bedava internet

Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları
11.01.2021 08:15
0
A+
A-

Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları 2021 yılında da devam etmektedir. Günümüzde internetin her alanda çok fazla kullanılmaya başlaması GSM operatörlerinin de birtakım farklı kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına sunmasına neden olmaktadır. Vodafone GSM operatörü bu tür kampanyalar düzenleyerek her daim akıllı telefon kullanıcılarının dikkatini üzerinde çekmeyi başarmaktadır.

Vodafone bu şekilde bedava internet kampanyaları düzenleyerek eski kullanıcılarını bünyesinde tutmayı başarırken bir yandan da yeni müşterileri Vodafone bünyesine katmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone GSM operatörü birbirinden farklı internet ve sms kampanyalarıyla var olan abonelerini memnun etmenin yanı sıra yeni abonelerinin de yüzünü güldürecek kampanyalar düzenlemektedir. Yaşanılan şu pandemi sürecinde özelikle üniversite gençliğini de düşünen Vodafone okullarına devam edemeyen tüm öğrenciler için uzaktan eğitime destek olabilmek için 6 GB a kadar olan bedava internet paketlerini oluşturmuştur. Bu kampanya ile rahatlıkla uzaktan eğitime tüm öğrenciler katılım sağlayabilirler.

Fakat bu 6 GB destek internet paketi sadece Yüksek Öğretim Kurulunun Üniversitelerine ait olan web adreslerinde kullanılmak için geçerli olup faklı siteler için bedava internet paketinden yararlanılamayacaktır. Ayrıca bu Vodafone 6 GB bedava internet kampanyası 3 ay boyunca devam edecektir. İster faturalı hat üzerinden isterseniz faturasız hattınız olsun tüm Vodafone aboneleri için geçerli olan bir tarifedir.

Vodafone Ramazan Ayı Bedava 1 GB İnternet Paketi 2021

Vodafone 1 GB bedava internet paketi ile Ramazan ayının rahat ve bol görüntülü arama ve konuşmayla geçecektir. Korona virüs nedeniyle evlerinde kalmak zorunda kalan kişiler için Vodafone Ramazan kampanyası düzenleyerek tüm abonelerine 1 GB bedava internet vermektedir.

Vodafone Yeni Abonelere 60 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone GSM şirketi diğer operatörlerden Vodafone operatörüne geçmek isteyen kişilere ayda 5 GB olmak üzere toplamda 60 GB’a kadar bedava internet hediye etmektedir. 2021 yılının dev kampanyalarından birini düzenleyen Vodafone böylelikle çok sayıda telefon kullanıcısını kendi bünyelerine katmayı başarmıştır. Mayıs 2021 yılında Vodafone tarafından aktif edilen bu kampanya ile çok sayıda kişi Vodafone şirketine geçiş yapmıştır. Kampanya faturalı hatlara geçiş yapan kişiler için geçerlidir. Sizlerde Vodafone 60 GB kampanyasına katılım sağlayabilmek için ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasına giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak internet paketleri linkine tıkladıktan sonra “Haftalık Hediye İnternet” alarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınızı davet ederek 15 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone abonesi olmayan arkadaşlarınızı davet ederek hem siz hemde davet ettiğiniz arkadaşını 15 GB internetin sahibi olursunuz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz kampanyalar ise;

  • 500 MB bedava internetin sahibi olmak için kullandığınız hattınızdan NET 500MB yazarak 3636’a kısa mesaj göndererek hediye internetin sahibi olabilirsiniz.
  • Vodafone hattınızdan Surpriz > 6666’a kısa mesaj gönderdiğinizde hattınıza tanımlanacak vodafone bedava internet paketinin sahibi olursunuz.
  • Vodafone müşterileri Kazan yazıp 4445’e kısa mesaj göndererek vodafone bedava internet kazanabilirler.

Vodafone Mobil Ödeme İle 1 GB Hediye Kazanma Şansı

Özellikle bahar aylarından bu yana yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde GSM şirketleri kendi bünyelerinde bulunan abonelere veya yeni abonelere de farklı kampanyalar düzenleyerek piyasayı hareketlendirmeye çalışmaktadırlar. Özellikle akıllı telefonların varlığıyla insanlar yüz yüze gelemeseler de yakınlarıyla telefonlar aracılığıyla iletişimde kalmaya özen göstermektedirler.

Dolayısıyla Vodafone şirketi birtakım avantajlı tarifelerle tüm abonelerini memnun etmeye çalışmaktadır. Vodafone 1 GB internet paketine sahip olabilmek için Vodafone mobil ödeme uygulamasını indirmeniz gereklidir.

Vodafone kullanıcılarını çok daha yakından ilgilendiren bu kampanyalardan sizler de yararlanabilirsiniz. Hattını Vodafone’ye taşıyanlar ya da Vodefone hattını kullananlar bedava sms, dakika ya da internet kampanyalarını kullanarak istedikleri gibi özgür biçimde davranabilirler. Bu kapsamda bahsettiğimiz tüm bu adımların en iyi biçimde incelenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde Vodafone kampanyalarından yararlanamaz olup neticesinde de avantajları kullanma hakkınız da gidebilir. Çünkü çoğu paket avantajı belirli bir süreyi kapsamakla birlikte bu süre dışında sizlerden gelen geri dönütler değerlendirilmemektedir. Nitekim sizler de bu gibi avantajlardan yararlanmak adına bahsettiğimiz üzere birçok kriteri uygulamaları, araştırmalar yapmalı ve çeşitli yerlerden de takipte kalmalısınız.

Comments

  1. engin says:

    vodafone bedava internet lazım