Bip Bedava İnternet Servisleri ve İnternet Kazanma

Bip Bedava İnternet Servisleri

BİP Bedava İnternet Servisleri; Turkcell’in en popüler ve en gündemde olan uygulamalarından biri olan BİP; kullanıcılarına arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma, sesli konuşma, spor, moda, ekonomi vb. güncel haberleri takip edebilme imkanı tanıyan, Türk mühendisler tarafından geliştirilen bir uygulama olma özelliği taşıyor.

Ücretsiz bir şekilde Apple Store, Google Play Store ya da Huawei AppGallery üzerinden akıllı cihazlara indirilebilen BİP uygulaması; her hafta düzenlediği birbirinden eğlenceli çekilişleri, kullanıcılarına özel kampanyaları ile avantajlı bir dünyanın kapılarını aralamanızı sağlıyor.

Kullanıcılar; BİP uygulaması üzerinden grup şeklinde görüntülü arama ve konuşma yapabiliyorlar.

Kullanıcı sayısı her geçen gün daha da artan BİP; yepyeni kampanya ve çekilişleri ile yeni aboneler kazanmayı da başarıyor.

Bu yazımızda Turkcell aboneleri için BİP bedava internet servisleri nelerdir? BİP’ten internet nasıl kazanılır? vb. bu konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

İşte, Bip’ten internet kazanma 2023 yöntemlerine dair bilmeniz gereken o detaylar:

Bip Bedava İnternet Veren Servisler

BiP’te internet veren servisleri, kampanya ve uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

BİP Senyapdiye ile Salla Kazan’da Hediye İnternet Kazanma

31 Ekim 2023 tarihinde sona erecek olan bu kampanya dahilinde BİP uygulamasını indirerek #senyapdiye kanalını takip eden Turkcell aboneleri, Dijital Operatör uygulamasında bulunan Salla Kazan’da hediye internet kazanıyorlar.

Bedava internet kazanmak isteyen BİP kullanıcılarının öncelikle #senyapdiye kanalını takip etmeleri, sonrasında ise Salla Kazan GB Şansı butonuna tıklamaları gerekiyor.

Bu butona tıklayan kişiler, Salla Kazan’da ek sallama hakkının sahibi oluyorlar. Her kullanıcı, bu kampanya dahilinde ayda yalnızca bir sefer sallama hakkı elde ediyor.

Bu kampanyadan kurumsal ya da bireysel bütün Turkcell mobil ses hatları yararlanabiliyorlar.

BİP Senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası Dahilinde Bedava İnternet Kazama

#Senyapdiye kanalına özel olan bu kampanyaya göre Turkcell faturalarına ya da TL bakiyelerine yaptıkları alışverişlerin yansıtılmasına izin veren Turkcell aboneleri anında bedava 1GB internete kavuşuyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin öncelikle akıllı telefonlarına #senyapdiye kanalını indirmeleri, ardından kanalda yer alan ‘İzninize Hediye GB’ seçeneğine tıklamaları gerekiyor.

Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanmakla birlikte kampanya başlangıç tarihi öncesinde ‘mobil ödeme izni’ veren aboneler, kampanyaya katılamıyor ve hediye 1GB internet kazanamıyorlar.

Bil Kazan Yarışmasına Katılarak Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in hediye internet kazandıran servislerinden bir diğeri olan Bil Kazan yarışması; abonelerine hem kaliteli ve heyecan dolu dakikalar geçirme hem de haftalık 1 GB bedava internet kazanma şansı sunuyor.

Birtakım genel kültür sorularından oluşan bu yarışmada yarışmacılara toplamda 10 soru yöneltiliyor.

Yarışma, 5’er soruluk 2 aşamadan oluşuyor ve ilk aşamayı geçen yarışmacıların yarışmayı bitirip, hediye günlük 250 MB internet ile yarışmadan ayrılma şansları da bulunuyor.

2.aşamayı da başarıyla tamamlayan Bil Kazan yarışmacıları ise günlük 1GB bedava internet kazanıyorlar.

Bil Kazan kanalında her hafta düzenlenen Büyük Ödül yarışması da 2 aşamadan oluşuyor.

Bu yarışmada da ilk aşamayı geçenler haftalık 250 MB, ikinci aşamayı da geçenler ise haftalık 1GB bedava internet elde ediyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyen BİP kullanıcılarının ise BİP uygulamasındaki Bil Kazan Kanalı’nı takip ettikten sonra yarışmaya katılmaları gerekiyor.

BİP İnternet Veriyor Mu?

Bir çok Kampanyalara sahip olan BİP kampanyalara devam ediyor. Şimdi ise BİP’ten Bedava internet. BİP Resmi sitesinden genel bilgilere ve başvuru koşullarına bakabilirsiniz.

BİP Hediye Yarışına Katılarak Bedava İnternet Kazanma

BİP tarafından kullanıcılarına yönelik olarak düzenlenen ve en çok kazandıran yarışmalardan biri olan Hediye Yarışı kapsamında BİP’i en aktif şekilde kullanan kişiler hediye internet kazanıyorlar.

Bu yarışmaya göre kullanıcılar tarafından BİP kullanılarak atılan her mesaj 1 puan, her arama ise 2 puan olarak kişinin puan tablosuna ekleniyor.

İlk kez BİP uygulamasını indiren kişilerin puan hanesine 250 puan, arkadaşlarına BİP uygulamasını indirten kişilere ise 25000 puan veriliyor.

Hafta sonunda kullanıcıların toplam kazandıkları puan hesaplanıyor.

En çok puan kazanan ilk 3005 kişiye hediye internet armağan ediliyor.

Kampanya dahilinde ilk 5000’e giren kişilere bir hafta geçerli 5GB, sonraki 50 bin kullanıcıya günlük 2GB sonraki 250 bin kişiye ise günlük 1GB internet dağıtılıyor.

Kampanya kapsamında Hazır Kart abonesi olan BİP kullanıcıların hediye internet kazanabilmeleri için son 30 günlük zaman dilimi içerisinde en az 25 TL yükleme yapmaları gerekiyor.

Tüm bireysel ya da kurumsal BİP kullanıcıları kampanya dahilinde dağıtılan hediyelerden yararlanabiliyorlar.

Üstelik BİP kullanıcıları Hediye Yarışı son puan durumlarını BİP uygulamasındaki Hediye Yarışı kanalından da takip edebiliyorlar.

Sizler de zamanınızın büyük bir çoğunluğunu BİP’te geçiriyorsanız; BİP Hediye Yarışı sayesinde her hafta hediye internet paketleri kazanabilirsiniz.

BİP Yıldızları Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma

En çok hediye GB kazandıran BİP kampanyalarından olan BİP Yıldızları diğer adıyla Kullan Kazan Kampanyası; her hafta BİP yıldızlarına hediye internet dağıtıyor.

Kampanyaya göre her ayın sonunda BİP’i en çok kullanan yani o ayın BİP yıldızı olan kişilere BİP tarafından sms ile ulaşmaları gereken sms hedefi yollanıyor.

SMS hedefleri tamamen kişiye özel oluyor ve miktarı 100 ile 10 bin arasında değişebiliyor.

Belirtilen sms hedeflerine bir hafta sonunda ulaşan kişiler BİP özel günlük 1GB bedava internet kazanıyorlar.

Kampanya dahilinde BİP üzerinden atılan mesajlar, lokasyon paylaşımları, sesli mesajlar, fotoğraflar sms olarak değerlendirilirken, BİP web uygulaması üzerinden yollanan mesajlar sms olarak kabul edilmiyor.

Sizler de arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle iletişime geçerken BİP uygulamasını sıklıkla kullanıyorsanız; size yollanan sms hedeflerine ulaştığınız takdirde günlük 1GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

Bip Bedava İnternet Kazanma

Kim 1 GB İster Kanalını Takip Ederek Bedava İnternet Kazanma

Turkcell BİP kullanıcılarının takip edebilecekleri, tamamen ücretsiz bir şekilde izleyebilecekleri bir kanal olan Kim 1 GB İster? kanalı her hafta düzenlediği yepyeni bilgi yarışmaları ile katılımcıları hem eğlendiriyor hem de bedava internet dağıtıyor.

Ödül olarak internet paketi veren bilgi yarışması, toplam 15 sorudan oluşuyor.

3’er soruluk 5 aşamalı olan yarışmada 15 sorunun hepsini doğru yanıtlayanlar, hediye GB kazanıyorlar.

Her hafta Pazartesi günü yarışmalar, tekrar başlıyor. Kişi, bir haftalık yarışma süresi boyunca yalnızca 1 ödül alabiliyor.

Yarışmanın ilk dört aşamasında elenen kişiler, BİP tarafından talep edilen az bir miktarda ödeme karşılığında yarışmaya elendikleri aşamadan devam edebilme şansını elde ediyorlar.

Kampanyaya göre yılbaşında en çok puan alan 20 kişiye ise 20 GB internet hediye ediliyor.

Kişi, sahip olduğu puanları BİP Keşfet’teki Kim 1 GB İster? kanalı üzerinden takip edebiliyor.

BİP Kazan Kazan Yarışmasına Katılarak Bedava İnternet Kazanma

BİP’in en çok izlenen, hediye internet paketi dağıtan bir diğer kanalı olan Kazan Kazan kanalındaki yarışmalara katılan kişiler, bedava internet sahibi oluyor.

Yarışmayı kazananlar, günlük 1GB bedava internete kavuşurlarken, yarışmayı kazanmasa dahi katılımda bulunanlar, hediye 500 MB kazanıyor.

Aynı hafta içerisinde 3. sefer yarışmaya katılanlar, ekstra günlük 1GB bedava internet ödülü kazanıyorlar.

Katılım için öncelikle BİP uygulamasındaki Kazan Kazan kanalını takibe almanız gerekiyor.

BİP Uygulamasını İndirerek Bedava İnternet Kazanma

Bedava internet kazanmanın en kolay yöntemleri arasında yer alan bu yönteme göre BİP uygulamasını akıllı cihazına indiren ve Hazır Kart Üçlü Paketlerden birine abone olan kişiler; anında BİP kullanımlarında geçerli olan 1GB bedava internet elde ediyorlar.

Kampanya dahilinde hediye internet, kullanıcıların hattına otomatik bir şekilde yükleniyor.

Sizler de Hazır Kart Üçlü Paketlerden birine aboneyseniz; BİP uygulamasını hemen akıllı cihazınıza indirerek, hem 4,5 G hızında sesli ve görüntülü aramalar yapabilir hem de hediye internet kazanabilirsiniz.

Yeşil Beyaz BİP Kampanyasına Katılarak Hediye İnternet Kazanma

Yeşil Beyaz paketlerinden herhangi birine abone olan Turkcell kullanıcıları akıllı cihazlarına BİP uygulamasını indirdikleri takdirde hediye internet sahibi oluyorlar.

Kazanılan internet paketinin kaç GB olacağı abone olunan pakete göre değişiyor.

Kampanyaya göre kurumsal ya da bireysel 2, 4 ya da 8GB Yeşil Beyaz paket abonelerine BİP’te geçerli olmak üzere aylık 1GB; 16GB Platinum, 32GB Platinum paket abonelerine ise aylık 5GB internet hakkı tanımlanıyor.

Kişiye gönderilen bilgilendirme mesajını takiben kişi, bir ay geçerliliği olan bedava interneti kullanabiliyor.

Yeşil Beyaz paket aboneleri kampanyaya otomatik olarak dahil edildiklerinden katılım için ekstra işlem yapmaları gerekmiyor.

Bu yazımızda BİP internet kazanma yolları 2023 ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de daha önce katıldığınız ya da şu an yararlandığınız BİP’te internet veren servisler ve uygulamaları yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu