı gelir.
 • Kullanımlarınız yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullanım yapamazsınız.

Turkcell Salla Kazan Hangi Saatlerde İnternet Veriyor?

Turkcell Salla Kazan ile ilgili kesinlikle yapabileceğiniz pek ekstra bir şey yoktur. Turkcell Salla Kazan hangi saatlerde internet veriyor sorusuna cevap olarak da genel olarak gece saatlerinde internet hediye vermektedir.

Gündüz yapılan Salla Kazan kampanyaları yoğunluk olduğundan dolayı pek internet vermediği bilinmektedir.

Ancak Salla Kazan kampanyasından kazanacağınız hediyeler için yapabileceğiniz bir şey pek bulunmamaktadır. Salla Kazan yapıp bedava internet de kazanabilirsiniz farklı hediyeler de kazanabilirsiniz. Bu sizin tamamen şansınıza kalmış bir durumdur.

Turkcell Salla Kazan İndir

Turkcell Salla Kazan indirme konusunda öncelikle şunu belirtelim. Salla Kazan uygulama değil kampanyadır. Salla Kazan kampanyası Turkcell Dijital Operatör uygulamasının içinde bulunan bir kampanyadır.

Turkcell Salla Kazan yapabilmeniz için Dijital Operatör uygulamasının telefonunuzda bulunması gerekiyor. Android cihazlar için Google Play Store’dan, IOS cihazlar için de App Store’dan indirebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Paylaş

Turkcell Salla Kazan kampanyasından kazandığınız hediyeyi artık sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Üstelik hediye x2 olarak hediye edeceğiniz kişinin hattına tanımlanmaktadır.

Yapmanız gereken işlem Dijital Operatör uygulamasında bulunan Salla Kazan kampanyasına girerek telefonunuzu sallayıp, kazandığınız hediyeyi Salla Kazan Hediye Et seçeneğini tıklayarak göndereceğiniz telefon numarasını yazıp Gönder tuşuna basmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu