bedava internet

Vodafone Arkadaşına Hediye İnternet Gönderme

Vodafone Arkadaşına Hediye İnternet Gönderme
21.01.2021 00:13
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone arkadaşına hediye internet nasıl gönderilir sorusuna bu yazımızda cevaplar arayacağız. Bildiğiniz gibi Vodafone arkadaşına hediye internet nasıl gönderilir 2021 yılında da devam eden bir uygulama ve bu yüzden birçok kişi bu yöntemin nasıl yapılacağına dair araştırmalar yapmaya devam ediyor. Biz de bu yazımızda bu yönteme ve nasıl gönderileceğine değineceğiz. İşte tüm yönleri ile Vodafone’dan başka birine internet gönderme yolu….

Vodafone Arkadaşına Hediye İnternet Gönderme

Bu yöntemi kullanabilmek için öncelikle Red’li olmanız gerektiğini ifade etmeliyiz. Yani Vodafone’dan Turkcell’e internet gönderme ya da başka telefona internet gönderme yapabilmeniz için Vodafone Red tarifelerinden birine sahip olmanız gerekiyor.

Eğer Vodafone Red tarifelerinden birine sahipseniz gönderim sağlayabilirsiniz ancak eğer halen Redli değilseniz, başka birine internet gönderme yapamazsınız. Şimdi Red tarifelerinden birine üye olduğunuzu ya da olacağınızı varsayarak bu yöntemi sizlere açıklayalım!

Online servis, müşteri hizmetleri, Vodafone cep servis ve cep self servis yöntemlerinden birini kullanarak hattınızdaki mevcut internetin %75’ine kadar internet gönderme yapabilirsiniz. Yani, Vodafone’dan başkasına ne kadar internet gönderebilirim sorusuna %25, %50 ve %75 olarak cevap verebiliriz.

Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone Arkadaşına İnternet Hediye Etme

Vodafone arkadaşına internet gönderme yollarından biri olan direk paket satın almak yada Yanımda uygulaması üzerinden seçtiğiniz numaraya paketi göndermektedir. Dilerseniz ek internet paketi satın alıp gönderebileceğiniz gibi direk TL gönderimi yapabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşına Hediye İnternet Paylaşımı

Öncelikle internet paylaşımı yapabilmeniz adına hattınızda mevcut paketinizdeki internet datalarınızı kontrol etmeli ve yeterince data olduğunu görmelisiniz. Bu adımdan sonra telefonunuzun Ayarlar kısmına giriniz. Ayarlar kısmındaki “İnternet Paylaşımı ve Mobil Erişim” ya da ” Ağ ve İnternet” kısmına giriş yapınız. Girişin ardından ‘’Kablosuz Hotspot Kurulumu Yap’’ ya da ” Mobile Hostpot” sayfasından etkinleştirme yapınız. İnternet paylaşımı etkin hale getirilmesinin ardından WIFI açık ise otomatik kapanacaktır ve ardından mobil veriniz açılacaktır.

Açılacak bu ekranda paylaşımı sırasında karşıdan görünecek isim ve şifre bilgileriniz yer alacaktır. Bu adımdan sonra dilediğiniz herkese internetinizi paylaştırabilirsiniz.

Vodafone arkadaşına hediye internet gönderme yolları hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.