bedava internet

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme
21.01.2021 10:14
0
A+
A-

Türk Telekom hediye internet gönderme işlemini yapabilmeniz için bazı adımları sizlere sunmak üzere bu yazımızı kaleme aldık. Türk Telekom başka birine hediye internet gönderme 2021 yılında da kaldığı yerden devam ediyor ve bu sayede artık siz de belki de en zor anınızda arkadaşınıza istediği kadar internet hediye edebilirsiniz. Üstelik yeni bir ödeme yapmaya gerek kalmadan mevcut tarifenizdeki data paketlerinden bunu yapabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk telekom başkasına hediye internet gönderme yolları ve Türk Telekom hediye internet talep etmek için yapmanız gerekenler ise;

Türk Telekom Başka Birine Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom başka birine hediye internet gönderme için yapmanız gereken şey 9433’e bu talebinizi kısa mesaj olarak belirtmek. Bunun için İSTE yazarak arasına bir boşluk ve hediye internet istediğiniz kişinin numarası ve bir boşluk daha yazarak hediye internet limiti belirlemeniz. Örnek şu şekilde yapılabilir; İSTE 0555 123456789 2 GB gibi.

Eğer hediye verecek kişi siz iseniz bu durumda HEDIYE yazarak arasına bir boşluk bırakın ve hediye vermek istediğiniz miktarı yazınız. Örnek olarak şu şekilde; HEDIYE 0555 123456789 gibi. Bundan sonra artık siz de bu sayede ister arkadaşından hediye internet talep etme yolları arasından seçtiğimiz bu yolu seçebilir ya da ona hediye internet yollayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Talep Etmek

Türk Telekom hattına sahip aboneler başka bir Türk Telekom abonesinden hediye internet talep etmek için ISTE yazıp hediye internet istediği kişinin numarasını yazarak istediği internet miktarını yazarak aralarında boşluk bırakarak 9433’e kısa mesaj atmaları yeterlidir.

Türk Telekom hediye internet gönderme kampanyası ile aylık 1 GB internet hediye edenlere haftalık 1 GB aylık 4 GB internet hediye edenlere ise aylık 1 GB bedava internet kazanırlar.

Türk Telekom Arkadaşına İnternet Gönderme

Türk Telekom olan birine internet göndermek için yukarıda sizlere açıkladığım yöntem ile internet gönderimi yapabilirsiniz. Her hediye internet gönderimi yada hediye internet talebi onay verilmesi sonrası 1 TL ücret alınacaktır.

Türk telekom müşterisi olan birine gönderebileceğiniz internet paketi ise;

Paket İsmi Paket Ücreti
100 MB 9 TL
250 MB 12 TL
1 GB 19 TL
4 GB 39 TL

Türk Telekom Arkadaşına Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom başka birine hediye internet gönderme 2021 için bazı paketleri daha doğrusu seçenekleri arkadaşınıza sunabilirsiniz. Bunlar; 1 GB internet paketi 15 TL, 4 GB internet paketi 35 TL, 100 MB internet paketi için 5 TL ve 250 MB internet paketi 9 TL paketlerinden birini arkadaşınıza yönlendirebilirsiniz.

Eğer faturalı hat kullanıcısı iseniz yukarıdaki paketler hattınıza ek bir ödeme olarak yansıtılacaktır. Eğer faturasız hat kullanıcısı iseniz bu durumda hattınızda söz konusu paketlere yetecek kadar Liranız olmalıdır. Bunun için de Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanabilir ve hattınıza tanımlı kredi kartından da gönderim sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz yöntemi kullanarak siz de Türk Telekom başka birine hediye internet gönderme işlemini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Bu sayede artık arkadaşınızı belki de en zor zamanında yalnız bırakmamış olacaksınız.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom hediye internet gönderme nasıl yapılır sorusuna cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsinizz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.