Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom Bedava Dakika 2021Türk Telekom bedava dakika kampanya ve paketleri ile hiç bir ücret ödemeden sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz. Her yöne bedava dakika kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri katılabileceği kampanyalar ile kesintisiz konuşmaya devam edebilir.

Faturalı ve Faturasız Türk Telekom müşterilerin katılabileceği bedava dakika kampanyalarına SMS göndererek yada online işlemler üzerinden katılabilirsiniz. Hem müşteri sayısını artırmak hem de elinde müşteri korumak isteyen Türk Telekom tarafından yapılan güncel bedava dakika kampanyaları yazımızda.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava konuşma paketi, Türk Telekom bedava konuşma kampanyaları, Türk Telekom bedava dakika 2021, Türk Telekom bedava dakika kazanma yollarını ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika 2021

Türk Telekom bedava dakika 2021 kampanyalarını atılım için SMS gönderimi gereklidir. Bazı bedava dakika kampanyalarına daha önce katılanlar tekrar katılamazlar. Türk Telekom online işlemler menüsü üzerinden de katılabileceğiniz bedava dakika paketleri faturalı ve faturasız tüm abonelerin katılımına açıktır.

Sizlere mümkün oldukça güncel bedava dakika paketlerini vermeye çalışacağım. Bazı kampanyalar kısa süreli olsa da bazı bazı bedava dakika kampanyaları devamlı olarak aktiftir.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türk Telekom bedava dakika yapmak için katılabileceğiniz ilk kampanyalardan biri Sil süpür ile bedava dakika yapmaktır. Bedava dakika kazanmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasını giriş yapıp sil süpür yapabilirsiniz. Kazandığınız bedava dakika bilgileri size SMS olarak bildirildikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom sil süpür ile sınırsız konuşma, gece bedava konuşma ve saatlik bedava dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom bedava dakika kazanma yollarından bir diğeri ise Prime 10 GB, 15 GB ve 20 GB tarifelerinden biride katılıp 12 ay boyunca taahhüt verildiğinde Türk Telekom aboneleri ve şehir içi şebeke aramaları ücretsiz olarak 12 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Yapma

Türk Telekom bedava dakika yapma yollarından bir diğer ise hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yapmaktır. Her ay geçerli bu kampanyada hattınız her ay 30 TL yüklediğiniz her yöne 120 dakika kazandığınız mesaj size gelecektir. Her yöne bedava dakika kazanmak için hattınıza online işlemler menüsü girerek yükleme yapmanız yeterlidir. 7 gün boyunca geçerli 100 dakika paketi ayda 1 defa katılma hakkınız bulunmaktadır.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika

Doya doya sevdikleriniz ile belirli saatler konuşmak için mutlaka katılmanız gereken bedava dakika kampanyalarında biri olan Her yöne bedava dakika kampanyasıdır. Türk Telekom her yöne bedava dakika kampanyasına katılmak için hattınızdan HERYONE DK yazıp 5555‘e mesaj göndermeniz yeterlidir. Bilgilendirme mesajı sonrası belirlenen saatler arasında ücretsiz konuşma kazanırsınız.

Türk Telekom 100 dakika bedava dakika kampanyası her faturalı hat sahibinin 1 defa katılımına açıktır. Daha önce katılan müşteriler tekrar katılamaz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Hattını Türk Telekom’a taşıyan yada faturasız hat satın alan Türk Telekom müşterileri 12 ay boyunca her ay her yöne bedava 50 dakika kazanırlar. Yeni hat aldıktan sonra yada hattını Türk Telekom’a taşıdıktan sonra 1 ay içerisinde hattınızdan KAYIT yazıp 5660’a SMS gönderdikten sonra faturasız hat sahipleri 20 TL yüklemeli faturalı hat sahipleri ile fatura ödemesi yapmaları yeterlidir. 12 ay boyunca her ay her yöne bedava 50 dakika otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Hafta sonu bedava konuşmak isteyen Faturasız Türk Telekom müşterileri hatlarına 30 TL yükleme yaptıklarında Cumartesi gece 00:00 dan Pazar geçe 23:00 kadar ücretsiz olarak konuşabilirler. Toplamda hattınıza yüklenecek 2000 dakika kazanmak için hattınıza 30 TL yükledikten sonra HAFTASONU yazıp 4242’e SMS göndermeniz yeterlidir. Hattınıza tanımlanan 2000 dakika 1 ay boyunca her hafta sonu geçerlidir. 2000 dakika kazanmak için mutlaka hattınıza 30 TL yüklenmesi gereklidir.

Türk Telekom bedava dakika 2021 kampanyalarından biri diğeri ise belirli saatlerde bedava konuşmak paketi veren Her Yöne dakika kampanyasıdır. Hattınızdan HERYONE DK yazıp 5555’a SMS gönderdikten sonra size özel olarak belirlenen saatlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

türk telekom bedava dakika

Türk Telekom Her Yöne Bedava Konuşma Paketi

Türk Telekom Ramazan ayı bedava dakika kampanyası kapsamında Ramazan ayında ücretsiz olarak konuşma paketi kazanabilirsiniz. Bereketli konuşma kampanyası ile Ramazan ayını girdiğimizde hattınızdan RAMAZAN 500DK yazıp 5555’ e kısa mesaj göndererek her yöne 500 dakika hattınıza tanımlanır. Aynı şekilde şebeke için sabit hatlar ile konuşmayı çok seviyorsanız RAMAZAN SINIRSIZ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gereklidir. Bu kampanyadan yararlanmak için hattınıza 30 TL yüklemek yeterlidir. Ayrıca Türk Telekom müşteri kendi aralarından her gün 2 saat bedava konuşurlar.

Türk Telekom 50 ve 100 Dakika Hediye Kampanyası

Türk Telekom 50 dakika ve 100 dakika konuşma paketi kazanmak için hattınızda PAKET yazıp 9090’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza 50 yada 100 dakika kazandığınıza dair bilgilendirme mesajı geldiğiniz kazandığınız bedava dakika paketini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava dakika kazanmak için aynı şekilde hattınızdan MILYON yazarak 3527’e kısa mesaj göndererek bedava dakika kazanabilirsiniz. Kazandığınız bedava dakikalar sadece Türk Telekom yönüne yapılan aramalarda geçerlidir.

Türk Telekom Selfy Bedava Dakika

Türk Telekom gençlik dünyası Selfy ile uykusuz geceler hazır olun. Hem siz hem de arkadaşınız Türk Telekom selfy’li abonesi ise geceleri 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında ücretsiz olarak konuşabilirler. 25 Yaş altı gençlik dünyası Selfy abonesi olarak bu türden kampanyalara katılabilirsiniz.

Türk Telekom gece bedava konuşma paketini almak isteyen Selfy müşterileri GECE yazıp 4545ê ücretsiz mesaj göndermeleri yeterlidir. Bir defa SMS gönderdikten sonra hattınıza TL yüklemesi yaptığınızda her ay otomatik olarak katılımızınız gerçekleştirilir.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı

Türk Telekom faturalı hat sahiplerine özel olarak hazırlanan bu kampanyada e-faturaya geçen müşteriler yararlanabilir. Fatura dökümünü e-posta olarak almayı tercih ederek hem çevreyi korumuş olur hem de bedava dakika kazanabilirsiniz. Bedava 100 dakika kazanmak için e-posta adresinizi yazıp boşluk bıraktıktan sonra SES yazdıktan sonra 3008‘e sms göndermeniz yeterlidir. Otomatik ödeme talimatınız alındıktan sonra hattınıza 100 dakika yüklenecektir. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verdiğinizde Türk Telekom bedava 2 GB internet kazanırsınız.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturasız

Türk Telekom faturasız sahipleri bedava dakika kazanmak için geleneksel yükle kazan kampanyası ile hatlarına her yükleme yaptıklarında bedava dakika kazanabilirler. Hattınıza kredi kartı yada otomatik ödeme talimatı ile 30 TL ve üstü yükleme yaptığınızda 100 dakika, 250 dakika hatta 1000 dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom ev hanımlarına özel olarak hazırladığı ‘’Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi’’ kampanyası ile her yöne 150 dakika paketi 15 TL alırlar. Bu paketi aldığınızda 10.00- 15.00 arası 2000 dakika Türk Telekom aboneleri ile ücretsiz olarak kullanılırlar. Hattınıza tanımlanan bedava dakikalar 30 gün boyunca geçerlidir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom bedava dakika yapma hilesi bir çok kişinin araştırdığı ve merak ettiği konulardan biridir. Türk Telekom bedava dakika hilesi yoktur. Daha önceleri sil süpür hilesi yaparak bedava dakika kazanmak mümkündür ancak yapılan güncelleme ile bu tür hileler tamamen kapatılmıştır. Türk Telekom bedava dakika hilesi yapmak yerine sizler verdiğim Türk Telekom bedava dakika 2021 kampanyalarına katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu