Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet; Türk Telekom ile özel 10 GB bedava internet kampanyası ile yeni hat alımı yada numara taşıma işlemi gerçekleştirmeleri halinde 10 GB internet hediye edilecektir.

Şehrinize özel olarak bu kampanyadan yararlanmak için bulunduğunuz ildeki Türk Telekom mağazalarından Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane tarifelerinden biri geçmeniz yeterlidir.

Özellikle numarasını Türk Telekom’a taşımak isteyenler yada yeni hat alanların tercih ettiği bu kampanyandan yararlanmak için mutlaka paketini yaşadığınız şehirde geçerli olması gereklidir. Belli aralıklarla güncellenen bu kampanyaya Balıkesir, Çanakkale, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa ve Antalya’da yaşan kişiler başvurabilir.

Türk Telekom İle Özel 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ile özel 10 GB bedava internet kampanyası belirli şehirde bulunan müşterilere özel olarak hazırlanmıştır. Türk Telekom mağazalarına giderek katılabileceğiniz bu tarifeye sadece Efsane paketlerden her hangi biride geçtiğinizde 1 ay boyunca geçerli 10 GB kazanırsınız.

Türk Telekom mağazalarından Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane tarifelerinden biri geçtiğinizde hattınıza 10 GB hediye internet yüklenecektir. Kampanyaya sadece yani hat alımı yada numara taşıma işlemi gerçekleştirilmesi halinde verilmektedir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için mutlaka Balıkesir, Çanakkale, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa ve Antalya illerinden biride yaşamanız gereklidir. Kampanya kapsamında bulunan şehirdeki Türk Telekom mağazasına kimliğiniz ile gitmeniz yeterlidir.

Kampanya kapsamında 10 GB bedava internet kazanmak için Türk Telekom faturalı mobil Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB Tarifelerinden her hangi birine geçiş yapmanız gereklidir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kimler Katılabilir

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasına sadece belirli şehirlerde yaşayan kişilerin katılımına açıktır. 1 ay boyunca geçerli 10 GB bedava internet kazanmak için numara taşıma işlemi yada yeni hat alımı gerçekleştirilmelidir. Esfane tarifelerden her hangi birine geçtiğinizde tarife aktif olduğunda 10 GB hediye internetin hattınıza yüklendiği size mesaj yolu ile bildirilecektir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Paketi 2024

  • Kampanya yıl sonuna kadar geçerlidir
  • Sadece belirli illerde geçerlidir. Geçerli olan Şehir sayası değişebilir
  • Hediye 10 GB bedava internet almak için Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10GB  tarifelerinden birine geçiş yapmanız gereklidir
  • Abone sadece 1 defa kampanyaya katılabilir
  • Hattınıza yüklenen 10 GB 30 gün geçerlidir
  • Yeni hat alımı yada numara taşıma işlemi yapılması gereklidir

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu