Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile internet paketiniz bittiğinde hiç bir ek ücret ödemeden kolaylıkla internet paketi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından devamlı güncellenen bedava internet kampanyaları takip ederek sizlere ücretsiz internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Ülkemizin hızla büyüyen en iyi operatörlerinden biri olan Türk Telekom güçlü alt yapısı ve 4.5G hızında internet kalitesini sunmaktadır.

Abone sayısını hızla yükselten Türk Telekom hem müşteri sayısını artırmak hem de elinde aboneleri korumak için bedava internet kampanyaları yapmaktadır. Sizlere bu yazımızda Türk Telekom ücretsiz internet nasıl yapılır? Türk Telekom ücretsiz internet paketleri ve kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır

Gündelik hayatımızın bir parçası olan internet neredeyse günümüzün çoğunu almaktadır. Bazı dönemler yoğun internet kullanımı paketimizin erken bitmesine neden olmaktadır. Ek paket satın almak yada paketinizin yenilenmesini beklemek yerine Türk Telekom bedava internet 2024 kampanyalarına katılarak sizlere ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından yapılan güncel hediye internet kampanyalarına katılarak sizlere bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

İşte Türk Telekom bedava internet kazanma yolları ve bedava internet kampanyaları;

Türk Telekom Selfy 1 G Bedava İnternet

Türk Telekom gençlik dünyası Selfy 25 yaş altı tüm gençlerin katılımı açıktır. 25 yaşından küçüklerin T.C. kimlik no ile üye olabileceği Selfy dünyasından bir çok hediye ve kampanya bulunmamaktadır.

Selfy abonesi olan gençler hatlarına 30 TL yükleme yaptıklarında 1 GB bedava internet kazanırlar.

  • Hattınıza en az 30 TL yükledikten sonra 48 saat içerisinde
  • DOPDOLU HEDIYE yazıp
  • 4545’e kısa mesaj gönderim.

Hattınıza TL yükledikten sonra SMS gönderilmesi gerekir. Bilgilendirme mesajı sonrası dilediğiniz gibi hediye interneti kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası

Türk Telekom hoş geldin kampanyası ile yeni faturasız hat alan hattını Türk Telekom’a taşıyan herkese İlk ay 750 DK 750 SMS 25 GB İnternet Hediye olarak verilecektir.

Ayrıca faturasız hat alan Türk Telekom müşterileri 3 ay boyunca 15 GB bedava internet kazanmak için hatlarına 30 TL yüklemeleri gereklidir. Her 30 TL yüklemeye aylık 5 GB internet 3 ay boyunca verilecektir. Yeni hat alımı yada hattınızı Türk Telekom’a taşıdıktan sonraki 30 gün içerisinde BOLBOL yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Sil süpür bedava internet kampanyası ile haftalık 20 GB kadar hediye internet kazanma imkanınız bulunmaktadır. Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaparak kullanabileceğiniz sil süpür 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB ve 20 GB bedava internet vermektedir.

Günlük, haftalık ve Aylık hediye internet veren sil süpür ayrıca gece kullanabileceğiniz internet ile saatlik geçerli internet paketleri de vermektedir.

Play Store ya da App Store  üzerinden indirip haftada 1 defa sil süpür yapabilirsiniz. Sl süpür hakları her hafta cuma günü yenilenmektedir.

Türk Telekom  30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 1 ay boyunca geçerli 30 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kart ile ücretsiz olarak değiştirmeniz yeterlidir.

Türk Telekom mağazalarından ücretsiz olarak 4.5 G uyumlu sim kart alan tüm müşteriler 30 GB hediye internet almak için 4.5G 30GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri halinde hediye internet kampanyasından yararlanabilir.

Türk Telekom E-Fatura Bedava İnternet

Sadece faturalı hat sahibi abonelerin yararlanabileceği e-fatura hediye 1 GB kampanyasından yararlanmak için 1GB boşluk e-mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Hem kağıt israfından kurtulmak hem de doğaya katkıda bulunmak için e-fatura aboneliğinizi ücretsiz olarak başlatabilirsiniz. Aylık fatura detaylarınız e-posta adresine gelecek hem de size kısa mesaj ile bildirilecektir. Kampanyaya her müşteri 1 defa katılabilir. Abonelik iptali için IPTAL E FATURA 1 GB yazıp 3008’e SMS gönderebilirsiniz.

Ayrıca otomatik ödeme talimatı veren Türk Telekom müşteri 2 GB bedava internet kazanıyor. Türk Telekom uygulaması üzerinden yada bankanızdan otomatik ödeme talimatı verdiğinizde hattınıza 2 GB otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Yükle Kazan Bedava İnternet

Türk Telekom yükle kazan kampanyası kapsamından faturasız hattınıza Türk Telekom online işlemler üzerinden yükleme yaparak 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Kredi kartı yada banka kartı ile online işlemlerden 30 TL ve ütü yüklemeye hattınıza 1 GB bedava internet otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Paketleri

Türk Telekom ücretsiz internet paketleri ile sizlerde hiç bir ücret ödemeden bedava internet sahibi olabilirsiniz. Özellikle faturasız hatlara yönelik yapılan ballı 4 GB paketi ile hiç bir ücret ödemeden internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Ballı 4 GB bedava internet paketi sadece yeni hat alan yada hattını Türk Telekom’a taşıyan müşterilere özeldir. Türk Telekom kalitesi ile tanışmak için bu yapılan bu kampanyada BALLI 4 faturasız paketini tercih ettiğinizde 4 GB bedava internet ve 40 TL hediye kazanırsınız.

Her hangi bir ücret yada taahhüt vermeden Türk Telekom abonesi olursanız hem 4 GB hem de 40 TL bakiyeye ücretsiz sahip olursunuz.

Türk Telekom ballı 4 tarifesi hakkında ayrıntılı bilgi için Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom arayanı bil plus 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom arayanı bil servisine aylık yada 6 aylık abonelik gerçekleştirmesi halinde hediye internet kazanırlar.

Arayanıbil Plus servisine aylık abonelik başlattığınızda haftalık 1 GB 6 aylık servis aboneliği başlattığınızda 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet kazanırsınız. Arayanı bil servisine 1 aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e mesaj atmanız yeterli. 6 aylık abonelik için ise PLUS yazıp 7066’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom’un yaptığı tüm kampanyaları incelemek için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom hediye internet gönder bedava 1 GB internet kazan kampanyasından yararlanmak için sevdiklerinize yada arkadaşınıza internet paketi hediye etmeniz yeterlidir.

Kampanya kapsamında sevdiklerinize 1 GB ve 4 GB internet paketi göndermeniz yeterli. Hem sizi hem de sevdiklerini mutlu eden bu kampanyada aylık 1 GB hediye eden kullanıcılar haftalık 1 GB cepten internet kazanırken, Aylık 4 GB hediye eden kullanıcılar aylık 1 GB cepten internet kazanıyor.

Sizlere bu yazımızda güncel Türk Telekom Bedava İnternet kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu