Pttcell Kontör, Bakiye Nasıl Yüklenir?

Pttcell Kontör, Bakiye Nasıl Yüklenir?  Pttcell abonesi ve faturasız hat kullanıcıysanız, TL yüklemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz birkaç farklı yöntem vardır. Bu yazıda, “Pttcell TL yükleme nasıl yapılır?” diye merak eden müşteriler için, farklı TL yükleme yöntemlerinden bahsedeceğiz. Hadi başlayalım!

Pttcell Kontur,TL, Bakiye Nasıl Yüklenir

Türk Telekom alt yapısını kullanan PTTcell tl yükleme işlemi nasıl yapılır hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

  • PTT Şubelerinden TL Yükleme

Pttcell, diğer operatörler gibi GSM bayisi bulunmayan bir operatör olduğundan, fiziksel TL yükleme işlemleri PTT şubelerinden yapılmaktadır. Size en yakın PTT şubesine giderek, yüklemek istediğiniz TL tutarı kadar ödeme yaparak hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

  • Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla TL Yükleme

Pttcell kullanıcısıysanız, 444 67 88 no’lu Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kredi kartı bilgileriniz ile faturasız hattınıza TL yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Pttcell.com.tr İle TL Yükleme

Faturasız hattınıza TL yükleme işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirebileceğiniz yöntemlerden biri de, Pttcell.com.tr adresinden online olarak yapacağınız TL yükleme işlemidir. Yapmanız gereken, anasayfada üstte yer alan TL Yükleme sayfasına girdikten sonra, yükleme yapılacak telefon numarası bilgisini ve yüklemek istediğiniz TL miktarını girmektir. Ardından, kredi kartı ya da banka kartı bilgilerini girdikten sonra, onay sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradan, cep telefonunuza gelen şifreyi girerek Pttcell TL yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

  • Kredi Kartı İle TL Yükleme

Kredi kartınızı kullanarak Pttcell faturasız hattınıza TL yüklemek için, 444 67 88 no’lu müşteri hizmetleri hattını aramanız ya da internet sayfası aracılığıyla yükleme yapmanız gerekmektedir. Elden ödeme yaparak TL yüklemek isterseniz, size en yakın PTT şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Nasıl Pttcell’li Olurum?

Avantajlı konuşma, SMS ve internet paketleri ile uygun fiyatlı bir GSM operatörü olan Pttcell ailesine dahil olmak da oldukça kolaydır. Yapmanız gereken, size en yakın PTT şubesine kimliğiniz ile birlikte gitmek ve Pttcell SIM kartınızı almaktır. Artık, SIM kartınızı telefonunuza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda pttcell tl yükleme yerleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Eğer Pttcell tl yükleyemiyorum sorunu yaşıyorsanız mutlaka müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu